Şimdi Ara

Terim'in GALATASARAYIMIZA Zarar Verdiğini Düşünen Sadece Benmiyim (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
1
Favori
3.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maçların sıkıcı geçtiği doğrudur fakat zarar verdiğini düşünmüyorum.
  • nedir bu milletteki ft aşkı anlamadım yıllardır. teknik taktik diye bişi yok bu adamda....sadece sağlam gaz verir hepsi o. bu adam bizi sezon ortasında sap gibi bırakıp gitmiş adam. bu kadar abartmayın.
  • fatih terim e, önceki sene ligi 8. bitirmiş bir takımı şampiyon yapmasından ama en çok takımın oynadığı gümbür gümbür giden, basan karşı takıma sahayı adeta dar eden futbolu - anlayışını kattığı için saygım sonsuz. ancak bu sene geçen sene oynanan o futboldan eser yok. takımda özellikle bazı oyuncularda o isteği o hırsı o arzuyu göremiyoruz maalesef.

dip not: geçen sene oynayan takımla bu sene oynayan takım maç yapsa geçen seneki kazanırdı bence.
  • bu seneki futbol zevk vermiyor ve hücumda sıkıntımız var burda birazda yeni oyuncuların uyumsuzluğu yetersizliği var. amrabatı 3-4 e alsaydık eyvallah ama 8 milyon çok fazla bir rakam ve gereksiz o paralara nene alınamazmıydı diye düşünmüyor değilim. ancak şampiyon olamasakta cl den elensekte FT ile devam derim. başkalarıyla maceraya gerek yok bu takım en büyük zararı teknik direktör değişimlerinden gördü. oyanan oyunu beğenmeyebilirsiniz evet kötü olabilir ancak FT için GS ye zarar veriyor demek insafsızlıktır. eleştirmek değildir bu. dediğim gibi fantaziye gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkann86

nedir bu milletteki ft aşkı anlamadım yıllardır. teknik taktik diye bişi yok bu adamda....sadece sağlam gaz verir hepsi o. bu adam bizi sezon ortasında sap gibi bırakıp gitmiş adam. bu kadar abartmayın.

Teknik taktik yok da nasıl 2 senede bu takım bu hale geldi? Sadece motivasyonla mı? Diyelim ki öyle.Ee takımın nasıl maç kazandığı ne fark eder ki?
    Takımın şu an iyi yolda gittiği bir gerçek ve bunun gerçek olmasını sağlayan kişi de Fatih Terim'dir.Gitse yerine kimi getireceksin? Fatih Hoca'dan daha iyi hocalar elbette var ama hangisini getirebileceksin? Ben söyleyeyim hiçbirisini.O yüzden teknik kadroyu taşlamaktan vazgeçip az destek olun.
  • Fatih terim iyidir bence yanına bülenti de almalı. Fatih terimin büyük başarısında en büyük pay ona aittir. Bizim türk futbolu taktik maktik anlamaz arkadaş anca gaz verecen ya da ülkede kötü bir olay olacak öyle bir milli yaza gelecekler.
  • Fikirlere saygım var ama başlıkta öyle ipe sapa gelmez şeyler denilmiş ki, böyle taraftara Fatih Terim çok bile. Değerini bilmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noir Désir

quote:

Orijinalden alıntı: reileao

quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

quote:

quote:

Eskiden ergenler gidip analarından babalarından olmadık şeyler isterler, olmadık şeyler yapıp ebeveynlerinin sinirlerini bozarlardı. Şimdi ise analar babalar rahat,ohhhh...

Girsin çocuk internette bilmem kime sallasın, beri ki gün Fatih Terim' e sallasın, sonra sırasıyla ne kadar beynin ergenken hükmettiği apıtık sapıtık varsa gelsin burada kussun. 30 lira bir internet... İnternet fiyatı artsın arkadaş!

Ah be benim güzel benim saf kardeşim,ne güzel ögretmişler sana bu gözü kapalı itaat et söylemini ama sorun sende değil bizim türkiyemizin eğitim anlayışında bak bu böyledir biz ne dersek odur bu adam ne yaparsa doğru yapar

Bak minik hıncalcım.. Bana saçma sapan nutuk çekeceğine seni içine düştüğün şu kişilik travmasından çıkaracak bir doktor bakınsan iyi olur. Zira tıpta teyit eder ki, ergenlik döneminde yaşanan kişilik bozuklukları kişinin doğru düşünmesini ve doğru karar vermesini baltalar. Beyninin geçirdiği bu süreç normal bir süreç ama etrafında senden büyüklere durumunun bu olduğunu ve seni zaman zaman frenlemeleri gerektiğini üsturuplu bir dille anlat. Kaldı ki herkes anlayışlı olmayabilir ve yaşadığın bu hassas dönemde senin egonu ve karakterini bütünleştirecek şeyleri ayakları altına alıp fırç diye ses çıkarttırabilirler. Aman diyeyim...

