Şimdi Ara

Technics SU-V500 mü AKAI aa-1030 mu ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pikabımla kullandığım AKAI AA-1030 un yanına, geçen gün babamın eskiden kullandığı, şimdi dolapta duran Technics SU-V500 ünü de bulup eve getirdim. Tabii ki hemen pikabı bağlayıp bir test ettim, bana sanki AKAI AA-1030 a göre daha zayıf ve ses olarak da daha yapay geldi,yanılmış olabilirim !!! Netten bunların özelliklerini yazan bir yer bulamadım, sizin tavsiyeniz ne olur, bu technics anfi nasıldır, hangisini kullanmalıyım !!! Çünkü eğer Technics teknik veri olarak daha üstünse, Pikaba sürekli olarak onu bağlayıp kullanmayı düşünüyorum !!!

• izlenimin doğru technics in o modeli biraz ayıf gelebilir zaten başlagınç modelidir 2x60w olduğunu hatırlıyorum
  • Evet, satoyama arkadaşa katılıyorum o modeli gücü düşük bir model dir. Technics in yüksek kategori cihazları ile düşükleri arasında haliyle epeyi bir fark var. Yüksek volume den hoşlanıyorsanız SU-V500 sizi pek mutlu etmez diye tahmin ediyoorum.
  • Bir de Akai daha parlak çalar, tizlerden hoşlananlar için uygun bir amfi.
  • Pikabın kafa omajı bazı amfilerde iyi netice vermiyor, ben akai ile dual pikap denemiştim çok derinden vızıltı gibi gelmişti, aynı pikap shaub lorenz compact bir müzik setine takıldığında tatminkar ses vermişti.
  • Selam, ben bi ara sony pikabı technics S620 güç ampisine bağlamıştım,(şuandada bilgisayarda kullanıyom)
    Deneme amaçlı eski pilaklar bulup,denemiştim.Gayet tatmin ediciydi(basslar,tizler)

Sizlerden bi ricam olucak,TECHNİCS ürünlerinin, özelikleri bulabileceğim bi resmi siteleri varmı?
    PHİLİPS tr,SONY tr gibi (birkaç adres buldum,ama sadece birkaç ürünü var)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.