Şimdi Ara

Türk Telekom Yıldızlı Günler 2000 dk. 250 sms 40 gb internet+sınırsız sosyal 320TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
206
Cevap
17
Favori
15.609
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk Telekom Yıldızlı Günler 2000 dk. 250 sms 40 gb internet+sınırsız sosyal medya 320TL

Son gün 17 ağustos

Türk Telekom Yıldızlı Günler 2000 dk. 250 sms 40 gb internet+sınırsız sosyal 320TL

• Sitede herhangi bir bilgi yok?

• Shikari kullanıcısına yanıt
    Yeni tarife olduğu için muhtemelen bir bayi paylaşmış
  • TT sınırsız tarifeyi kullanıyorum 1.5 ayım kaldı. cayma bedeli ödeyip git gel yapmayı düşünüyorum. Ekim gibi bu fiyatlar bulunur mu sizce?

• Üzerinde düşününce arada 20gb var ama gerek Turkcell'in interneti daha hızlı tüketmesi, gerek ssm (özellikle youtube) ile aradaki 70 lira farkını düşününce bu paket daha mantıklı. Dipnotta da paketler aşımsızdır diyor. Ben ev ve iş yerinden her iki hattı da son bir haftadır kullanmaktayım ve iş yerinde genel kanının aksine TT 4.5 g gösterirken Turkcell H ile çekiyor. İnterneti de bitirsem bile sınırsız youtube ile takılırım en kötü ihtimal. Ayrıca bu 2000 dk Turkcell 1000. Turkcell'e bugün geçişim olacak fakat taahhüt vermeden hemen bu pakete geçiş yapacağım.

Maalesef geçemiyorum Turkcell'in benden baştan elektronik imza ile taahhüt aldığını unutmuştum. Turkcellde kalmış olduk ama beklemiş olsaydım bu tarifeyi seçerdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shikari -- 10 Ağustos 2024; 13:53:56 >
  • vodafone aynı tarifeye 600 küsür teklif edince haziran başında 300 tl den bu tarifeye geçiş yapmıştım + 12 lirada telsiz ücreti ekleniyor faturaya. sınırsız sosyal tarifenin tadı başka. tek saçma kısmı atıyorum hediye gb geldi ya da sil süpürden hediye gb kazandınız, sınırsız tarife olsa dahi önce bu hediye gb'lardan yiyor. bir de artık hediye verdiklerinden mi yoksa türk telekom mu böyle bilmiyorum ama 1 saat instagram'da takılırken 5 gb su gibi gitti. sınırsız olmayan tarifelerde özellikle bu sosyal medya uygulamalarında gb kullanımı nasıldır bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soniquakee -- 10 Ağustos 2024; 13:23:5 >
  • pisst0n kullanıcısına yanıt
    Zor turkcell kampanya yaptı diye yaptı bence tt
  • Ben tt deyim açıkçası turkcell faturasıza geçip tekrar bu tarifeye geçecem fiyat çok iyi
  • İki gün önce Vodafone a geçiş yaptım, onu iptal edip bu tariflere geçme imkanı var mı? Cayma bedeli yansır mı?
  • 320 tl lik paketi 1 ay once 580 tl ye başlattım 250 tl farkmı olur cayma bedeli neyse verip farklı operatore gecesim var

• 320₺ lik paket çok iyi, fakat tt nin artık youtube nin normal kotadan düşme problemini çözmesi lazım…
  • KnifeRex kullanıcısına yanıt
    Cayma bedeli yansır bayilere gidince onlar söyler veya müşteri hizmetleri
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Youtube için internette videolar vardı ayar yapınca düşmüyor deniliyor. Sadece reklamlı youtube uygulaması için ama
  • Adaletli Türk kullanıcısına yanıt
    Yıl olmuş 2024, artık ayar vs yapılmamalı bence. Premium kullanıyorum ben kotamdan düşecek neticede:)
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt

Ben ayar vs yapmadım kotadan yemiyor hocam. emin misiniz kotadan yediğine? music falan kullanmıyorsunuz değil mi?

• Arkadaşlar bu 40 gb tarifesine geçesim varda sınırsız kotadan düşüyormu kullanan varmı uzun süreli bu tarifeyi
  • 2 gün önce 230 tl olarak 20 gb pakete numara taşıdık şimdi 180'e düşmüş. bu pakete geçiş yapabiliyor muyuz cayma süresi içindeyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Şimşek Emrah

Arkadaşlar bu 40 gb tarifesine geçesim varda sınırsız kotadan düşüyormu kullanan varmı uzun süreli bu tarifeyi
    ????
  • Haydaa. Turkcell 60 GB`a sevine sevine koşup geçenler şimdi de Turkcell`de ilk ay taahhüt bozup Turk Telekom 40 GB Limitsiz Sosyal Medya için taşıma yapacak. Böyle olacağını bekliyordum. Bazen paketten gitse de Limitsiz Sosyal Medyalı tarife avantajlı.
    Ben sınırsız sosyal medya + sınırsız TOD ve Sınırsız Tivibu Go içeren Prime Sınırsız Düşün 70 GB paketinde kampanya beklemeye devam.

Bu devirde 40 GB yetmiyor ey Türk Telekom. 70 GB için yap bişeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 10 Ağustos 2024; 18:17:26 >
  • Takip
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.