Şimdi Ara

aralık 1-2-3 te istanbul tuzlada sınava girecekler!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • göztepeden araba ile sınava gidicem .(tabi eğer erken sevk dilekçem kabul olursa)b bana yakın oturan ve bana eşlik etmek isteyen ilk 3 kişiyi götürebilirim.

• Merhaba ben de Suadiye de oturuorm.Ben de erken sevk dilekçesi verdim.Bunun kabul edilme oranı nedir acaba ya bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aozer85

Merhaba ben de Suadiye de oturuorm.Ben de erken sevk dilekçesi verdim.Bunun kabul edilme oranı nedir acaba ya bilen var mı?
    %99 diyolar . kabul edilmeyen görülmemiş .
  • quote:

Orijinalden alıntı: kısadönem

%99 diyolar . kabul edilmeyen görülmemiş .

Alıntıları Göster
    Büyük ihtimalle kabul edilir bende tırsıyordum ya kabul edilmezse ne yaparım aralık ayına kadar diye ama şuanda nerdeyse 1 buçuk aya yaklaştık askerlikte ocak ayında dönücem kısmetse siz 319 torunlarımızı dört gözle bekliyoruz çabuk olun bekletmeyin bizleri daha fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: YaYa

Büyük ihtimalle kabul edilir bende tırsıyordum ya kabul edilmezse ne yaparım aralık ayına kadar diye ama şuanda nerdeyse 1 buçuk aya yaklaştık askerlikte ocak ayında dönücem kısmetse siz 319 torunlarımızı dört gözle bekliyoruz çabuk olun bekletmeyin bizleri daha fazla

Alıntıları Göster
    Tuzlada sınava girecek olan arkadaşlara daha önce orada sınava girmiş biri olarak şu tavsiyeyi vereyim.. Gidebildiğiniz kadar erken gidin derim.. mesela sabah saat en geç 5 te orada olun derim ben hatta 4 te.. askerliğin ilk günü nede olsa disiplini elden bırakmayalım... yanınızda "siyah" bir tükenmez kalem de götürmeyi ihmal etmeyin... "

@YaYa arkadaşımada hayırlı teskereler diliyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

Tuzlada sınava girecek olan arkadaşlara daha önce orada sınava girmiş biri olarak şu tavsiyeyi vereyim.. Gidebildiğiniz kadar erken gidin derim.. mesela sabah saat en geç 5 te orada olun derim ben hatta 4 te.. askerliğin ilk günü nede olsa disiplini elden bırakmayalım... yanınızda "siyah" bir tükenmez kalem de götürmeyi ihmal etmeyin... "

@YaYa arkadaşımada hayırlı teskereler diliyorum..

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ben de Aralık ayında sınava gireceklerdenim. Sınava nerede gireceğim konusunda 2 seçeneğim var. Birincisi sınav evraklarımı İstanbul'daki bir askerlik şubesinden alıp Tuzla'da sınava girmek, ikincisi de bağlı bulunduğum Edirne askerlik şubesinden belgelerimi alıp Küçükyalı LEvazım Okulunda sınava girmek. Sizce nerede sınava girsem? Hangisi daha rahat olur? Bana Küçükyalı daha az kalabalık olur gibi geliyor. Şu anda Küçükyalı'da girmeyi düşünüyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: recepoflas

Arkadaşlar ben de Aralık ayında sınava gireceklerdenim. Sınava nerede gireceğim konusunda 2 seçeneğim var. Birincisi sınav evraklarımı İstanbul'daki bir askerlik şubesinden alıp Tuzla'da sınava girmek, ikincisi de bağlı bulunduğum Edirne askerlik şubesinden belgelerimi alıp Küçükyalı LEvazım Okulunda sınava girmek. Sizce nerede sınava girsem? Hangisi daha rahat olur? Bana Küçükyalı daha az kalabalık olur gibi geliyor. Şu anda Küçükyalı'da girmeyi düşünüyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Alıntıları Göster
    Ulaşım olarak küçükyalı daha iyi fakat kalabalıklık yönününden hiçbir fikrim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: MMXex

Ulaşım olarak küçükyalı daha iyi fakat kalabalıklık yönününden hiçbir fikrim yok.

