Şimdi Ara

W7 Girişten Cızırtı geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bilgisayarımdan cızırtı geliyor ses kartı kullanıyorum s-link SL-41A höpörlörden ve 3 tane kulaktıktanda cızırtı geliyor ne yapacam delircem 2-3 gün önce böle bişi yoktu offff ses fazla olunca cızırtı var azltınca cızırtı yok offff

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TennDh -- 7 Ağustos 2013; 16:18:58 >

• Yok mu ya cevap hayvan gibi cızrtı sesi geliyo
  • driver güncelleyiniz sorun çözülmezse ya taktığınız aygıtta yada ses kartında arıza var demektir.
  • cd rom um çalışmıyor driveride bulamıyorum bulabileceğim bir yer varmı
  • cd room powerden gelen güç kablosunu kontrol et ses kartını dırıver sıtesı buhttp://www.driver-indir.com/surucu/s_link_sl_41a_driver.html#.UgJU9JLxpFk
  • Bunu indirdim ama yükleyemedim dikkat edersen bir sürü dosya var nasıl yükleyeceğim bir yardım etseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiyanix

arkadaşlar bilgisayarımdan cızırtı geliyor ses kartı kullanıyorum s-link SL-41A höpörlörden ve 3 tane kulaktıktanda cızırtı geliyor ne yapacam delircem 2-3 gün önce böle bişi yoktu offff ses fazla olunca cızırtı var azltınca cızırtı yok offff

Sorun jak girişinde de olabilir yani benim başıma jak girişi sorunu yüzünden gelmişti.Test etmek istersen kulaklık kullan ve jakı milim milim yarım sok tek kulaklıktan ses gelicektir ama cızırtı yoksa sorun jaktadır ama eğer hala cızırtı geliyorsa sorun PC dedir.Driver içinde işletim sistemini yazarsan yardımcı olmaya çalışırım.
  • bide cd-rom açılıp kapanıyor ama algılamıyor işletim sistemimi konunun başındda yazmıştım windows 7 dediğin gibi yaptım ama hep cızırtı var bide bu arada ses kaydetmek istedim kulaklıkla ses alma cihazı var kulaklığın ama ses kaydetmeye girdiğim aygıt bulunamadı diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TennDh -- 7 Ağustos 2013; 17:16:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiyanix

bide cd-rom açılıp kapanıyor ama algılamıyor işletim sistemimi konunun başındda yazmıştım windows 7 dediğin gibi yaptım ama hep cızırtı var bide bu arada ses kaydetmek istedim kulaklıkla ses alma cihazı var kulaklığın ama ses kaydetmeye girdiğim aygıt bulunamadı diyor

Buyrun ;http://s3.dosya.tc/server9/NIhtwp/SL41A.YAMAHA.YMF724F-V.XP.Windows7m.rar.html

Öncelikle eski driverı silin ondan sonra Aygıt Yöneticisi ne girip Ses Kartının olduğu yeri çift tıklatıp sürücü güncelleştir bölümünden manuel olarak indirip çıkarttığınız klasörü seçiniz bir yükleme yapıcaktır bu şekilde bir deneyiniz.

• dreviri nasıl silcem şahsen yüklü olduğunu bile sanmıyorum program fileste driverle alakalı bisi yok
  • dediğini yaptım ama güncel olduğu saptandı dedi
  • yokmu yardım etcek ?
  • Driveri aygıt yöneticisinden sileceksin. Ses sürücüsünü bulup kaldır. Daha sonra indirdiğin driveri yükle.
  • ya arkadaşlar yardıme din sorun hala devam ediyor hala cızırtı var ve kulaklığı çalışmıyor
  • yakında mıknatıs gibi manyetik alet var mı bir kontrol edin
  • yok etrafında bişi sadece kasa eskiden zaten böle deildi
  • Of en iyisi yarın ben bilgisayarcıya götürem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.