Şimdi Ara

1 Senelik çalışmayla 425 ve üstü(?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brzvtn -- 3 Ağustos 2018; 5:23:40 >

• Hayal ile hedef arasındaki fark eylemdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olmaz desem veya çoğunluk olmaz derse çalışmayacak mısın? İnsanların senin neyi yapıp neyi yapamacağın konusunda konuşmasına fazla aldanma. Zor mu? Evet zor hem de çok zor ama imkansız değil. Bana hep öğretmenlerim derdi, biraz klişe bir söz ama üzerine kitap yazılır ve sınavın anahtarı gerçekten bu; Sistemli ve düzenli çalış. Hayalinin peşinden koş umarım başarırsın
  • Puan olarak düşünmemelisiniz ben mesela 405 yaptim 28k oldum bu yil ama gecen sene 28k yapan 420 idi yani bu sinavin zorluguna gore degisir kendinizi 25k ya endekslemelisiniz.bu arada ne istiyorsunuz bolum olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: YılınŞakası

Puan olarak düşünmemelisiniz ben mesela 405 yaptim 28k oldum bu yil ama gecen sene 28k yapan 420 idi yani bu sinavin zorluguna gore degisir kendinizi 25k ya endekslemelisiniz.bu arada ne istiyorsunuz bolum olarak

Cevaplar için teşekkürler. Odtü-İnşaat istiyorum; en düşük 13.800'den almış geçen sene. Bir de, okul puanımdan kesinti yapılacak sanırım.

Aslında amacım; 1 yılda tüm bu konuların yetişip yetişemeyeceği ile ilgili merakımı gidermek. Tabii bunun olup olmaması kişinin gayretine ve disiplinine bağlıdır fakat; ortalama bir çalışma ile üstesinden gelinebilir mi merak ediyorum açıkçası.
  • Simdi size 2 ihtimalden bahsedeyim bakalim anlasabilecek miyiz en kotu den en iyi ihtimale dogru sayacagim

1
    Sene icinde ygs lys ye calisirken uni derslerine yeterince agirlik veremeyip unide kalirsiniz ve ygs lys de istediginiz sonucu elde edemezsiniz.1 yil bosa gider.bunu goze aliyorsaniz diger maddemi okuyun

2

Unide sadece sinavlara calisip ygs ve lys ye dikkatli calisir hedefinize ulasirsiniz.

Acik konusmak gerekirse istediginiz yer ust duzey bir calisma gerektiriyor.sevkinizi kirmak istemem ama gunde 8 saate kadar calisma gerekebilir simdiye kadar hic bakmadiginiz dusunuyorum.temeliniz olmadigini soylemissiniz hizli ve pratik bir matematige ihtiyaciniz var.gercekten ciddi bir calisma ile olur uniye girmek degil cikmak da onemli 3.sinifa gelmissiniz yani biraz gec mezun olursunuz hayaliniz burasi ise bi sansinizi deneyin derim en kotu kayit dondurun yani

• Bir de 13800 yaklasik 440puana denk gelir zannimca

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.