Şimdi Ara

Tıp Dönem 5 Ek madde 1 Yatay G?çiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2020 girişliyim 6606 sıralamam. Deprem bölgesinde oldupum için Özel öğrenciydim. Şu an açıkta kaldım. Hangi tıp fakültesine geçmemi önerirsiniz? Okuyan arkadaşlar bilgisi olanlar destek olabilir mi?( İşte şu fakülteye git Tus'a daha iyi hazırlanırsın.Şu fakülteye git kiralar çok uygun rahat edersin gibi. Bilgisi olan var mı?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kagoteak -- 12 Temmuz 2024; 17:28:37 >

• açıkta kaldım derken hocam

• Sbü hamidiye çok övülüyor hocam, 28 hastane ile klinik eğitimini çok iyi veriyormuş.

• Hocam güzel şehir istiyorsan Bursa Uludağ üniversitesini öneririm.Dağı var denizi var he ama suriyelisi de artık biraz var
  • Slash702 S kullanıcısına yanıt

Hatay'da okuyordum. Özel öğrenci Olarak Kocaeliye geldim.Burası almıyor tekrardan. Hatay'a da geri dönmek istemiyorum.O yüzden açıkta kaldım dedim.Özel öğrencilik çıktığında da aynı şey olmuştu Kocaeli Ü. Ekmadde 1 ile öğrenci almıyor son dakika bana da sürpriz olmuştu.

• Yigido058000 kullanıcısına yanıt

Uludağ seçeneklerim arasında ama yalova sbü falan iyice karışmış dediler. Hocalar da zorluyormuş diye duydum ama bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C95D464A

Sbü hamidiye çok övülüyor hocam, 28 hastane ile klinik eğitimini çok iyi veriyormuş.

Ekonomik olarak sanırım istanbul seçenek olamayacak.

• Kagoteak kullanıcısına yanıt

Zorladıklarını ben de duydum hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.