Şimdi Ara

Türksat'ın binaya koyduğu fiber kutusu aktif mi değil mi nasıl öğrenilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zamandır çok eski bir DOCSIS 3 modemle Türksat UyduNet kullandığım için fiber konusuna çok uzağım. Teknik terimleri biraz araştırayım dedim kafam allak bullak oldu :)

Geçen günlerde firmadan teknik servis geldi ve apartmana fotoğraftaki kutuyu hazırlayıp gittiler (tüm sokak için yapmışlar yanlış anlamadıysam). Gördüğüm kadarıyla konuyla yakından ilgili çok fazla arkadaşımız var. Fotoğraftaki son durumu merak ediyorum açıkçası.

Bir de sorgulamada hız maksimum desteklenen 100 çıkıyor fiber için. Benim de şu an kullandığım paket 100 veriyor zaten. Daha fazla destekleniyor olması gerekmez mi normal şartlarda?

Teşekkürler şimdiden.

Türksat'ın binaya koyduğu fiber kutusu aktif mi değil mi nasıl öğrenilir?

• Kapağın dış görünüşünü de ekleseydin hocam Türksat'ın binaya koyduğu fiber kutusu aktif mi değil mi nasıl öğrenilir? Güncel Kablonet kutularını da görmüş olalım Türksat'ın binaya koyduğu fiber kutusu aktif mi değil mi nasıl öğrenilir? 

• Kutunun bağlantıları görünüşe göre hazır gibi duruyor ancak santral tarafının bağlanlarınıın tamamlanıp tamamlanmadığını bilmek mümkün dğeil ancak benim aldığım intiba altyapının henüz satışa hazır olmadığı yönünde.

• Bu kutunun aktifliğini size gelen SMS ile öğrenirsiniz, bölgede çalışma tamamlandığında ve abone alımına açıldığında direk olarak docsis müşterilerine sms ile bilgilendirme yapılıyor. Ayrıca cihazlar 1 yıl ücretsiz kullanılıyor teknolojik dönüşüm olarak.

Bu kutu örnek vereyim ağustos başında takıldı ve bağlantıları yapıldıysa tam 1 ay sonra sistemde aktifliğini görürsünüz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.