Alıntıları Göster
    küçükyalıda gir kalabalık olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpi24

Alıntıları Göster
    Tüm İst Tuzla da girecek. Küçükyalıda gir daha az kalabalık olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpi24

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşlar.Tuzlada görüşürüz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HEXADECIMAL -- 11 Kasım 2007; 3:09:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HEXADECIMAL

Merhaba arkadaşlar.Tuzlada görüşürüz:)

Alıntıları Göster
    Tuzlada derken Küçükyalıdanmı bahsediyorsunuz tertipler.Ben küçükyalıdayım.Necooooo nerdesin olm beni almadan gitme
  • quote:

Orijinalden alıntı: wedo

Tuzlada derken Küçükyalıdanmı bahsediyorsunuz tertipler.Ben küçükyalıdayım.Necooooo nerdesin olm beni almadan gitme

Alıntıları Göster
    Ben izmitli olarak küçükyalıda girmiştim sınava ulaşım olarak hiç zorlanmadım şahsi arabamla 45 dk da sınav yerindeydim kalabalık bakımındansa tuzlayı görmedim ama küçükyalıda baya bi kalabalıktı ben 7 ye çeyrek kala ordaydım işim ancak 11:45 te bitmişti sizde bence en erken saatte orda olur ilk sınav grubuna girmeye çalışım yoksa baya bi beklemek zorunda kalırsınız

• quote:

Ben izmitli olarak küçükyalıda girmiştim sınava ulaşım olarak hiç zorlanmadım şahsi arabamla 45 dk da sınav yerindeydim kalabalık bakımındansa tuzlayı görmedim ama küçükyalıda baya bi kalabalıktı ben 7 ye çeyrek kala ordaydım işim ancak 11:45 te bitmişti sizde bence en erken saatte orda olur ilk sınav grubuna girmeye çalışım yoksa baya bi beklemek zorunda kalırsınız

Alıntıları Göster
    Tuzlada sınava gireceğim, 2 Aralıkta gitmeyi düşünüyorum. Bağcılardan gideceğim.
    Avrupa yakasında oturan arkadaşlardan PAzar günü gidecek varsa görüşelim

• quote:

Orijinalden alıntı: kesgun

Tuzlada sınava gireceğim, 2 Aralıkta gitmeyi düşünüyorum. Bağcılardan gideceğim.
    Avrupa yakasında oturan arkadaşlardan PAzar günü gidecek varsa görüşelim

Alıntıları Göster
    tertipler bi organizasyon yapsaydık sınavla ilgili
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: YaYa

Aslında 4 saat gene iyi bence.Bırakın sınavı normal askerlik şubesinden sevk evraklarını alırken bile 3-4 saat bekleyen arkadaşlar vardı

Buarada arkadaşlar haydarpaşadan banliyo ile gitmek gerekirse hangi durakta inmem gerekir ve indikten sonra nekadar bir mesafe kalır bilen var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

Orjinalden alıntı: YaYa

Aslında 4 saat gene iyi bence.Bırakın sınavı normal askerlik şubesinden sevk evraklarını alırken bile 3-4 saat bekleyen arkadaşlar vardı

Buarada arkadaşlar haydarpaşadan banliyo ile gitmek gerekirse hangi durakta inmem gerekir ve indikten sonra nekadar bir mesafe kalır bilen var mı ?

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar, geceleyin tuzla ya gidip kağğıta isim yazdırıyorlarmış. Var mı böyle bir olay

• quote:

Orijinalden alıntı: MMXex

Arkadaşlar, geceleyin tuzla ya gidip kağğıta isim yazdırıyorlarmış. Var mı böyle bir olay

Alıntıları Göster
    bende bahcelievler-ist avr yakasındanım
    1.veya 2. gunu dusunuyorom.....bırkac arkadastan haber beklıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_heat

bende bahcelievler-ist avr yakasındanım
    1.veya 2. gunu dusunuyorom.....bırkac arkadastan haber beklıyorum

Alıntıları Göster
    son gün tuzlaya gidecekler toplaşıp mı gitsek acaba?yoksa 500t'ye binip gideceğim ama millet saat sabah 4-5 diyor kafayımı yediniz?500t seferleri ne zaman başlıyorsa giderim işte olmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drift

son gün tuzlaya gidecekler toplaşıp mı gitsek acaba?yoksa 500t'ye binip gideceğim ama millet saat sabah 4-5 diyor kafayımı yediniz?500t seferleri ne zaman başlıyorsa giderim işte olmaz mı?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Drift

Tertip istediğin zaman git ama orda kuyrukta beklemek var.....

Ben geceden gidip Tuzlada yatmayı düşünmeye başladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesgun -- 27 Kasım 2007; 11:02:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kesgun

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: kesgun

quote:

Doğru söylüyorsun,yatağı yorganı alıp gitmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HEXADECIMAL -- 27 Kasım 2007; 21:20:51 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.