Şimdi Ara

TurkNet Rezilligi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Turk telekom adsl kullaniyordum bi arkadasimin gazina gelip TurkNet e gecis yapalim dedik geldigimiz nokta su kesinlikle Ping ler farkli hadi onuda gectim Musteri Hizmetlerine ulasmak olum ama abone olmadan once devamli konusabilyorsunuz.

Asil bomba hem TurkTelekom adsl im hemde TurkNet adsl im acik arayuz den kullanici adlarini degistirip ikisi ilede internete girebiliyorum ve aralarinda ciddi hiz farki var.Normal sartlarda siz hic birseye karismiyorsunuz her seyi biz hallediyoruz dediler ama sonuc fiyasko.

Son dort saaattir internetim yok TurkNet te musteri hizmetleride yok destek hattina sikayet birakiyorsunuz 48 saat icinde donuyorlar , gene dondum TurkTelekomu aradim gene telefona bakan var saglam internet imde gitti bu TurkNet ten dolayi.

Arkadaslar ucuz etin yahnisi diye bir laf vardi sanirim buda oyle bisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 dininde deneyebiliyorsanız tracert atıp gönderirmisiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • video çekip atarsan buradaki bazı fanatiklere örnek olur. aşağıdaki konuda olduğu gibi. kullanıcı bilgilerini gizlemeyi unutma yalnız.
    https://forum.donanimhaber.com/turknet-upload-ve-download-hiz-sinirlamasi-yapiyor-video-eklendi--119235770

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PowerPC -- 4 Kasım 2017; 0:22:57 >
  • Tracert atip video ekliyorum

• Bende de tam tersi tt deyken ping yüksekti . Vae deyim

Bu hız sorunu çok görülmeye başladı.

Online işlemlerden şikayet açın.

Buradan da turknet desteği etiketleyin

Hız sıkıntısının nedeni Turknetin telekomdan kiraladığı hız alanının bazı bölgelerde yetersiz olması. Bunu arttırırsalar sorun kalmaz.

• Hepsi ayni şey değil mi

• ayn durum benim başımada geldi modem ayarlarından kullanıcı adı ve şifrenizi değiştirdiginiz zaman nekdar bir hız farkı oluyor
    bana forumdan birkaç arkdaş herhangi bir internet kullanıcısının id ve şifresini girerek tüm sinyal olan hatlardan internete girilebiecegini söylediler.

size ayrı bi port açıp sinyal göndermeleri lazım bina girişindeki veya kapı önündeki ankastrenizi kontrol edin telekom ekipleri oraya kagıt bırakıyor. hattınızı o çıkışlara baglayıp sinyal almayı bir deneyin ben hiç bir porttan sinyal alamadım ama belki sizde durum farklı olabilir bi deneyin
  • Bir süre sonra evime döndüm ve çok şaşıracaksınız, durum hala aynı, eskiden 75 Mbps hız alabiliyorken şu an 1-3 falan bir şeyler alıyorum. Bundan sonra da kopyala yapıştır yapacağım şikayet başlıklarına, müşteri hizmetlerini resmen kapattınız ama sizi sosyal medyada rahat bırakmayacağım
  • Bence twitterda #turknetrezaleti adi altinda topik oluşturalim. Maksat ses duyurmak

• quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

2 dininde deneyebiliyorsanız tracert atıp gönderirmisiniz?

kurulumda türknet_adsl seçiyoduk orayı türktelekoomu bölümünümü seçicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirkul20

quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

2 dininde deneyebiliyorsanız tracert atıp gönderirmisiniz?

kurulumda türknet_adsl seçiyoduk orayı türktelekoomu bölümünümü seçicem

hocam ben elle giriyorum k.adi ve şifremi , bu arada tracert icin foto cekicektim ama turktelekom faturadan dolayi kapanmiş :)

TurkNet ide iptal ettiricem gene turktelekom candır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.