Şimdi Ara

TOBB Etü de okuyan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tobb etü bilgisayar mühendisliği düşünüyorum. Sorularım var acaba tobb da okuyan birileri bana yazabilir mi?

• Up
  • Hocam kaç k yaptınız sıralama
  • Yardımcı olabilirim
  • Bende orayı düşünüyorum, yarım burslu okuyanlar için hazırlık dahil tüm üniversite boyunca kaç dönem kalma hakkımız var?
  • TsLee kullanıcısına yanıt
    Hocam memnun musunuz tobb seçiminden? Hacettepe ve tobb burslu ceng arasındayım
  • Muhtemelen yakın sıralamalardayız hocam.
    Ceng - EE olarak çıktığım yolda odtüyü kaçırınca acayip bir boşluğa düştüm ben de.
    Odtü ME yazacağım veya Tobb Ceng - EE
    Kararımı henüz vermedim
  • mezunum bana yazabilirsiniz yardimci olmaya calisirim 👍
  • TOBB ceng kesinlikle çok kalitelidir.Okulun en iyi bölümü diyebilirim.
  • https://www.youtube.com/watch?v=G4rA2DAltnA&feature=youtu.be
    Buna göre fikir oluşturulabilir. Ben yazmayı düşünüyodum izleyince vazgeçtim. Tam tersi olan arkadaşlar da olabilir
  • Hocam izleyince sizin vazgeçmenize sebep olan şey nedir?
  • Geceüçteisimbulmakzor kullanıcısına yanıt
    3 dönem müh eğitimi ve her dönem arasında 2 3 hafta tatil olması aslında. Okul harici kendim staj yapmak istesem veya ayrı bı çalışma zaman yok. Bı de bu eğitimin arasında 2. Yabancı dil öğrenmek gerekicek. şahsen 2. yabancı dili zorunlu olmadan keyfine öğrenmek istiyorum sınav kaygısıyla değil.

Bunlar sadece kişisel fikirlerim. Belki başkasına göre 3 yıl eğitim ardından hemen sektöre yoğunlaşmak daha mantıklı ve cazip gelebilir. Kararınızı etkilemek istemem
  • Açıkçası bana da gereksiz zorlayıcı geliyor. Disiplin iyidir de anlamı yoksa işkencedir bence. Oraya gitmeden kendi kendimi yönlendirmek bana daha mantıklı geliyor açıkçası
  • Geceüçteisimbulmakzor kullanıcısına yanıt
    İçine hangisi siniyosa oraya git hocam bence. Gönlün de rahat olsun. Ben de aynı fikirdeyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.