Şimdi Ara

YENİ VW GOLF 8.5 2024 (Fiyat-Kampanya Takip) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: keus35 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
210
Cevap
43
Favori
29.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
66. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir sürü ekstra özellik farkı var o kg farkı motordan. Ziyade jant lastik ve donanımsal ekstralar yüzünden geliyordur.
  • Gaziantep -Şahintaş. Telefon ile alınan fiyat. Ellerinde araç yok.

Golf Style 1.5 116

1.860

• Şu arabaya şu paraları veren var mı gerçekten ya
  • Golfe oturunca kadran üst plastik kısmı yüksek olmuş görüş açısını engelliyor. Beni acayip rahatsız etti. izmitte 115 style koyu gri araç vardı fiyat sormadım.
  • Zamsız fiyattan zorda olsa style paket (116bg) düşürünce aldım.Fiyat 1750 (yunus gri)

• yozcaliskan kullanıcısına yanıt
    Torsiyon ve bağımsız süspansiyon ağırlık farkı
  • Bayiden güncel fiyatları alan arkadaşlar buraya yazarsa alicak arkadaşlar için iyi olur

• Kaan.actio K kullanıcısına yanıt
    Yazılım çıkar bugün yarın hepsi 150 hp olur piyasadaki 116 beygirler :)
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Yazılımla elde edilebilir olan güçtür hocam, mekanik limitleri elde edemeyiz.
  • Kaan.actio K kullanıcısına yanıt
    Olsun 150 hp manuel keyif verir. Hafif bir 18 jant Michelin ps5 birde 30mm yay ile çok keyifli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 4 Ağustos 2024; 22:54:56 >
  • blueSKYLINE kullanıcısına yanıt

İnsan bazen gerçekten hayretler içerisinde kalıyor...

• Uşak batı bayi golf impression manuel icin 1320 fiyat verdi beyaz renk için son fiattmış burası zaten hep diğer bayilerden yüksek fiyat çekiyor bilgi amaçlı yazayım dedim
  • Onyargisiz kullanıcısına yanıt

Aynen öyle hocam

• 2 gündür aracı sürmekteyim. Yol tutuşu çok zevkli (eski aracım octavia 2019). Multimedya ekranı baya iyi, söylendiği gibi bana yavaş gelmedi. Koltuklar çok konforlu, güvenlik özelliklerini beğendim, şerit takip hariç, onu kapatarak kullanıyorum. İlk aldığımda kolçakta sorun vardı onu bayiye gidip düzelttireceğim. Klima 6.derecedeyken ıslık sesi geliyordu ızgaraların ayarlarıyla oynayınca geçti, ama onu da bayiye göstereceğim. Tek beğenemediklerim jantlar ve lastik (nexen). Aracın tüm özellikleri konfor üzerine ve kaliteli, anahtarlığa hayran kaldım, gerçi anahtarsız giriş ve çalıştırma var pek anahtarı elinize almıyorsunuz.

Kauçuk paspasları için doğuşotodan 4100 teklif aldım, bagaj havuzu 3100 tl. kauçuk paspası alacağım oradan ama bagaj havuzunu vagmarket te 800 e gördüm, ordan sipariş verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa2008 -- 5 Ağustos 2024; 22:35:17 >
  • sasa2008 S kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun, life paket mi arac. Gidisi 1.0 ile kiyaslanirsa nasil?
  • sasa2008 S kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun bende cuma günü teslim alacağım aracı. 1.5 life dsg anemon mavisi. Herhangi bir hediye verdiler mi teslimde termos vb?

• quote:

Orijinalden alıntı: cliors

Hayirli olsun, life paket mi arac. Gidisi 1.0 ile kiyaslanirsa nasil?

Maalesef 1.0 Golf sürmedim hocam ama eşimde 1.0 90 bg polo var, ona göre çok atik hızlanması baya iyi. Evet Life paket aldım.

• ds4 D kullanıcısına yanıt

Termoslar henüz ellerine ulaşmamış gelince evimize kargolayacaklar. Deri ruhsat kılıfı ve vw amblemli anahtarlık verdiler. Size de hayırlı olsun hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa2008 -- 5 Ağustos 2024; 23:19:28 >
  • Life paketteki ses sistemi Harman Kardon mudur? Ses kalitesini baya beğendim
  • Avek impression 1.240 beyaz renk
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.