Şimdi Ara

TRAFİK TESCİLDE BOŞ RUHSAT YOK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
3.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MERHABA arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce parasını ödediğim .... otomotivden jetta comforline aracım hazır dediler almaya gideceğim gün demesinlermi ÜMRANİYE TRAFİK TESCİL ŞUBEDE boş ruhsat olmadığından aracınızı veremiyoruz.>Bende araştırdım günümüzün modern türkiyesinde sebep Darphane taşınmış makinalar sökülmüş 2 haftadır ruhsat gelmiyormuş.Böyle rezalet olurmu duyduğuma göre kadıköy ve bostancıdada kalmamış .Darphane kurucakmış makineleri basacakmış....Bukadar insan neyapıcak.....Bugün plakam bayiye gelmiş ama yine vermiyorlar doğuş otoya sorucaklar ruhsat olmadan verebilirmiyiz diye parası ödenmiş tescil olmuş plaka çıkmış aracım bana teslim edilme şansı nekadar görüş önerileriniz....Sayılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poseidonn -- 20 Nisan 2012; 23:32:59 >

• Jettaya verilecek ruhsat bulamamışlardır.

Özel ruhsatı var onun başka araçlara vermiyorlar.

Jettaya ruhsat çıkarmanın şaşkınlığıyla bayılan polis olmamıştır umarım.

Başlığa jetta ibaresinide koyarsanız ayın konusu olur bu topic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sefa KC -- 17 Nisan 2012; 21:45:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: poseidonn

MERHABA arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce parasını ödediğim rekor otomotivden jetta comforline aracım hazır dediler almaya gideceğim gün demesinlermi ÜMRANİYE TRAFİK TESCİL ŞUBEDE boş ruhsat olmadığından aracınızı veremiyoruz.>Bende araştırdım günümüzün modern türkiyesinde sebep Darphane taşınmış makinalar sökülmüş 2 haftadır ruhsat gelmiyormuş.Böyle rezalet olurmu duyduğuma göre kadıköy ve bostancıdada kalmamış .Darphane kurucakmış makineleri basacakmış....Bukadar insan neyapıcak.....Bugün plakam bayiye gelmiş ama yine vermiyorlar doğuş otoya sorucaklar ruhsat olmadan verebilirmiyiz diye parası ödenmiş tescil olmuş plaka çıkmış aracım bana teslim edilme şansı nekadar görüş önerileriniz....Sayılar

Dediğiniz doğru bir yakınım yamaha ybr 125 motor aldı 1 haftadır kadikoy trafik tescil (yeri bostancıda) de ruhsat yaprağı eksikliğinden aracını teslim alamıyor

• Burası Türkiye. Hersey olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

Burası Türkiye. Hersey olabilir.
    Sizinki yine iyi..6-7 aydır araç bekleyipte üstüne birde ruhsat sırası bekleyenleri düşünemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxi909

quote:

MERHABA arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce parasını ödediğim rekor otomotivden jetta comforline aracım hazır dediler almaya gideceğim gün demesinlermi ÜMRANİYE TRAFİK TESCİL ŞUBEDE boş ruhsat olmadığından aracınızı veremiyoruz.>Bende araştırdım günümüzün modern türkiyesinde sebep Darphane taşınmış makinalar sökülmüş 2 haftadır ruhsat gelmiyormuş.Böyle rezalet olurmu duyduğuma göre kadıköy ve bostancıdada kalmamış .Darphane kurucakmış makineleri basacakmış....Bukadar insan neyapıcak.....Bugün plakam bayiye gelmiş ama yine vermiyorlar doğuş otoya sorucaklar ruhsat olmadan verebilirmiyiz diye parası ödenmiş tescil olmuş plaka çıkmış aracım bana teslim edilme şansı nekadar görüş önerileriniz....Sayılar

Dediğiniz doğru bir yakınım yamaha ybr 125 motor aldı 1 haftadır kadikoy trafik tescil (yeri bostancıda) de ruhsat yaprağı eksikliğinden aracını teslim alamıyor
    Böyle rezalet olmaz darphaneye mail attımcevap bile vermediler .Emniyette tanıdıklarım var yapabilecek bişey yokdiyorlar .Zaten araç gelicek diye 2 ay bekledik.Bunedemek anlamadım İnsanların seyahat özgürlüğü kısıtlanırmı.Hastası olan var işigücü olan var ...Tam birfiyasko...Rekor otoda birsürü bekleyen var ..Bende öneri getirdimdedimki arkadaş plakam çıkmış trafik tescil olmuş verin arabamı polisçevirirse nasıl bağlayacak arabayı ruhsatı veremiyen polis zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poseidonn -- 17 Nisan 2012; 21:59:22 >

• quote:

Böyle rezalet olmaz darphaneye mail attımcevap bile vermediler .Emniyette tanıdıklarım var yapabilecek bişey yokdiyorlar .Zaten araç gelicek diye 2 ay bekledik.Bunedemek anlamadım İnsanların seyahat özgürlüğü kısıtlanırmı.Hastası olan var işigücü olan var ...Tam birfiyasko...Rekor otoda birsürü bekleyen var ..Bende öneri getirdimdedimki arkadaş plakam çıkmış trafik tescil olmuş verin arabamı polisçevirirse nasıl bağlayacak arabayı ruhsatı veremiyen polis zaten...