Amanda aman sözcükleri kullanmadaki şu başarıya bak sen,ama o başarı Okuyupta okuduğunu anlamama gibi lanet bir döngünün içinde hapsolmuş,senin bu okuyupta okuduğunu anlamama sorununu nasıl çözeceğiz ben bir düşünüp sana döneyim benim süper zeka arkadaşım

Şu bağlaçların nasıl kullanıldığını öğrenin artık. Hala ''okuyupta'' diyebilen adamlar var, senelerce okula gitmişsindir güya, ne diye gittin ?

Cahil cühelaya laf anlatıyoruz, peh... Okuyupta yaz sen hala, baş harfini de büyük yaz, büyük adam oldun !

En az senin kadar imlâ ve dilbilgisine hakim olduğumu düşünüyorum ancak malum burada Dilekçe yazmıyoruz bilmem farkındamısın,ayrıca kimin nasıl yazı yazdığına bakıpta insanları hemen cahil damgası vurmak.. Bu yazının sonrasında oturan aklıma gelen atasözlerimiz var ancak sana daha fazla zaman ayırmanın hata olduğunu düşünüyorum bilgili arkadaşım.

• gerçeği sölemek gerekirse cimbom-fener derbisi son yapılan;uzun zamandırizlediğim en iyi Türk ligi maçıydı....
  • quote:

Orijinalden alıntı: CehdHab

Fikirlere saygım var ama başlıkta öyle ipe sapa gelmez şeyler denilmiş ki, böyle taraftara Fatih Terim çok bile. Değerini bilmeli.

Yaptığım yorumlara zaman ayırıp okumuş olsanız eğer neler anlatmak istediğimi anlarsınız diye düşünüyorum, atılan başılığın ilgi uyandırma amaçlı yazıldığınıda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CehdHab

Fikirlere saygım var ama başlıkta öyle ipe sapa gelmez şeyler denilmiş ki, böyle taraftara Fatih Terim çok bile. Değerini bilmeli.

Yaptığım yorumlara zaman ayırıp okumuş olsanız eğer neler anlatmak istediğimi anlarsınız diye düşünüyorum, atılan başılığın ilgi uyandırma amaçlı yazıldığınıda

Fikirlerini belirli bir temele oturtan ve eleştirilerini bu yönde serdeten kişilere bir şey demiyorum. O yüzden üstünüze alınmanıza gerek yok. Benim lafım "Taktik bilmiyor", "Hocalık nedir bilmez" gibi kelimelerle 2-3 kelimeyle adam eleştirenlere.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Noir Désir

quote:

quote:

quote:

quote:

Eskiden ergenler gidip analarından babalarından olmadık şeyler isterler, olmadık şeyler yapıp ebeveynlerinin sinirlerini bozarlardı. Şimdi ise analar babalar rahat,ohhhh...

Girsin çocuk internette bilmem kime sallasın, beri ki gün Fatih Terim' e sallasın, sonra sırasıyla ne kadar beynin ergenken hükmettiği apıtık sapıtık varsa gelsin burada kussun. 30 lira bir internet... İnternet fiyatı artsın arkadaş!

Ah be benim güzel benim saf kardeşim,ne güzel ögretmişler sana bu gözü kapalı itaat et söylemini ama sorun sende değil bizim türkiyemizin eğitim anlayışında bak bu böyledir biz ne dersek odur bu adam ne yaparsa doğru yapar

Bak minik hıncalcım.. Bana saçma sapan nutuk çekeceğine seni içine düştüğün şu kişilik travmasından çıkaracak bir doktor bakınsan iyi olur. Zira tıpta teyit eder ki, ergenlik döneminde yaşanan kişilik bozuklukları kişinin doğru düşünmesini ve doğru karar vermesini baltalar. Beyninin geçirdiği bu süreç normal bir süreç ama etrafında senden büyüklere durumunun bu olduğunu ve seni zaman zaman frenlemeleri gerektiğini üsturuplu bir dille anlat. Kaldı ki herkes anlayışlı olmayabilir ve yaşadığın bu hassas dönemde senin egonu ve karakterini bütünleştirecek şeyleri ayakları altına alıp fırç diye ses çıkarttırabilirler. Aman diyeyim...

