Şimdi Ara

Üniversiteyemi gitsem Rusyadamı çalışsam ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler anadolu işletme ingilizce tutacak bu sene

sizce okulamı gidiyim yoksa rusyada çalışmayamı gidiyim . bu aralar rusyaya gidip çalışmayı çok düşünüyorum aslında hem rusçayı orta düzeyde falan öğrenirim hemde para kazanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Ondera96

Beyler anadolu işletme ingilizce tutacak bu sene

sizce okulamı gidiyim yoksa rusyada çalışmayamı gidiyim . bu aralar rusyaya gidip çalışmayı çok düşünüyorum aslında hem rusçayı orta düzeyde falan öğrenirim hemde para kazanırım

Rusyaya git
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4D76B606B

quote:

Beyler anadolu işletme ingilizce tutacak bu sene

Rusyaya git
    UPUPUPUPUPUPPPUPUPUPUPUPUPPUPPUPUP
  • quote:

UPUPUPUPUPUPPPUPUPUPUPUPUPPUPPUPUP

Alıntıları Göster
    rusyaya git hem ülke görmüş olursun. öbür sene girersin
  • Oku
  • Boun'da işletme okumayacan sonuçta Rusya'ya git.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruling111

Boun'da işletme okumayacan sonuçta Rusya'ya git.
    rusyaya git
  • Rusyada ne iş yapıyosun
  • iş ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: trabzonts6116

iş ne

Beyler işi bilmiyorum dayım 6 yıldır rusyada çalışıyor o da kendine iş falan kurdu köşeyi döndü şuan zengin denebilecek düzeyde.

O götürebilir beni rusyada oku rusyada çalış gibisinden birşeyler dedi kazanda oturuyor kazanda çok fazla çevresi var. Bende düşünüyorum işte gitsem araba fiyatlarıda ucuz beni çok cezbetti 1 yıl 1.5 yıl piyasanın düşük maaşlarıyla bile çalışıp çalışıp bmw gibi araçlar alabilirim veya farklı lüks araçlar alabilirim.Zaten bugüne kadar ne hayatı yaşadım ne de gençliğimi.Oraya gidince malum karı kız içki şeyi de bol o da cezbediyor beni.Sonra rusça öğrenebilirim ingilizceyi zaten orta düzey biliyo sayılırım bu da cezbediyor. Ama ne bileyim hiç yurtdışına falan çıkmadım hatta şehir dışına bile çok az çıkmışken bilemiyorum gitsemmi kalsammı...

• quote:

quote:

iş ne

Beyler işi bilmiyorum dayım 6 yıldır rusyada çalışıyor o da kendine iş falan kurdu köşeyi döndü şuan zengin denebilecek düzeyde.

O götürebilir beni rusyada oku rusyada çalış gibisinden birşeyler dedi kazanda oturuyor kazanda çok fazla çevresi var. Bende düşünüyorum işte gitsem araba fiyatlarıda ucuz beni çok cezbetti 1 yıl 1.5 yıl piyasanın düşük maaşlarıyla bile çalışıp çalışıp bmw gibi araçlar alabilirim veya farklı lüks araçlar alabilirim.Zaten bugüne kadar ne hayatı yaşadım ne de gençliğimi.Oraya gidince malum karı kız içki şeyi de bol o da cezbediyor beni.Sonra rusça öğrenebilirim ingilizceyi zaten orta düzey biliyo sayılırım bu da cezbediyor. Ama ne bileyim hiç yurtdışına falan çıkmadım hatta şehir dışına bile çok az çıkmışken bilemiyorum gitsemmi kalsammı...

Düşünmeden git rusyaya hem oku hem çalış işte bundan güzeli mi var

• Rusya'ya koş
  • Hem okuyup hem çalışılırmı bilmiyorum valla okursam para sıkıntım olabilir ama belki dayım yardım eder çalışırsamda para kazanırım eğitimi ertelerim. O 2 si bir arada o ülkede o şehirde yapılırmı bilmiyorum cidden araştırırım ama
  • quote:

Hem okuyup hem çalışılırmı bilmiyorum valla okursam para sıkıntım olabilir ama belki dayım yardım eder çalışırsamda para kazanırım eğitimi ertelerim. O 2 si bir arada o ülkede o şehirde yapılırmı bilmiyorum cidden araştırırım ama
    Rusya tabi la,eğer senin burda zorunlu tutan birşey yoksa, başka ülkede yaşamayı seven ve isteyen biriysen git tmm belki 3 5 sene yada daha uzun sıkıntı çekersin, yorulursun,ama sonra orada ev araba derken orada yaşa gitsin yaw amann napacaksın türkiyeyi hocam, git rusyaya
  • almanyaya git
  • Hocam direk uç Rusya'ya. Hazır tanıdığın da var kaçırma bu fırsatı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psalms

Hocam direk uç Rusya'ya. Hazır tanıdığın da var kaçırma bu fırsatı.
    Rusya beni de götür
  • Kesinlikle git burada okusanda ne olacagin belli olmuyor parayi orada yap gel burada hayatini yasa :)
  • Ordaki kızlardan nolur senden önce 5 milyon kısıle takıldı...

Araba alsan nolur ömür boyu orda olcaksan eyvallah

Dayın konaklama hersey saglıcakmı .
  • quote:

Ordaki kızlardan nolur senden önce 5 milyon kısıle takıldı...

Araba alsan nolur ömür boyu orda olcaksan eyvallah

Dayın konaklama hersey saglıcakmı .
    burdaki 18 yaş civarı sivilceli tayfaya bakma onlar hormonlarının esiri durumundalar.akraban sürekli orada kaçmıyor sonuçta, okumayıp 1 yılını daha hazırlanmakla heba etme.gittiğin ülkede rusya yani ekonomi seviyesi türkiyenin çok fazla üstünde olan bir ülkede değil çalışıp kalırsın sonra yine bakınırsın boş boş.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.