Şimdi Ara

VW JETTA MI-HONDA CIVIC Mİ?!!!ACİL YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2005 model ve üzeri otomatik vites araba almak istiyorum.Yaklaşık bütçem 30-35 bin TL.
    Ancak bir türlü karar veremiyorum.VW Jetta mı almalıyım yoksa Honda Civic mi?
    Hangisi daha sağlamdır, otomatik şanzımanı daha iyidir, hangisi sorun çıkarmaz, hangisi daha masrafsızdır, vs vs...
    Kısa süre içerisinde almayı düşünüyorum.Yardım ederseniz sevinirim.

Saygılar,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi integrale35 -- 30 Nisan 2013; 23:13:01 >

• Jettaya binmedim ve kullanmadım. Bende 2009 otomatik civic var. Pütürlü yolda yol sesi alıyor . onun dışında bir problem hissetmedim. Yazları İzmit- Kayseri arası gidiyorum. Hanım ve çocuk arka koltukta.. Hiç şikayet ettiklerini duymadım.
  • sorunsuzluk istiyosan japondan şaşmıcaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_35_35

sorunsuzluk istiyosan japondan şaşmıcaksın

+1923

Civic'in iki kusuru var boyası çok narin, ve yol sesi alıyor.
    İyi bir boya koruma ve yumuşak lastiklerle onlarda problem olmaktan çıkar aslında.
  • Jetta sadece konfor ve yalıtım olarak daha iyi olabilir, hele işin içinde otomatik de şartsa sizin aracınız Civic bu ikisi arasından.
  • Eski Jetta Konfor ,Yalıtım ve Sağlamlık olarak öndedir . Zaten eski jetta'nın lakabı TANK 'dır .

Civic ise jetta'ya göre daha sorunsuzdur ama bu 2.el alacağın için birazda ŞANS işi ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nrglife

quote:

Orijinalden alıntı: ksk_35_35

sorunsuzluk istiyosan japondan şaşmıcaksın

+1923

Civic'in iki kusuru var boyası çok narin, ve yol sesi alıyor.
    İyi bir boya koruma ve yumuşak lastiklerle onlarda problem olmaktan çıkar aslında.

Su bazlı boya kullanıyor Honda hocam.

Çevre dostuyuz vesselam...
  • Otomatik vites ve sorunsuzluk konusunda en iyi araçlardan biri Civic diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: integrale35

Arkadaşlar Merhaba,

2005 model ve üzeri otomatik vites araba almak istiyorum.Yaklaşık bütçem 30-35 bin TL.
    Ancak bir türlü karar veremiyorum.VW Jetta mı almalıyım yoksa Honda Civic mi?
    Hangisi daha sağlamdır, otomatik şanzımanı daha iyidir, hangisi sorun çıkarmaz, hangisi daha masrafsızdır, vs vs...
    Kısa süre içerisinde almayı düşünüyorum.Yardım ederseniz sevinirim.

Saygılar,

hocam civic viteste sorunsuzama konfor olarak jetta ya yaklaşamaz kalite yönündenede.
  • Jetta eski kasaysa tartışmasız jetta alınır.
    Araba bildiğin küçük passat.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.