Şimdi Ara

YENİ VW GOLF 8.5 2024 (Fiyat-Kampanya Takip) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
210
Cevap
43
Favori
29.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
66. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Termos nasıl bir termos Psa grubunun verdiği gibi Stanley mi
  • Manuel vitesli Impression eğer bahsedilen fiyatlara veriliyorsa çok mantıklı ama gene de sürücü koltuğunda bel desteği olmaması büyük eksiklik.

• Style paket için fiyat alan var mı acaba? Bayiye gitme imkanım olmadı. Numara bıraktık umursayıp dönen de olmadı.
  • Aracı alanlar bilgilendirme yapabilir mi, hangi problemler var şuana kadar hangileri çözüldü

• Gangnamstyle16 G kullanıcısına yanıt

Ben kısaca özetleyeyim hocam. Araç 10 günlük, Life paket.

- Şehir içi yakışı 4,8-5,1 litre arası değişiyor, şehir dışına henüz çıkmadım.

- Aracı alırken kolçakta sorun vardı, sonrasında servis düzeltti.

- Bilgi ve eğlence ekranı orta düzeyde algılıyor, takılmayla karşılaşmadım.

- Kliması fena değil, ses sistemi çok iyi. Çızıltı patlama yaşamadım.

- Güvenlik özellikleri tamamıyla düzgün çalışıyor, tam istenildiği ayarda.

- Koltuklar rahat bel desteği iş görüyor.

- Kablosuz şarjdan biraz şikayetçiyim. Telefonu 4-5 dk şarj ediyor sonrasında duruyor. Yolum düşerse servisle görüşeceğim, belki aşırı sıcaklardandır.

Şimdilik diyeceklerim bu kadar. Özetle henüz bir sorunla karşılaşmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa2008 -- 11 Ağustos 2024; 21:59:7 >
  • Bende dün teslim aldım life paket aracı.
    Bursa-İzmir otoban sürüşü yaptık teslimden sonra. Fazla sıkıştırmadan 100-120 arası sürüş yaptık, vardığımızda 260 km nin ortalaması 4,1 litre yakıt tüketimi ile karşılaşınca çok şaşırdık. Benzinli araç için bence müthiş değer.
    Kablosuz şarj bizdede çok verimli değildi.
    Adaptif cruzu çok kullanışlı
    Ses yalıtımı ve ses sistemini çok beğendim.
    Eksik olarak gece otomatik uzun farı aradık, üst pakette geliyormuş sanırım, gizli özeliik olarak falan açılamaz mı acaba?

YENİ VW GOLF 8.5 2024 (Fiyat-Kampanya Takip)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ds4 -- 11 Ağustos 2024; 23:17:54 >

• Arkadaşlar işinize karışmak gibi olmasın ama sırf Golf olsun diye 2024 yılında 3 silindirli manuel araba alınmaz düşüncesindeyim.
    İkinci el otomatik bakın daha mantıklı bence.
  • ESER14 kullanıcısına yanıt
    Yeni kasa1.5 4 silindir manuel, gsr2 uyumlu
  • dghans45 D kullanıcısına yanıt

Gsr2 uyumu egea'da da var artık.

1,5 motorsa tamam iyi de manuel alanlar çok pişman olur benden söylemesi.

Alan arkadaşlarım hep pişman. Ya çocuğu kullanamıyor, ya eşi kullanamıyor.

Hele eski aracınız otomatikse sıfır golf alacağım hevesi ile manuele sakın bulaşmayın derim.

Herkese bol şans...

Şu ana kadar tek otomatik aracım 308 idi. Onun dışında hepsi manuel. Hiçbirinin de satışında zorlanmadım. Türkiyede her malın bir alıcısı vardir.

Egea boş pakette yan hava yastıkları halen yok, şimdiye kadar gördüğüm en kolpa GSR 2'li araç Egea Easy.YENİ VW GOLF 8.5 2024 (Fiyat-Kampanya Takip) 

• Tüm donanım renk jant cart curt hepsi var videoda.

Beğenin de üste çıksın beyler size zahmet.

Almanya da Uranüs grisi de halen var ama bize sadece mat aytaşı gri ve diğer buz beyazı-mavi karışımı griler geliyor.

Canberk06youtube
    Makyajlı kasa Golf, sadece 1.5 TSI ve çift kavrama otomatik DSG şanzıman olan versiyonlarda 1.5 e-TSI motor seçeneği ile performans ve yakıt verimliliğini mükemmel bir dengeye getiriyor. Bu 116 ve 150 beygir gücündeki motorlar, hem şehir içi hem de uzun yol sürüşlerinde dinamik bir deneyim sunarken, GSR 2 güvenlik sistemi de araca entegre edilmiş durumda. GSR 2, çarpışma önleme, şerit takip asistanı ve Life'tan itibaren adaptif hız sabitleyici gibi ileri seviye güvenlik özellikleriyle donatılmış. Impression'da makyajsız kasa da yer almayan yağmur sensörü, otomatik kararan iç dikiz aynası, ön ve arka park sensörleri standart olmuş ve artık en boş Golf bile dolu denilebilir. Donanım açısından, makyajlı kasa Golf, gelişmiş teknoloji ve konfor unsurlarıyla öne çıkıyor. Kaliteli malzemeler, geniş iç mekân ve kullanıcı dostu multimedya sistemi, sürüş keyfini üst düzeye taşıyor. Dijital gösterge paneli, dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi ve kablosuz şarj ünitesi gibi modern detaylar da bu pakette yer alıyor. Yüksek kaliteli ses sistemi ve Life ve Style'dan itibaren yer alan 10 ve 30 renkli ambiyans aydınlatma seçenekleri, aracın iç tasarımına ekstra bir şıklık katıyor.
    https://www.youtube.com/watch?si=K2rLSwKScSpdE2Y6&v=nyCIH4ZhTEM&feature=youtu.be
  • Gayet iyi olmuş eline sağlık. Bu arada Uranüs gri temmuzda tüm bayilerde cardı, hatta ben de uranüs gri aldım opak ve koyu renk diye. Bu ay ki araçlarda yokmuymuş?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.