Şimdi Ara

Yeni Peugeot 301

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
6.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Peugeot yeni otomobilini kısa zaman önce basına tanıttı, kasım ayında İstanbul Autoshow da sergilenecek ve
    otomobilin satışı bayilerde başlanılacak. Lansman fiyatı 29.900 lira olacak. Konu ile alakalı haberin geçtiği internet
    sitesinin linkini vermek istiyorum, görseller ve detaylı bilgi belki bi arkadaşın işine yarayabilir.

Not: forumda aradım Peugeot 301 detaylı anlatım yazısı bulamadığım için açtım başlık.

Saygılarımla.

http://otomobiltutkunu.com/index.php/peugeot-301-2/

•  Yeni Peugeot 301
  • konuyu açan arkadaş kusura bakmasın ama 508 istisnası hariç klasik pejo şekilsizliği!
  • Avagadroo kesinlikle kusura bakmıyorum, amacim bilgi paylaşmak dediğim gibi bi arkadaşın işine yarayabilir bilgiler.

Peugeot 301 B segmentinde ve B segmentinde Albea ve Symbol pazardan çekildiler, diğer markaların o sınıftaki sedan
    otomobilleri Blue felan fiyatı yüksek. Aveo var hemen hemen aynı fiyatlarda, ben sürdüm ve epey inceledim bir kaç eksiği var ama 4lari çok
    mesela bagaj, inanaılmaz bir büyüklükte ve arka koltuklar tek tek yatıyor bu ne demek bir tahmin edin.
  • bu arabaya "B segmenti sedan" olarak bakmak gerekiyor...uygun fiyatıyla bence çok mantıklı bir araba,başarılı olacaktır...
  • 206 sedan ile yakalayamadıkları başarıyı bu modelde arayacaklar.

Tipi normal düzeyde,tutup tutmaması fiyat politikasına bağlı yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Clio 4 de sözde sözde 29.490 ile giriş yapacaktı ama 29900 oldu fiyatı. Bayiiler ise bu fiyata yuzde4 ekliyor en az.fransizlardan uzak durmak gerek..

• quote:

Orijinalden alıntı: turkattack

Clio 4 de sözde sözde 29.490 ile giriş yapacaktı ama 29900 oldu fiyatı. Bayiiler ise bu fiyata yuzde4 ekliyor en az.fransizlardan uzak durmak gerek..

Böyle mantık olur mu ya gerçekten nasıl insansın sen ben çözemedim senin gibi modelleri.Fiyatı satıcı belirler kardeşim sen neyin atarındasın?Ne alakası var fiyat ve pazarlamayla arabanın.He eğer var dersen senin o imzana koyduğun audi varya doğubank esnafından beter satış yapıyor.3 ay farkla alınan 2 a3 aynı donanım aynı motor hatta aynı renk 2 side beyazdı 3 bin euro oynuyor.Biraz mantıklı olun.Bu arada uydurmayın bayiler %4 felan eklemiyor milleti burda kandırıyorsunuz.
  • Peynir ekmek gibi gider bu.

• http://forum.donanimhaber.com/m_61239085/mpage_1/f_/key_//tm.htm#61239085

konu açmadan önce arama yaparsanız kirlilik olmaz
  • rakiplerine bakınca 1.6 dizeli 43'ten pahalı vermezlerse çok satar diye düşünüyorum.
  • inşallah tutar dizel motor gayet iyi 1.6 hdi 92 ps
  • Peugeot 301'in en önemli artılarından bahsedersek.

1- Geniç iç hacmi, arka koltuklardaki diz mesafesi, linkteki haberde fotoğraflarda belli, ön koltuk geride olmasına
    rağmen arka koltuktaki diz mesafesi hayli tatminkar, ayrica baş yüksekliği de yeterli, yeterli yazıyorum neye göre
    diye sorarsanız 1.85 lik boya göre diyebilirim.
    2- Arka koltukların sırt kısımları tek tek katlanabiliyor bu ne demek, otomobilin hedefi olan geniş aileler, mesela uzun
    yola çıkıyorsunuz çocuklarınız var uyumak için mola verdiniz, arka koltukların sırt kısımlarını yatırdığınızda çocuklarınız rahatça
    ayaklarını uzatıp uyuyabilirler, bu özellik bile çocuklu aileler için çok büyük bir detay bence, çocuğu olan iyi anlar :)
    Gençler için ise bagajın olması bas kolonlar için tok bir bas sesini elde etmek için yeterli hacme sahip :)
    Bagaj hacmi demişken Liena'dan bile daha büyük diyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun

rakiplerine bakınca 1.6 dizeli 43'ten pahalı vermezlerse çok satar diye düşünüyorum.

Merhaba,

Fiyat net açıklanmadı ama benim tahminim 36 bin lira civari olabilir veya 35
    Dizel versiyonunu sürdüm aman diyorum tek kelime ile olmuş, adamlar yapmış diyebilirim.
    Ani hızlanmaları, 3 ve 4 vitesteki ara hızlanmalar ESP standart zaten ESP sayesinde kullanımı çok rahat ve rafine.
  • Merhaba,

Merak edenler için Yeni Peugeot 301 teknik detaylar ve görsellerin olduğu bir yazı paylaşmak istiyorum,

Saygilarimla.

http://otomobiltutkunu.com/index.php/peugeot-301-test/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.