Amanda aman sözcükleri kullanmadaki şu başarıya bak sen,ama o başarı Okuyupta okuduğunu anlamama gibi lanet bir döngünün içinde hapsolmuş,senin bu okuyupta okuduğunu anlamama sorununu nasıl çözeceğiz ben bir düşünüp sana döneyim benim süper zeka arkadaşım

Şu bağlaçların nasıl kullanıldığını öğrenin artık. Hala ''okuyupta'' diyebilen adamlar var, senelerce okula gitmişsindir güya, ne diye gittin ?

Cahil cühelaya laf anlatıyoruz, peh... Okuyupta yaz sen hala, baş harfini de büyük yaz, büyük adam oldun !

En az senin kadar imlâ ve dilbilgisine hakim olduğumu düşünüyorum ancak malum burada Dilekçe yazmıyoruz bilmem farkındamısın,ayrıca kimin nasıl yazı yazdığına bakıpta insanları hemen cahil damgası vurmak.. Bu yazının sonrasında oturan aklıma gelen atasözlerimiz var ancak sana daha fazla zaman ayırmanın hata olduğunu düşünüyorum bilgili arkadaşım.

Dilekçe yazmakla ne alakası var ? Türkçeyi doğru kullanabilen bir insan hiçbir yerde ''okuyupta, bakıpta'' gibi şeyler yazmaz. Zaten kafana göre ünsüz benzeşmesi yapman da bilmediğini gösteriyor, senin karşında kıraathane tayfası yok.

Ortalıkta boş boş laf yetiştireceğinize, oturun 2 tane kitap okuyun da yazdıklarınız bir halta benzesin. Sadece bağlaç meselesi değil olay, çoğunuz konuştuğunuz gibi yazmaya çalışıyorsunuz her şeyi, anlaşılmıyor. Virgülü yanlış yere koyarsın, nokta konulacak yere başka bir şey koyarsın bunlar mesele değil, hepimiz hatalar yapıyoruz, zaten tamamen doğru yazmamız da mümkün değil. Anlatabiliyor muyum ?

• Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği okuyan arkadaşlara büyük saygım var ama böyle iki imla hatası bulup sonrasında sadece kendisi birşey olmuş sadece kendisi üniversite bitirmiş tavırları yokmu,senin vasfın ne çok merak ettim yazarmısın arkadaşım
  • bu adam Galatasaray da yokken Fatih hoca gel bizi kurtar , gelince Fatih hoca ıyyy , kesin bi kararınız yokki neyi tartışcaz

ayrıca bu taraftar değil mi Fatih hocayı küfür ederek yollayan ama şimdi herkes şeker olmuş Fatih hoca bir numara , kral falan filan , adama niye sövdünüz o zaman kişiliği olmayanlar

bizim galatararay taraftarı skor taraftarı diyecem ama diğerlerininde bizden aşağı kalır bi yanı yok , genel olarak bu bizim Türk taraftar profili bu sadece 1 maç yada 2 maça göre herşey dikilip biçiliyo tembellik o kadar kanımıza işlemişki hemen 1 yılda şampiyonlar ligi kupasını alak bunu alak şunu alak , aha önümüzde koskaca Aykut örneği Alex gittiğinde herkes gönderilsin diyordu sonra avrupa da ligde 2 - 3 maç kazanıldı yav Aykut hoca iyi aslında denildi koskaca Alex gibi bir efsane unutuldu ama aynı Aykut mağlubiyet alınca yerinde dibine sokuldu

artık bi kararınızın arkasında durun bu kadar dönek olmayın

• Fatih hocayı beğenmeyenlere bir doz aykut verelim bence Adam yerli yabancı türkiyede çılaşan veya çalışmış tüm teknik direktörlerden daha başarılıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: World So Cold

quote:

Orijinalden alıntı: avianca

quote:

Orijinalden alıntı: ozziii1905

quote:

Orijinalden alıntı: RccP

quote:

iyi gaz verir iyi motive eder ama iyi yonetemez taktik bilgisi sifir sadece iyi havaya sokar oyunculari. ama yinede seviyorum kendisini.

aynen bu adamın teknik taktik bilgisi yok denecek kadar az bence.futbolcular üstünde otoritesini kurar ve onları motive eder gazı verir öyle oynarlar.Şu maçı aldı çevirdi Terim diyebileceğim maç hatırlamıyorum ben.

hemen bir tane örnek vereyim sana. Geçen sene Samsunspor-Galatasaray maçın geniş özetini bul izle.

melonun bala g.te attıgı gol olmasa nereye alıoz o maçı?

