Şimdi Ara

Tomografim çıktı, Covid19 düşündürüyor. Süreç nasıl işleyecek? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
3
Favori
8.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin.
  • Hocam derdi veren Allah dermanını da verir inşallah. Moraliniz bozmayın. Forum ahalisi olarak kalbimiz sizinle. sizin için dua ediyorum. Tez zamanda atlatır tekrar yavrucaginiza sarılırsıniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zorlu geçen 2 günden sonra bugün iyiyim. Ateşim düşmüyordu, damardan günde 3 kez antibiyotik verdiler. Ateş düşürücüler işe yaramaya başladı. Derin nefesteki ağrı belli belirsiz düzeye indi. İshal devam ama ateş düşünce keyfim yerine geliyor :)

• BFK kullanıcısına yanıt
    Moral bozmak yok. Geçer inşallah. Ateş ve baş ağrısı zorluyor genelde. Güzel şeyler düşünmeye devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mjtanju

Yine kardeşimin ciğerlerinde korona suphesi cikti testi negatif ileri derece astımı var üzerinden 21 gün geçti gerçekten negatif

Alıntıları Göster
    BT de korona süphesi varsa ve test negatifse hastalığı daha önce atlatmış olabilir çünkü akciğerde korona izleri hemen geçmiyor
  • Kronik rahatsızlıklarım risk oluşturduğu için tek kişilik odaya aldılar. Ateş gitmiyor. Ateş olunca halsizlik, ağrı eşlik ediyor. Ateş düşürücü ya işe yaramıyor ya kısa süre yarıyor. Ohh düştü ateşim diyorum 38 üstü ölçülüyor. Ama ilk odamda yanımda kalan arkadaşın durumu ve diğer odalardan gelen sesler benim durumumun onlara nazaran daha iyi olduğunu düşündürüyor. Herkese acil şifalar. Nefeste ağrı bir geçiyor, bir geliyor ama iyiyim. Oksijeni kestiler, oksijen desteği olmadan kandaki oksijen nasıl olacak gözlemleyelim dedi doktor. Sanırım taburculuk düşünüyor olabilirler yer açmak için ama ateş bitseydi iyiydi çıkmadan.

• Dün en güzel günümdü, hiç ateş çıkmadı sanırım. Dün gece de ateşsiz geçti, bugün de taburcu oldum. Nefeste ağrı, ishal devam ediyor. Hastanedeyken farkında değildim. 1 kat merdiven çıkınca sırılsıklam terledim, başım döndü, uzandım hemen. Ama işin zoru geride kaldı, azı kaldı. Evde devam edeceğim. İlaç vermediler. Herkesin ilgisine teşekkürler tekrar. Yine yazarım.
  • BFK kullanıcısına yanıt
    Kızınızn veya kaldığı yerin durumu nasıl ?
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Kızım annesi ile birlikte ve ikisinde de herhangi bir semptom yok ama maalesef test yapmadılar. Sadece karantinada kalacaksınız diye uyardılar, herhangi bir test yapılmadı.
  • Nefes darlığı tam olarak nasildi ? Derin nefes alabiliyor muydunuz? Çarpıntı ishal varmıydı? Bende pozitifim 5. Gunum

• Onix12 O kullanıcısına yanıt
    Size de geçmiş olsun. Tez zamanda atlatırsiniz inşallah.

• Gelişme var mı hocam? Nasıl hissediyorsunuz?
  • 4 gün olmuş ses seda yok.

• Hocam atesinizde usuyor musunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onix12 O kullanıcısına yanıt
    Ben hafif atlattım diye düşünüyorum. Derin nefes almaya çalışırken ağrı ve öksürük oluyordu. Şimdi sadece derin nefes alırken nasıl anlatayım sanki akciğerlerim bir şey ile sarılmış nefes alarak şişirmek zor ve hafif ağrılı oluyor. Ama inatla derin nefes almaya devam edince geçiyor. Sonra 1 saat sonra yine aynı. İshal de hala devam ediyor

• Ateşte titreme ve üşüme şeklinde yükseliyordu. Hastanede titreme olunca elinizi kolunuzu yıkayın, üstünüzü örtmeyin diyorlardı. Ama gel gör o anda insan örtünmek istiyor. Yine de mümkün olduğunca gidip gelip lavaboda yıkıyorum her yerimi. Bacaklarıma su tutuyordum filan.

• Miex kullanıcısına yanıt
    Evde karantinaya devam ama bence hala aktif virüs. İshalim bir türlü geçemedi, her gün 3-4 kere ishal çıkıyorum. Derin nefes almak sıkıntılı ama tedavi bitti. Yapabilecek bir şey yok gibi. Ankara'da, İstanbul'un iki katı vaka varmış. Artık çok ilgilenilmiyor hastalarla diye düşünüyorum. İlk yakaladığım zamana göre 14 gün dolacak ama ben çıkmayacağım, hala risk var bulaştırma konusunda diye düşünüyorum. Kızımı da en az bir hafta daha almayayım diyorum

• Aurorax kullanıcısına yanıt
    valla bravo.31 yaşındayım.ta cocukluktan beri gitmediğim doktor almadığım antibiyotik kalmadı crp yüksekliğinden.Apandist bile alındı.Bir doktor da çıkıp fmf olabilirsin demedi.İnternetten kendi çabalarımızla fmf olduğumu öğrendim.Sizin bu yazdığınızı görünce helal olsun dedim.

Ayrıca sayın bfk çok çok geçmiş olsun.Acil şifalar.
  • Çok geçmiş olsun.

• çok çok geçmiş olsun.bende 12. gündeyim. dün ilk defa katı tuvalete çıktım. aynı dediğiniz gibi nefes alırken ciğerlerim sıkışıyor. derin nefes zorluyor. iştahım hiç yok halen. zorla yemek yiyorum. yerimden kalkamayacak kadar olmasada hatrı sayılır bi halsizlik de devam ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.