Şimdi Ara

YURTDIŞINA PARA TRANSFERİ ANA BAŞLIK.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    YURTDIŞINA PARA TRANSFERİ İÇİN ANA BAŞLIK YAPMAYA ÇALIŞIYORUM. BU İŞLEMİ DİREK OLARAK BANKA TRANSFERİ DEDİĞİMİZ (T/T) HAVALE VE SWIFT İŞLEMLERİ OLUŞTURUYOR. WESTERN UNİON MONEY GRAM VE UPT (YENİ ÇIKTI PTT DEN YAPILABİLİYOR) YÖNTEMLERİ ESKİ YÖNTEMLER.

BANKACI ARKADASLARIM VAR. HEPSİYLE KONUŞUYORUM. BU KONUYU EN FAYDALI ŞEKİLDE DÜZENLEMEYE ÇALIŞACAĞIM. ŞU AN İŞBANKASI İNTERNET HESABI ÇOK İDDİALI BİR ŞEKİLDE 10 USD İŞLEM ÜCRETİ ALIYOR AMA ARACI (MUHABİR) BANKA VE KURUMALRDAN HİÇ BAHSETMİYOR. BİRKAÇ ARKADASIM 100 USD YE YAKIN ARACILARA PARA KAPTIRMIŞ DURUMDA. BENİM AMACIM ARACI KURUMSUZ YURTDIŞINA EN UYGUN ŞEKİLDE PARA TRANSFERİ OLANAKLARINI TARTIŞMAK.

yani şimdi hong kong taki bir HSBC hesabına en uygun nasıl para transferi yapabilirim?
    tüm okuduklarımla
    1. akbank
    2. enpara.com
    3. al baraka türk

paypal demeyin en iyi bildiğim olay bu zaten. karşı tarafın paypali yok. şu an için enpara.com ve albarakayı yakın takibe aldım. örnek bir işlem yapıp gelişmeleri söyleyeceğim bu arada sizin de katkınız olursa sevinirim.
    TEŞEKKÜRLER.

• up
  • Benim bir arkadaş Rusyada okuyor,ailesi garantiden para yolluyormuş oda kartı visa oldugu için çekiyor Rusyada ki bankamatikten.Zaten kartı taktıgı anda bakiye anında Rubleye dönüşüyormuş,bana da garantiyi önermişti fazla masraf almıyormuş ekstra olarak.
  • Türkiyede Yapıkredinin unikredit anlaşması var ve avrupanın çoğu yerinde bu unikredit logolu yerlerden masrafsız çekeblirsiniz.
  • on odemeli kartı tavsiye ederim.100 pounda 2 pound(ıngiltere için diğer ülkelerde fazla olabilir) ücret kesiyorlar başka masraf yok.İhtiyaç olduğunda turkiyeden yatirabilirler para.maestro plan her yerden para cekebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sene olmuş 2013 hala paypal'ı olmayanlar var.
  • transfergo ile komisyonsuz para transferi yapılabiliyorhttps://www.youtube.com/watch?v=rCiiG3sgYnI
  • Transfergo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.