Şimdi Ara

türkiye'de mazda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar dün yeni mazda3 power sedan kyrmyzy aracymy aldym. mu?la gören otomotiv den. bu konuyu açtym biliyorum ki benim gibi bu arabayy merak eden ara?tyran insanlar internette kullanycy yorumlarynyn hepsini okumu?tur, bende ?u anda naçizane fikirlerim ve yorumlarym belki okunur diye yazyyorum.
    öncelikle eski aracym 2010 honda civic ti bu araç sadece kasa ?ekli ve albenisi yle hondadan çok önde. yol tutu? hondadan çoook iyi performans a?a?y de?il ha yukaryda de?il tek cümleyle bana hondayy aratmady. yakyt sarfiyaty ise aracymy teslim aldyktan sonra bayii nin ilersindeki shell istasyonundan 95 oktan fulledim 202 tl aldy. yola çyktym izmir'e.230 km sonra menemene vardym ve de shell istasyonunda tekrar fulledim 65 tl aldy, yolda normal kullanymda gedim 120 -130 u geçmedim çok yava?ta gelmedim kanymca 28 kuru? gibi bir?ey çykyyor hava çokso?uktu ve araç daha yeni ve birkaç bin km sonra yakyt biraz daha dü?ücektir bence otomatik bir araç için süper.
    konfor diycek söz yok hele ki bose ses sistemi süper.araç tasarymynada söylenecek bir tek kelimem yok her bakty?ymda beni resmen eritiyo
    birde yolda giderkensanki bir premium araç kullanyyormu?sunuz gibi bir hava veriyor size çünkü yollarda ba?ka mazda görmedim ayrycalykly hissetim kendimi
    araç çok güzel çok memnunum her dü?ünene tavsiye ederim.
    Gelelim türkiyede mazda nyn durumuna bayi nin dedikleri ve mazda türkiyenin açyklamalary birbirini tutmuyor. bayi araç yok talep çok diyor kuru? inmiyor ke?ke çok araç olsa indirim yapsak sürümden kazansak diyor.mazda türkiye ise biz bayilere yeteri kadar araç gönderiyoruz talep oldukça diyor. anlady?ym kadaryyla mazda türkiyede çok araç satmak istemiyor bilinçli olarak çünkü avrupa piyasasyn da talep çok ,syra var bekleyen çok araçlaryn fiyaty ise bir audi a3 dizelle ayny yani türkiye ile kyyaslarsak a3 türkyede mazdadan pahaly bir hayli buda mazda avrupada deli para kazanyyor demek, ve araçlary orda satmak istiyor türkiyede ise ne öldürüyor ne güldürüyor. bukadar kaliteli bir aracy ülkemiz yollarynda daha çok görmek isterim. mazda 3 almanyada hodadan kat kat fazla satyyor ülkemizde tam tersi bu i?te gariplik var ya mazda türkiyede sorun yada bizde bir sorun var bu marka ya kar?y olan bir sorunumuz. in?allah ön yargylary bu araç yykycak türkiyede do?ru saty? politikasyyla tabi.

• Avrupalıların en çok tutulan araçlarından biri güvenilirliğini sorunsunsuzluğunu kantılamış bir araç ancak bizde bu aracın piyasası yok. Anlamış değilim doğrusu aynı segmentteki dolu dediğimiz araçların çoğundan daha dolu bir araç ama Türkiye de hem satış hem alış mantalitesi belki de ülkemizde tercih edilmemesini açıklıyor.
  • Ben bundan önceki kasasını sevmezdim ama bu kasa olmuş vede aldım her gören hayran kalıyor ama 2014 te 1000 araç kotası vardı bence mazda türkiyede fazla araç satmak istemiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eshotçu E kullanıcısına yanıt
    Bu sene için kota ne alemdeymiş??
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakubu10

Avrupalıların en çok tutulan araçlarından biri güvenilirliğini sorunsunsuzluğunu kantılamış bir araç ancak bizde bu aracın piyasası yok. Anlamış değilim doğrusu aynı segmentteki dolu dediğimiz araçların çoğundan daha dolu bir araç ama Türkiye de hem satış hem alış mantalitesi belki de ülkemizde tercih edilmemesini açıklıyor.

Avrupada mı? Hangi ülkede segmentinde ilk 3 te?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Bu sene için kota ne alemdeymiş??

Yanlış hatırlamıyosam 2700 falan demişti onun 800 ü cx 3 müş

• Evet Avrupada çok tutulan bir araç, Bizim ülkemizde de segmentindeki araçlara kıyasla daha çok donanım sunuyor.
  • eshotçu E kullanıcısına yanıt
    Maalesef bu kota konusu sıkıntı.

Fabrikadan bi türlü iyi bi kota alamıyorlar burası için.

Halbuki bence 5-10 bin arasında satabilirler
  • güle güle iyi günlerde kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: pimbo

güle güle iyi günlerde kullanın

Teşekkür ederim

• Aracı neden Muğla'dan aldınız?
  • Araç sıkıntısı yüzünden istediğim renk en yakın oradaydı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.