Şimdi Ara

10.200 Sıralama Tıp?? Yardım edin lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10.200 sıralamam var şu an bütün istediğim Mersin Tıp'ın tutması, geçen sene 9900 gibi bir sıralaması vardı düşer mi acaba fikrinizi belirtirseniz sevinirim. Ayrıca bu sıralama en iyi eğitimi hangi şehirde alabilirim, Adana'da yaşıyorum yakın olması tercihimdir ama çok da önemli değil.

İHTİMAL DAHİLİNDE OLANLAR
    ÇANAKKALE- ON SEKİZ MART
    MALATYA- İNÖNÜ
    DENİZLİ-PAMUKKALE
    AYDIN-ADNAN MENDERES
    SAMSUN- ON DOKUZ MAYIS
    EDİRNE- TRAKYA

Bahsettiğim ünilerde olanlar az da olsa bilgi verebilir mi, sosyal imkan çok önemli değil, eğitim-pratik şansı-akreditasyon vs iyi olması yeterli. Yorumlarınızı bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akoma012 -- 8 Temmuz 2015; 22:57:25 >

• Saydıklarından en iyisi 19 Mayıs bence.
  • Türkçe'si zor gibi, İngilizce eğitimi nasıl sence
  • quote:

Orijinalden alıntı: akoma012

kütahya çok kötüymüş kardeşim valla çevrede hep kütahya tıpı okuyacağına git dişte oku diyenler var.
    ama bunun nedenini bilmiyorum
    sadece eğitimi çok kalitesiz diyorlar
  • REYİZE kullanıcısına yanıt
    Ben de dusunmuyordum ama su intornlugun falan yapildigi hastanede dayim doktor, bekar yalniz yasiyor falan cok rahatt olurdu beraber git gel vs hazir ev o yuzden ihtimal dahilindeydi. Cevaplari bekliyorummmmmm
  • Omü ing yerine çomü tercih et bide ingilizceyle mi uğraşacan.bide mersin kontenjanlar azaldığı için tutmaya bilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runo55 -- 6 Temmuz 2015; 23:43:05 >
  • runo55 R kullanıcısına yanıt
    Hocam hazirligi gececegimi dusunuyorum, dersleri de anlarim basta zorlansam da, comü ovdugun kadar iyi mi peki
  • İng yi geçebileceğine inanıyorsan bence omüye gel ben de omüye gidecem ama türkçesine.zorda olsalar tusta avantaja döner bu durum diye düşünüyorum hocam .
  • Omü ingnin eğitimi hakkımda sana daha doğru bilgiler verebilirim istersen. Çünkü ben samsunluyum da yarın ing için de sorular sorucam üniversiteye.
  • runo55 R kullanıcısına yanıt
    Ya cok sevinirim valla, bekliyorum mesajini o zaman yarin
  • Okey hocam
  • Gaziantep neden yok? Çok yakın ve listedekilerden daha iyi?
  • akoma012 A kullanıcısına yanıt
    Oncelikle Rize tıp ilk 14.000 girene 1.000 Tl ilk 9.000 girene ise 1.500 TL aylık burs veriyor. Göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim :). Onun dışında tıpta en önemli şey bence okuduğun üniversitenin evine uzaklığıdır.Eğer kendi memleketinin tıp fakültesine puanın yetiyorsa hiç düşünme direk ilk sıraya yaz derim , sonra ise çevirisindeki illerden devam et. Tıp puanını belirleyen eğitiminden öte şehrin güzelliği, sosyal ortamı ve gelişmişliğidir. İnşallah sizin için en hayırlısı olur...
    Edit: Yazmayı unutmuşum tabi hazırlıkta göz önünde bulundurulması gereken unsurlardan. Eğer İngilizcen çok iyi değilse bence 1 yıl hazırlık okunmaya değmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsSakallıDede -- 7 Temmuz 2015; 3:37:01 >
  • -Kesha- kullanıcısına yanıt
    Gaziantep'te akreditasyon belgesi yok, derslerde pratik imkani az, yeterli maket yok, 4-5 kişiye 1 mikroskop,simule hasta laboratuvarı yok, ögretim uyesi basina 10 ogrenci dusuyor vs. Omü tüm bu yazdiklarimda Gaziantep'ten önde.
  • AsSakallıDede kullanıcısına yanıt
    Hocam ailemle pek yakın değilim, onun pek onemi yok
    Bugün konu açıcam laboratuvarların fotoğrafını filan atarım :) Biraz abartmışsın sanki. Maket filan gayet yeterli sayıda. Yeni kadavralar da gelmiş. Hangi üniversitede bir kişiye 1 öğretim üyesi ya da 1 mikroskop düşüyor merak ettim. Devlet üniversiteleri olamaz.
  • -Kesha- kullanıcısına yanıt
    Arastirdiklarimdan Mersin ve Ondokuz Mayıs'da vardı. Bu arada amacım Antep i kotulemek degildi, gidip gorme imkanim yok, internetten arastirip ogrendigim kadariyla en uygununu bulmaya calisiyorum sadece, fotolari falan atarsan sevinirim bu arada belki okuduklarim gibi degildir
    Adana daysan senin yerinde olsam inönü tıp yazardım çok iyi bir üniversite olduğunu duymuştum geçmiş yıllarda tus 1. Si dahi çıkarmış bir fakülte evine de yakın en önemlisi
    Ama önceliğin mersin olsun evine en yakını o
  • Emree1195 E kullanıcısına yanıt
    Tip ana bilim dali yok, akreditasyon belgesi yok, profesor sayisi istedigim 2 yerin yarisi kadar. Ha bir deb haritada yerini sorsan gosteremem o da eksi ozellik sayilir mi :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.