Alıntıları Göster
    Başıboş bir ülkeyiz maalesef durumumuz hiç hoş değil

Devlet alacaklı oldumu afedersiniz donunuzu bile alır

Sen alacaklı oldun mu bekle!!

Umarım daha kötü olmayız....

• quote:

Orijinalden alıntı: KIZLARIN KORKULU RÜYASI

Bu mesaj silindi.
    ister inanın ister inanmayın o makineleri sultanahmetten ben söktüm karşıya kartala kurdum ayrıca vizeler ve nufus cüzdanlarıda damga darphane matbaasında basılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreGLC -- 17 Nisan 2012; 22:02:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIZLARIN KORKULU RÜYASI

Bu mesaj silindi.
    emniyette tanıdığım var aile dostlarım emniyet müdürüne kadar ama yok....yok
  • quote:

Alıntıları Göster
    şanssızlık olmuş hayırlısını diliyorum ruhsat beklemekte sıkıntı ayrıca aracınız hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayhan1923 -- 17 Nisan 2012; 22:02:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kayhan1923

şanssızlık olmuş hayırlısını diliyorum ruhsat beklemekte sıkıntı ayrıca aracınız hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın

Alıntıları Göster
    baskı makinesi olarak kba ofset var o makinenin kurulumu 3-4 gün daha sürer bilginize.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Doğuş'a gidiyorsun araç yok hadi araç geliyor bu seferde ruhsat yok :D umarım en kısa sürede aracınıza kavuşursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreGLC

baskı makinesi olarak kba ofset var o makinenin kurulumu 3-4 gün daha sürer bilginize.

Alıntıları Göster
    Vurdumduymazlık başka açıklama bulamıyorum.
    Zaten değersiz kağıt parçalarına bir ton para veriyoruz ama ona rağmen parasıyla rezil ediyorlar insanı.
  • quote:

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim yalnızbu sıkıntı devam ederse tüm şehirlere yayılıcak yakında televizyonlarda konu olur şaşırmayın....Bizde beklediğimizle kalırız..Şikayet edicek merci yok....Emniyetimi darphaneyimi mahkemeye vericez ....versek bi b...k çıkmaz....Bu ülkede bir kağıt parçası olmuyorsa vatandaşa verirsin geçici belge çıkar trafiğe amaçözüm yok ülkede ....bekle gelir.....mantığı...bu arada pasaport yokda derler yakında....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poseidonn -- 17 Nisan 2012; 22:08:23 >

• quote:

teşekkür ederim yalnızbu sıkıntı devam ederse tüm şehirlere yayılıcak yakında televizyonlarda konu olur şaşırmayın....Bizde beklediğimizle kalırız..Şikayet edicek merci yok....Emniyetimi darphaneyimi mahkemeye vericez ....versek bi b...k çıkmaz....Bu ülkede bir kağıt parçası olmuyorsa vatandaşa verirsin geçici belge çıkar trafiğe amaçözüm yok ülkede ....bekle gelir.....mantığı...bu arada pasaport yokda derler yakında....

matbaa makine teknisyenliği yapıyorum damga darphane matbaası gülhane parkının girişinin sol tarafında kalıyordu taşınmaları 1 yıl önceden konuşuluyordu benim uzmanlık alanım kağıt kesim giyotinleri onları söküp montajını yaptım ama dediğim gibi kağıt problemi yok ortada baskı makinesi daha kurulmadı ve bayada uzun sürer 1 haftadan önce hal olacağını zannetmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreGLC

quote:

matbaa makine teknisyenliği yapıyorum damga darphane matbaası gülhane parkının girişinin sol tarafında kalıyordu taşınmaları 1 yıl önceden konuşuluyordu benim uzmanlık alanım kağıt kesim giyotinleri onları söküp montajını yaptım ama dediğim gibi kağıt problemi yok ortada baskı makinesi daha kurulmadı ve bayada uzun sürer 1 haftadan önce hal olacağını zannetmiyorum.

Alıntıları Göster
    zaten en erken pazartesi ama yok böyle rezalet ya aklıım almıyor banamı denk geldi....

• quote:

zaten en erken pazartesi ama yok böyle rezalet ya aklıım almıyor banamı denk geldi....

Alıntıları Göster
    gerçekten çok sinir bozucu bir durum.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Butun turkiyede mi boyle yoksa sadece istanbul ve cevresi mi? Bir arkadas daha baslik acmisti balikesirde galiba o da ruhsat yokmus yazdi.Ben Ankaradayim ruhsat-plaka cikcak satis danismanim bir sorun varmis dedi ama bu sorun o sorun degildir insallah

• quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

gerçekten çok sinir bozucu bir durum.

Alıntıları Göster
    Ruhsat zaten başlı başına saçmalık.

Plakam orda yazıyor, plakayı veren kim? devlet.

Plaka üzerinden araçla ilgili her türlü bilgiye ulaşma imkanına sahip olan kim? Devlet.

O zaman bir de beni ruhsat peşinde ne diye koşturuyorsun a devlet?

Elektronik sistemlerin yerleşmemiş olduğu dönemin değerli kağıda dayalı bürökrasisinin , köhnemiş anlamını yitirmiş bir unsurudur ruhsat.

Artık internet her yerde, hiç bir denetim organının denetim yaparken ruhsatta yazan bilgilere ihtiyacı yok. Maksat vatandaşa işkence olsun, memurlara iş yaratılsın.

• Aynen katılıyorum
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.