Şimdi Ara

Yeni Aldığım Kasa Nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gaming Gen Tr'den aşağıdaki özelliklere sahip kasayı topladım.İyi mi kötü mü diye yorumlarsanız sevinirim.

İşlemci tarafında ryzen 5 5500 olan da vardı ama i3 12100f oyunlarda daha iyi performans gösterdiği için aldım.Çoklu işlem yapsaydım ryzen alırdım ama oyun için i3 daha mantıklı geldi.

Fiyat 14.5k (Ramleri 3200'den 3600mhz'ye çıkarttım o yüzden totalde 100TL fark etti.)

Yeni Aldığım Kasa Nasıl?

• Tam Fiyat Performans sistem olmuş hayırlı olsun

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • EnesTürkyılmaz RY2BO E kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam sağolun

• Ryzen 5600 lu benzer bir sistem ort kaca cıkıyor?

İ3 4 cekirdek 8 izlek Ryzen 5600 6 cekirdek 12 izlek

Ryzen 5500 = Ryzen 3600 alınacak bir islemci degil...

• n201 kullanıcısına yanıt

Arkadas bilir ama bu cok daha iyi bence hatta Anakartı b550 Ram i de 3600 CL16 yap mis gibi devam...

• Aldıktan sonra sormanın manası yok, almadan önce soracaktın bütçem bu ne alayım diye.

• damn2u kullanıcısına yanıt

Ağabey tamam niye kızıyorsun ben de biliyorum manası yok.F/P olmuş mu diye sormak istedim.Yoksa aldım gitti kötü bile olsa tren geçti zaten haklısın.

• Ha bir de monitör olarak MSI G2412 sipariş etmiştim 170hz 1ms IPS panel.Şimdi kargoyu açtım G244F modeli geldi bu model benim istediğimden daha iyi.Bu da 170hz 1ms

ama ekstra olarak G2412 IPS panel ve 1ms MPRT iken bana gelen G244F modeli Rapid IPS ve 1ms GtG :D

• sayisalcimezun kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Aynı işlemcili fakat RTX kartlı sistemim var. Yağ gibi akıyor MaşaAllah. Sende de farklı olacağını düşünmüyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yaratıc1KLAVYE kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler hocam.Aynen öyle aldığım sistemin RTX'lisi vardı fakat aradaki 2k fiyat farkını vermek istemedim oynadığım oyunu zaten 250+ FPS ile oynatıyor bu sistem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayisalcimezun -- 29 Eylül 2023; 15:45:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.