Şimdi Ara

Toner Dolumu & Yazici ve Resetleri Hakkinda Yardima Hazirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Degerli arkadaslar 7 senedir bilgi islemciyim kurumsal bir firmada bir sorunuz veya sorununuz varsa gucumun yettigince yardimci olurum iyi ve sorunsuz calismalar dilerim ;)

• üstadım ben bir faks özellikli yazıcı alıcam vatancomputerda epey indirimle uyguna geliyor fakat tonerini kendim doldurabiliceğim bir yazıcı almak istiyorum sence hangisi uygundur.2.sorum satılan toner çipleri ne içindir toner dolumu yaptığımızda yenilememiz gerekiyormu?Biraz bilgi verirsen memnun olurum.
  • PM
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirinecz

üstadım ben bir faks özellikli yazıcı alıcam vatancomputerda epey indirimle uyguna geliyor fakat tonerini kendim doldurabiliceğim bir yazıcı almak istiyorum sence hangisi uygundur.2.sorum satılan toner çipleri ne içindir toner dolumu yaptığımızda yenilememiz gerekiyormu?Biraz bilgi verirsen memnun olurum.

4623f yazıcılar var samsungun fiyatlarıda uygun toner dolumuda çok basit sadece toner üzerin chip var yazıcı yazılım atarak chip derdin den de kurtula bilirsiniz yazılımalrı üçrezi olrak size temin ede bilirim
  • http://forum.donanimhaber.com/m_66500442/tm.htm

şu konuya bakıp yardımcı olursanız sevinirim...

sanırım sorun yazıcının rom'u ile ilgili
  • s.a hp psc 1410 model bir yazıcım var kartuşunu yeni doldurtmuştum 2 ay hiç çıktı almadım sonra çıktı almak istediğimde boş kağıt veriyordu kartuşun ucu tıkanmıştı sıcak buhar uyglayarak açtım ancak mürekkep bitmişti bu seferde kardeşim kolonya doldurmuş çıktı aldığımda yazıyor ancak çok silik yeni kartuş alsam düzelirmi yoksa yazıcıda tıkanıklıkmı var şimdiden teşekkür ederim...?
  • hocam bende hp f4100 yazıcı var. geçen kartuşları bitti. abim doldurup getirdi. getirdiğine mürekkebi biraz akmıştı. silip yazıcıya taktım. ilk başta hizalama sayfası, ardından 1-2 sayfa düzgün şekilde yazdı. sonra mürekkep ışıkları yanıp sönmeye, uyarı vermeye başladı. neden olabilir. hem siyah hem renkli ikiside sorunlu. daha sonra tekrar düzelip, tekrar bozuldu. sorun ne olabilir. yazıcıyla gelen orjinal kartuşlar var içinde. şimdiye kadar 5-6 kez doldurduk. ilk defa sorun çıktı. acaba ömürlerimi doldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkancan62

s.a hp psc 1410 model bir yazıcım var kartuşunu yeni doldurtmuştum 2 ay hiç çıktı almadım sonra çıktı almak istediğimde boş kağıt veriyordu kartuşun ucu tıkanmıştı sıcak buhar uyglayarak açtım ancak mürekkep bitmişti bu seferde kardeşim kolonya doldurmuş çıktı aldığımda yazıyor ancak çok silik yeni kartuş alsam düzelirmi yoksa yazıcıda tıkanıklıkmı var şimdiden teşekkür ederim...?

kartusun içine kolanya döktüğünüz için mürekep özeliğini kaybetmiş ola bilir öncelikle kartuşalrı yeniden doldurun cıktı ya bakın olmasa yeni kartuş alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

hocam bende hp f4100 yazıcı var. geçen kartuşları bitti. abim doldurup getirdi. getirdiğine mürekkebi biraz akmıştı. silip yazıcıya taktım. ilk başta hizalama sayfası, ardından 1-2 sayfa düzgün şekilde yazdı. sonra mürekkep ışıkları yanıp sönmeye, uyarı vermeye başladı. neden olabilir. hem siyah hem renkli ikiside sorunlu. daha sonra tekrar düzelip, tekrar bozuldu. sorun ne olabilir. yazıcıyla gelen orjinal kartuşlar var içinde. şimdiye kadar 5-6 kez doldurduk. ilk defa sorun çıktı. acaba ömürlerimi doldu.

ışıklar yanım sönsede yazmaya devam etmesi gerekir eyer yazmıyorsa fazla mürekep dolumu yapılmış ola bilir akıtma yapıyodur birde kartuşalrı cıkarıp entegre kısımalrını temiz leyiniz mürekep bulaşmış ola bilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blitzkrieger

http://forum.donanimhaber.com/m_66500442/tm.htm

şu konuya bakıp yardımcı olursanız sevinirim...

sanırım sorun yazıcının rom'u ile ilgili

sorun basit ya kartuşalrın kuruma var yada sistemde hava var buna kulandığın tank çeşidi ne olduğuna ve yapılan işlemin nasıl montaj edildiğine bağlı bana yazıcının kartuşalrını ve tankın fotolarını yolaya bilirsen sorunu nu çözerim

• pm
  • PM
  • merhabalar, bende samsung ml-1865w yazıcı var ve sınıfıma çıktı almak için kullanıyorum. her toner dolumunda bir de chip ücreti alıyorlar. acaba bu modelin reset programı var mıdır? nasıl yapılır?

V3.00.01.05
    seri: Z5VXBKAB500051T
  • Hp LaserJet P1102w modelini aldim.
    Uzerinde gelen demo toner. Muadil toner alip onu mu kullanayim yoksa demo toner bittikten sonra sorunsuz sekilde full dolum yapabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1987

quote:

Orijinalden alıntı: serkancan62

s.a hp psc 1410 model bir yazıcım var kartuşunu yeni doldurtmuştum 2 ay hiç çıktı almadım sonra çıktı almak istediğimde boş kağıt veriyordu kartuşun ucu tıkanmıştı sıcak buhar uyglayarak açtım ancak mürekkep bitmişti bu seferde kardeşim kolonya doldurmuş çıktı aldığımda yazıyor ancak çok silik yeni kartuş alsam düzelirmi yoksa yazıcıda tıkanıklıkmı var şimdiden teşekkür ederim...?

kartusun içine kolanya döktüğünüz için mürekep özeliğini kaybetmiş ola bilir öncelikle kartuşalrı yeniden doldurun cıktı ya bakın olmasa yeni kartuş alın

çok teşekkür ederim sorunum çözüldü...

• quote:

Orijinalden alıntı: isevenn

Hp LaserJet P1102w modelini aldim.
    Uzerinde gelen demo toner. Muadil toner alip onu mu kullanayim yoksa demo toner bittikten sonra sorunsuz sekilde full dolum yapabilir miyim?

demo tonere dolum yaptırıp kullanabilirsin ama demo tonerlerin atık haznesi küçük oluyor dolayısıyla içindeki toner bitmeden atık haznesi doluyor.Doluncada kağıda yazıcıya boşalıyor atık toner, böyle olması önemli değilse kullan yada bitince al bi muadil toner onlarda bu sorun yok. Buradan temin edebilirsinhttp://www.cennetbilgisayar.com/muadil-tonerler-kat166.html

• kardeşim merhaba yazdıkların için çok sağol düzgümn bilgiler veriyorsun ben de Samcung SCX 3200 aldım yeni. Toner dolumunda problem yaşarmıyız? Chip programı var mıdır? Üzerinde demo tonervar kardeşim bilgi verir misin bana?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.