Şimdi Ara

8 GB mı? 16 GB mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

IPhone almayı düşünüyorum. Ancak 8 yada 16 arasında kararsız kaldım. Toplamda 200 YTL'ye yakın fiyat farkı var sanırım. 16 GB alsanız bu durumda yeni model çıktığında bu ihtiyaca ulaşamadan değiştirme durumu düşünülmeye başlanacak.

Hangi durumlar için 8 GB yada 16 GB almak gerekir? Yardımcı olursanız sevinirim.

• Eğer yanınızda birsürü müzik taşımak, ne bileyim dizi atayım izlerim derseniz 16gb daha iyi. Eğer ben öyle arşiv taşımam 1-2 film atarım durur gibi düşünüyorsanız 8gb daha mantıklı
  • hafızanın 1.4 gb lık boyutunu kullanamıyorsuznuz yani 8 deil 6,6 gb almış olacaksınız, 16 gb da 14,6 gb
  • quote:

Orjinalden alıntı: tugberk23

Eğer yanınızda birsürü müzik taşımak, ne bileyim dizi atayım izlerim derseniz 16gb daha iyi. Eğer ben öyle arşiv taşımam 1-2 film atarım durur gibi düşünüyorsanız 8gb daha mantıklı

+1453
  • ben 8 gb aldım ama şimdiden pişman oldum film falan yüklemek isteyince 8 gb az geliyor aradaki farkı verip 16 gb almak daha mantıklı
  • bütçeniz fazla ise 16 gblık alın yalnız işin komik yanı 8 gblık kartlar 40 lirayken aradaki farka bakınca uçurum var
  • cevap hiçbiri
  • 16gblık al sonuçta bi kere alıcaksın ve hafıza kartıyla arttıramıyorsun hafızayı
  • 16 gb al
  • fazla mal göz çıkarmaz...16 gb al...doya doya müzik dinlersin,film izlersin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.