Şimdi Ara

yaşıtlarımdan utanıyorum yahu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu gün bir arkadaşımla onun tanıdıklarından oluşan bir grupla yarım saat kadar oturmak zorunda kaldık.fakat beş dakika geçmeden oradan ayrılmak istedim.çünkü kızlar benim biilmeidğim küfürleri ediyor,erkeklerse kızlara kardeşim deyip orasını burasını ellemeye çalışıyordu.15 yaşında olmalarına rağmen sigaranın birini bitirip öbürünü yakıyorlardı.bir erkek sevgilisinin kucağında otururken memesini ısrıdı yahu.hiç utanma arlanma kalmamış bunlarda.bir tanesi elini kızın göğsine soktu çaktırmadan.hayatımda öyle pis bir ortama girmemiştim.kızın biriyle yalnız kalınca hemen yan taraftaki bir çocuk eliyle cinsel münasebet işareti yaptı.indir lan elini kolunu terbiyesiz herif dedim ben de.ama herkes bunu normal karşılamıştı ben anlatınca.bu sene iyi bir anadolu lisesine gideceğim ama oradaki öğrenciler bunlar gibi olmaz inşallah.gerçi kayıt yaptırıken askılı tişörtünün üstünde jack daniels resmi olan,şapkasını ters çeviren tipler gördüm.e haliyle insan böyleleriyle konuşmak bile istemiyor sonra da asosyal deniyor benim gibilere.bu güne kadar arkadaşlarımın yüzüne güldüm ortama ayak uydurdum ama artık yeter.olmadığım bir insan gibi davranmayacağım ve istemediğim ortamlarda bulunmayacağım.anlatacak kimsem yoktu rahatladım yahu.

5 ay sonra gelen edit:tanrım,ne kadar aptalmışım.o gün ordan bi kız kaldırabilirdim .bir sevgilim oldu ve ayrıldım.ayrılmadan önce onunla bişeyler yapmalıydım .neyse.artık memeleri çok seviyorum ve büyüyünce ben de meme ellicem hatta onları öpücem.hepinize teşekkürler YAHU.hah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çivilisopa -- 8 Aralık 2013; 23:37:16 >

• Okumadim ama yahu kelimesini kullanman seni bu konuda +30 yapar raad ol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajı editlememişsin bile kardeş. Biraz daha düzgün csb yaz.
  • Önceden yazildi fake

• quote:

Orijinalden alıntı: EdvaldBoassonHagen

Mesajı editlememişsin bile kardeş. Biraz daha düzgün csb yaz.

herneyse ya foruma sık girmemek çok iyi bişey.dışarda hayat varmış ulan.yaşasın memeler !!!
  • ünlü olma girişiminiz başarısızlıkla sonuçlandı
  • Bende 3 yasında olsam bende utanırdim yaşıtlarımdan

• daha önce verildi (13:31)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.