Şimdi Ara

2008 1,7 CDTI Combo Lastik hakkında yardım???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2008 1,7 Combom var.Aracın orjinalinde Michelin lastikler vardı fakat ne hikmetse pek dayanıklı çıkmadı.Daha 38.000 kmde yanaklardan çatlamaya başladı ve lastik diş oranı oldukça düştü.Kalitesinden midir markasından mıdır anlayamadım??.2006 da aldığım combo da Dunlop marka lastik vardı 65,000 kmde sattım ve sattığımda lastiklerim çok çok iyiydi.Servise danıştım fakat olumlu bir yanıt alamadım.Yeni lastik almayı düşünüyorum fakat marka konusunda kararsız kaldım.Servis lastik alırken lastik ebatının yanında bir de 88H olmasını söyledi.Bu 88 H ve lastik markası konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

• 88 ağırlık h hız endeksi olmalı. Contilere bak michelin de iyi lastiktir ama garip geldi. Yanakları parlasın diye sabunluyomuydun?
  • Yok sabunlama işleminin lastiği erken yıprattığını biliyorum o yüzden bu işlemi uygulamadım.Combo kullanıcılarının lastik önerilerini bekliyorum...Saygılar..
  • ben 26 bine geldim. michelin energy var. ama sağ ön teker yanaktan açılmaya başlamış bile... yol tutuş v.s iyi ama lastiklerin eskidiği gözle görülür seviyede
  • Michelin çok yumuşak lastik olduğu için konforlu oluyor ama Türkiye yollarından ömrü çok kısa, piyasada 2 yıl/40000km michelin i sorunsuz kullanan bulmak çok zor. Bridgestone , Goodyear ve Dunlop alabilirsin. Goodyear ve Dunlop 2 yıldır kullanıyorum, hem çok sert değil hemde michelin gibi sürekli patlama, balon yapma çabuk eskime sorunu yok.
  • sağlamlık ve yol tutuş açısından bridgestone tavsiye ederim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.