Takımı çok iyi takip ediyorsun maşallah. Birazcık beynini yoklasaydın arkadaşın bahsettiği maçın 4-2lik maç olduğunu anlardın.

sende olmayan şeyden bahsedemezsin dimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

Orijinalden alıntı: volkann86

nedir bu milletteki ft aşkı anlamadım yıllardır. teknik taktik diye bişi yok bu adamda....sadece sağlam gaz verir hepsi o. bu adam bizi sezon ortasında sap gibi bırakıp gitmiş adam. bu kadar abartmayın.

Teknik taktik yok da nasıl 2 senede bu takım bu hale geldi? Sadece motivasyonla mı? Diyelim ki öyle.Ee takımın nasıl maç kazandığı ne fark eder ki?
    Takımın şu an iyi yolda gittiği bir gerçek ve bunun gerçek olmasını sağlayan kişi de Fatih Terim'dir.Gitse yerine kimi getireceksin? Fatih Hoca'dan daha iyi hocalar elbette var ama hangisini getirebileceksin? Ben söyleyeyim hiçbirisini.O yüzden teknik kadroyu taşlamaktan vazgeçip az destek olun.

abartı yapmaya gerek yok hoca olmak ayrı taktisyen olmak ayrı. terim iyi bir taktisyen değil! burda fanatiklik bazılarınızın gözünü köreltmiş. bana mourinho diyin ferguson diyin tamam diyim ama f.terimin insanüstü bir başarısı zekası yok. sadece kredisinin çok olduğunu biliyor ve ona göre işini yapıyor. yani rahat! kovulma derdi yok . kulüpten yetişmiş biri değil ama kulübün değeri olmuş biri. fatih terimi ,fatih terim yapan budur.

aptalca alıntı yapan arkadaşlara uyarım eleştiri dozajınızı ona göre ayarlayın işin içine iğneli laflar sokarak kendi egosunu tatmin etmek için uğraşan arkadaşlar girerse gereken cevabı vereceğim anlayacağı dilde o yüzden ADAM GİBİ yorum yapıyorsanız yapın.

• quote:

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği okuyan arkadaşlara büyük saygım var ama böyle iki imla hatası bulup sonrasında sadece kendisi birşey olmuş sadece kendisi üniversite bitirmiş tavırları yokmu,senin vasfın ne çok merak ettim yazarmısın arkadaşım

Ohooo, Türkçe öğretmenliğini de olayın içine kattın, bu tartışmayı devam ettirirsek daha neler neler diyeceksin, tahmin edilmesi zor. Hala ısrarla yanlış yazmaya devam ediyorsun ya benim zaten sana lafım olamaz.

Ayrıca burada benim vasfım önemli değil, burada beni tanıyan tanır. Türkçeyi doğru kullanabilmen için de, üniversite bitirmene gerek yok. Bahsettiğimiz şeyleri ilkokulda öğretiyorlar, gerizekalı bile olsan lise bitene kadar öğrenirsin, çünkü Türkçe müfredatta sürekli vardır. Henüz liseyi bitirmediysen, bitirene kadar öğrenmeni tavsiye ederim. Yok ''ben o dönemleri atlattım'' diyorsan, yazık olmuş sana.

Kullanamadığın bağlaçlarla beraber hayatta başarılar sana, iyi akşamlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

iyi gaz verir iyi motive eder ama iyi yonetemez taktik bilgisi sifir sadece iyi havaya sokar oyunculari. ama yinede seviyorum kendisini.

aynen bu adamın teknik taktik bilgisi yok denecek kadar az bence.futbolcular üstünde otoritesini kurar ve onları motive eder gazı verir öyle oynarlar.Şu maçı aldı çevirdi Terim diyebileceğim maç hatırlamıyorum ben.

hemen bir tane örnek vereyim sana. Geçen sene Samsunspor-Galatasaray maçın geniş özetini bul izle.

Takımı çok iyi takip ediyorsun maşallah. Birazcık beynini yoklasaydın arkadaşın bahsettiği maçın 4-2lik maç olduğunu anlardın.

sende olmayan şeyden bahsedemezsin dimi?

Ana kıyamam laf sokmaya da çalışırmış.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aklımdan geçenleri okudum çok değişik bir duyguydu

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.