Şimdi Ara

Trafik cezası DOLANDIRICILIĞI !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    21.06.19 Cuma günü saat 11.26 da 488.00 TL trafik cezasını İzmir / Narlıdere kışlası önündeki çevirme noktasından teslim aldım. Ancak trafik cezasında belirtilen hız sınırlarına o yolda çıkmam mümkün değildir. İlgili yol radar koyulan yer köprü altı virajlı bozuk satıh bir yoldur ki 93 km/h ile ceza yedim ancak hız yapabilmem mümkün değildir geçtiğim hız 73 tür ve iki araba babamlarla giderken ikimizde yabancı plakalı olduğumuz için yazıldığı kanaatindeyiz nitekim peşimizden gelen 2 araçtan biri 71 diğeri de yine yabancı bir plakaydı. Memur beye yaptığımız itirazdan sonuç alamadık ve evrak imzalattı cezayı teslim etti, 6 aylık hamile eşimle ve önümdeki babamın aracını takip ederken ve 9 yıllık ehliyet sahibi olarak bu güne kadar hiç hız cezası almadım ve haketmediğim halde bu cezayı ödemeye mahkum bırakıyorlar. Cimer e yazdım sonuç bekliyorum bakalım ne olacak. Gelişmeleri buraya yazacağım.
    Arkadaşlar sizlere tavsiyem böyle bir olay yaşarsanız kesinlikle evrağı imzalamayın ve sonrasında cimer ve ilgili trafik şubeye itiraz dilekçenizi verin, para kolay kazanılmıyor 488 tl kolay ödenmiyor ve hepsini geçtim haketmeden bu cezayı almak çok can acıtıyor.
    POLİS MEMURLARININ KOTASINI DOLDURMAK İÇİN YABANCI PLAKALI ARAÇLARA KAVUN SEÇER GİBİ PLAKAYLA KOTA DOLDURMASININ ÖNÜNE GEÇİLMESİ LAZIM HAKKINIZI YEDİRMEYİN!

Trafik cezası DOLANDIRICILIĞI !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arsester -- 21 Haziran 2019; 15:33:55 >

• Son durum nedir hocam
  • İtiraz edin. Kamera görüntüsü varsa yollarlar. Yoksa iptal edilebilir. Şahsen dediğiniz şekilde bir uygulama yapmazlar. Kotayı doldurmak adına denetimler artırılıyor fakat ceza hak etmeyene ceza yazılacağını hiç sanmıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.