Şimdi Ara

🔥 Türkiye'nin Su Arıtma Cihazı Markası: SUMOSU Forum'a Özel İndirim!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 🔥 Türkiye'nin Su Arıtma Cihazı Markası: SUMOSU Forum'a Özel İndirim!

SUMOSU ile ARITMAYA GEÇİN:

Foruma özel, web sitemizden yapılacak alışverişlerde geçerli "DH5" koduyla %5 indirimden faydalanabilirsiniz.

FİLTRE DEĞİŞİM VİDEOSU:

SUMOSU ile ARITMAYA GEÇİN:

Foruma özel, web sitemizden yapılacak alışverişlerde geçerli "DH5" koduyla %5 indirimden faydalanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sumosu Destek -- 2 Eylül 2024; 16:5:51 >

• Ürüne sahibim ve memnunum ancak hiçbir kampanyanız, yıllık filtre setlerini kapsamıyor.🔥 Türkiye'nin Su Arıtma Cihazı Markası: SUMOSU Forum'a Özel İndirim! 

• Memnun olmanıza çok sevindik. 0850 532 58 32 nolu çağrı merkezimiz üzerinden destek ekibimizle iletişime geçerseniz, sadece filtre setlerinde geçerli size özel bir fırsat olup olmadığını kontrol edelim.
    Filtre setlerimizde herkese açık kampanyalar olmuyor. Genellikle kullanıcılara yönelik fırsatlar bulunuyor.
  • Ben br senedir kullanıyorum. Kullanan arkadaşımın önerisi ile sahip oldum. Normalde arıtma suyundan hoşlanmam ancak bu markadan sonra hazır su içemez oldum. Umarım kalitesini bozmadan devam eder. Youtube videosu sayesinde filtreleri kendi başıma kolayca değiştirdim. Diğer markalara kıyasla filtresinin yılda bir kez değişiyor olması avantaj.

• Yılda bir filtre değişimi herkes için geçerli değil, ne kadar kullandığınızz, suyun kalitesine göre değişir. 4_5 ayda bile fiktre değişen var
  • Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ilk defa arıtma cihazı taktırdım evime tereddütlerim vardı açıkçası o yüzden 100 gün sonra iade kampanyası olması tercihim de önemli rol oynadı ayrıca filtrelerin yılda 1 değişiyor olması da sumosu arıtma cihazımı tercih etmemde büyük rol oynadı suyun içimi tadı güzel biz ailecek beğendik hatta şimdiye kadar niye arıtma cihazı alıp kullanmadığımıza pişman olduk keşke daha önceden alsaymışız tavsiye ederim kesinlikle
  • Kullandığınız plastiğin tam cinsi nedir borular ve su deposunda.

Bpa yoktur analiz raporu var mı?

Falat (phalate) ve PFAS PFAO yoktur raporu var mı?

Çıkan su ph nedir? Mineral ekleme katmanı var mı?

Cihaz almayı düşünüyorum su için teşekkür ederim

• merhabalar TDS testi yapan var mı sonuçlar nasıl?
  • Merhaba aşağıdaki sorularımın cevaplanmasını rica ederim.

cihazların atık su oranı nedir ?

ihlas aura cebilion 3699 tl e satılıyor sizin cihazlarınızın bu cihazdan artısı nedir ?

montaj için gerekli olan 3 yollu musluk vb gibi tüm parçalar gönderiliyor mu.

• bunu istanbulda akbulut tesisat firmasının hizmetini aldım. çok iyiler. Hiç sorun yaşamadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.