Şimdi Ara

Üniversite tercihini kıl payı kaçıranlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üniversite tercihini kıl payı kaçıranlar Var mı benim gibi bu şekilde giremeyen
    Puanım 482.79
    Üni puanı 482.8

• Ben Odtü fiziği 250 kişiyle kaçırdım. Tercih listeme yazmadım ama eğer tutsaydı yazmadığıma pişman olurdum.
  • kuzenim 3 sene önce 0.008 puanla gazi dişi kaçırıp aybü dişe girmişti. herhalde bundan daha üzücüsü olamaz.

• hocam çok fenaymış sizinki ya. ben de aydın tıpı 2 puanla filan kaçırdım, sağlık olsun
  • Üniversite tercihini kıl payı kaçıranlar Üniversite tercihini kıl payı kaçıranlar

Sonucum.:477.8
    Bölüm Sıralaması: 478.5

• Einar Solberg kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım 0.48 puanla kaçmış. Diğer örnekleri görünce çok daha fazlaymış
  • Geçen yıl İTÜ Uzay'ı 39 kişi ile kaçırdım

• ben böyle virgülle filan kaçırmadım ama 2019 senesinde taüye 390(sözel) puanla giremedim

istediğim bölümün taban sıralaması 360'dı 55k küsürlere denk geliyordu sanırım. o sene sözelde de aşırı yığılma oldu neyse obpyle 14kdan 20kya attı. 35k kişi önündeyim 30 puan da önündeyim yani. O sene öyle taü patladı trend oldu desem yok sanki, millete taü desem o ne yeniyor mu diyorlardı

beykozdan ev filan bakıyorum bi havalara girdim

sonuçlar açıklandı olmadı tabii sonra baktım ki 410 puana çekmiş. Bir bölüm 1 senede 50 puan artar mı ben yazarsam artar :D çöküşüm böyle başladı.
  • 0-1 puan arasında gazi kimya müh kaçırmıştım, şimdi iyi ki gelmemiş diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Rivaul

0-1 puan arasında gazi kimya müh kaçırmıştım, şimdi iyi ki gelmemiş diyorum

dgko
  • eyw , üstteki yazdığın yorumla alakalı birşey diyeceğim

sınav sistemini 2019-2020de takip ediyorum sıralamada yığılma ne kadar oluyorsa orantılı bir şekilde tercihlerde de oluyor

• 0.05 ile ytü pc kaçtı.
  • armegedon58 A kullanıcısına yanıt

of çok acı çok.. ben buradan tribe girdim sizi düşünemiyorum

• Tom Ellis kullanıcısına yanıt
    :d valla kısmette bu varmış hocam eyv.
  • armegedon58 A kullanıcısına yanıt
    O da baya kötüymüş de rekor bende heralde. Sıralamada kaç kişi ediyor baktın mı?
  • celljohn kullanıcısına yanıt
    Ben geçen sene yerleştim ben de aydını yazmıştım da hocam 2 puan artık bana çok yüksek geliyor . Muğla tıpı bu puanla kaçırdım aydını da 1 puanla falan işte yani
  • HQVintage H kullanıcısına yanıt
    Valla baktığım site doğruysa 17 kişi.
  • HQVintage H kullanıcısına yanıt

hocam geçmiş olsun valla :( diğer yazan arkadaşları görünce 2 puan bana da çok fazla geldi gerçekten

• Odtü bilgisayarı kıl payı tutturabilirdim ama alt sıraya yazmıştım :D

538.78 küsür benim puanım, 538,59468 odtü ceng

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Camila8 -- 21 Ekim 2020; 21:29:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.