Şimdi Ara

YARIN İLK APPLE ÜRÜNÜMÜ ALICAM iPhone 6+, NE YAPMALIYIM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar ilk Apple ürünüm olucak. Yarın sabah saatlerinde iPhone 6 PLUS alıcam. İlk olarak kutuyu orda açmalı mıyım? Çünkü hattımı kırdırmadım daha. Orda açıp telefonda herhangi bi problem olup olmadığına bakabilirim. Kurulumu vs. evde yapsam herhangi bi sıkıntı olur mu?

Kısacası, yarın telefonun kutusunu aldığımda Apple Store mağazasında ne yapmalıyım? :) şimdiden teşekkürler.

• Kutuyu sağlam biryerde aç ilk gün alan çocuk gibi başına talihsiz birşey gelmesin
  • bence evde ac .cunku yarin orada meydan muharebesi olacak
    Cihazi aldigin gibi acil cikis kapilarina koş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 25 Eylül 2014; 20:02:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John -Coffey

Evet arkadaşlar ilk Apple ürünüm olucak. Yarın sabah saatlerinde iPhone 6 PLUS alıcam. İlk olarak kutuyu orda açmalı mıyım? Çünkü hattımı kırdırmadım daha. Orda açıp telefonda herhangi bi problem olup olmadığına bakabilirim. Kurulumu vs. evde yapsam herhangi bi sıkıntı olur mu?

Kısacası, yarın telefonun kutusunu aldığımda Apple Store mağazasında ne yapmalıyım? :) şimdiden teşekkürler.

bük

son ayfone bükücüsü

• Nemi yapican bundan sonra iPhone dan baska Telefon kullanamiyacan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: anelka39

Nemi yapican bundan sonra iPhone dan baska Telefon kullanamiyacan :D
    otur ağla
  • quote:

Orijinalden alıntı: nefendim

quote:

Evet arkadaşlar ilk Apple ürünüm olucak. Yarın sabah saatlerinde iPhone 6 PLUS alıcam. İlk olarak kutuyu orda açmalı mıyım? Çünkü hattımı kırdırmadım daha. Orda açıp telefonda herhangi bi problem olup olmadığına bakabilirim. Kurulumu vs. evde yapsam herhangi bi sıkıntı olur mu?

bük

son ayfone bükücüsü
    Hocam bende evde açma taraftarıyım da, cihazın dışında çizik kırık kamerasında toz filan varsa napıcam. Bi daha mı zorluya gitcem Acemiyiz, akıl verin 3 milyar veriyoruz boru deeeel

• quote:

Hocam bende evde açma taraftarıyım da, cihazın dışında çizik kırık kamerasında toz filan varsa napıcam. Bi daha mı zorluya gitcem Acemiyiz, akıl verin 3 milyar veriyoruz boru deeeel

Simdiden bi liste yap neye bakacaklarina
    Orada onlara bakarsin 5 dakikani alir
    Kamerada toz varmi
    Olu piksel varmi
    Vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Kamerada toz varmi
    Olu piksel varmi
    Vs.

Alıntıları Göster
    sim kartını kırdırt önce. ilk defa iphone kullanacaksan orada aktivasyon vs işlemlerini yaptır en azından

• quote:

Orijinalden alıntı: defected

sim kartını kırdırt önce. ilk defa iphone kullanacaksan orada aktivasyon vs işlemlerini yaptır en azından

Hocam evde adım adım halledemezmiyim? Kırdıramadım, zamanım olmadı.
  • quote:

evde aç orada açarsam birisi kapıp kaçabilir dikkat et.
    Ayrıca bir şey olacağını sanmıyorum olursa direk değiştirirsin zaten
  • quote:

quote:

Hocam evde adım adım halledemezmiyim? Kırdıramadım, zamanım olmadı.

halledersin öyle sıkıntı değil ama ilk işin kartı kırdırmak olsun her halükarda :D
  • quote:

Alıntıları Göster
    Sim kartını kırdırtma değilde nano-sim çıkarttırma taraftarıyım ben. Ucuza çıkartabileceğin Turkcell'in Flagshipleri var ama yarın çok yoğun olurlar. Biraz daha fazla verip Tim'lerde de çıkartabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

quote:

Kamerada toz varmi
    Olu piksel varmi
    Vs.

Cihazı hiç açmasam ölü pikseline bakmamış olucam. Ama diğer yerlerine bakarım. Ölü pixel de şansımıza artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Sim kartını kırdırtma değilde nano-sim çıkarttırma taraftarıyım ben. Ucuza çıkartabileceğin Turkcell'in Flagshipleri var ama yarın çok yoğun olurlar. Biraz daha fazla verip Tim'lerde de çıkartabilirsin.

Hocam hattımı değiştiriceğim için şimdilik kırdırsam sıkıntı olur mu? telefonun yuvasına herhangi bi zarar verir mi?
  • quote:

quote:

Hocam hattımı değiştiriceğim için şimdilik kırdırsam sıkıntı olur mu? telefonun yuvasına herhangi bi zarar verir mi?

Hocam kimisi veriyor diyor tam olarak bir bilgim yok.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam kimisi veriyor diyor tam olarak bir bilgim yok.

Alıntıları Göster
    Kurban kesip, telefonla birlikte transparan (tercihen düz beyaz) bir örtü kullanarak bilirkişi eşliğinde kurşun döktürmelisin

• John -Coffey kullanıcısına yanıt
    Hocam biz zamanında online aldık hiç bir sıkıntı olmaz aç evinde güzel güzel rahat rahat şu yoğunluk geçsin değişimi olur hemen 0 ı ile kutulu 14 gün muhabbeti geçerlidir büyük ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.Beverly

Kurban kesip, telefonla birlikte transparan (tercihen düz beyaz) bir örtü kullanarak bilirkişi eşliğinde kurşun döktürmelisin

Alıntıları Göster
    kesinlikle sakin bir yerde aç. mümkünse halının koltuğun üstünde falan çünkü kutu biraz fazla sertmiş açılırken sorun yaşama. ayrıca evde açınca bir sorun görürsen aynen geri götürüp değiştirirsin. Onların yanında açman bir artı getirmez sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasahinemre

Hocam biz zamanında online aldık hiç bir sıkıntı olmaz aç evinde güzel güzel rahat rahat şu yoğunluk geçsin değişimi olur hemen 0 ı ile kutulu 14 gün muhabbeti geçerlidir büyük ihtimal
    Kestirmeyin yeni kart alın daha sağlıklı oluyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.