Şimdi Ara

Avensis aldım, yorumlarınızı bekliyorum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
2.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uzun süredir araç arayışı içerisindeydim. Bu süreçte daha çok C sınıfı araçlarla ilgilendim ama kısmette Avensis varmış.
    Dizel Auris bakmaya gittim, hatta dün telefonda 56000 TL'ye Advance Skypack modeli için anlaşmıştık, ancak bayide 2012 model bir Avensis varmış, araç çok hoşumuza gitti. Araç 1.6 Elegant versiyonu, arka park sensörü+kauçuk paspas 53750'ye maloldu..Artı 1500 Tl'ye Navi+Geri görüş kamerası eklettim.55250 oldu toplamda.Fiyat nasıl sizce?

• Bir de LPG taktırdınız mı mükemmel olur.
    C sınıfı araç fiyatına D sınıfı araç sahibi oldunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EPICA

Bir de LPG taktırdınız mı mükemmel olur.
    C sınıfı araç fiyatına D sınıfı araç sahibi oldunuz.
    Ben olsam auris tercih ederdim aynı fiyata ama tamamen ihtiyaçlara ve isteklere bağlı. Hayırlı olsun güle güle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Losangelos

Ben olsam auris tercih ederdim aynı fiyata ama tamamen ihtiyaçlara ve isteklere bağlı. Hayırlı olsun güle güle kullanın

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Auris te güzel araç. Her iki aracı da uzun bir güzergahta test ettik. Neticede daha geniş, ferah, sessiz ve konforlu olduğu için Avensis'i tercih ettim.
  • hayırlı olsun, fotoğraf ve inceleme olursa iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

hayırlı olsun, fotoğraf ve inceleme olursa iyi olur
    iki araç arasında sınıf farkı var, c sınıfı bir araç d sınıfı bir araçla asla rekabet edemez.

çok iyi bir seçim yapmışsınız. hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

iki araç arasında sınıf farkı var, c sınıfı bir araç d sınıfı bir araçla asla rekabet edemez.

çok iyi bir seçim yapmışsınız. hayırlı olsun.

Alıntıları Göster
    Hayırlı Olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Hayırlı Olsun.

Alıntıları Göster
    Hayırlı uğurlu olsun.

Hemen tüp takın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Hayırlı uğurlu olsun.

Hemen tüp takın.

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun aracınız, fotoğraflarını da yüklerseniz harika olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: fazıl17

Merhaba arkadaşlar,
    Uzun süredir araç arayışı içerisindeydim. Bu süreçte daha çok C sınıfı araçlarla ilgilendim ama kısmette Avensis varmış.
    Dizel Auris bakmaya gittim, hatta dün telefonda 56000 TL'ye Advance Skypack modeli için anlaşmıştık, ancak bayide 2012 model bir Avensis varmış, araç çok hoşumuza gitti. Araç 1.6 Elegant versiyonu, arka park sensörü+kauçuk paspas 53750'ye maloldu..Artı 1500 Tl'ye Navi+Geri görüş kamerası eklettim.55250 oldu toplamda.Fiyat nasıl sizce?

mantıklı kullanıcının gözünü seveyim
    Hayırlı mübarek olsun,Allah kazadan beladan saklasn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Hayırlı olsun aracınız, fotoğraflarını da yüklerseniz harika olur

Alıntıları Göster
    Makyajı kasa mı yoksa eski olndan mı almış oldunuZ ?

Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

Makyajı kasa mı yoksa eski olndan mı almış oldunuZ ?

Hayırlı olsun.

Alıntıları Göster
    Mükemmel seçim, güzel günlerde kullanın. Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: insomnia__

Mükemmel seçim, güzel günlerde kullanın. Hayırlı olsun.

Alıntıları Göster
    f\p mükemmel tercih...

hayırlı olsun..
  • auris yerine avensis çok yerinde bir tercih olmuş . hayırlı ugurlu olsun güle güle binin . konforlu yayla gibi geniş bir araca binmek çok ayrı bir keyif
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurkcu32

f\p mükemmel tercih...

hayırlı olsun..

Alıntıları Göster
    En güzelini yapmıssınız yıllardır piyasası yok parçası pahalı demekten alt sınıflara mahkum olmus insanlarız. 130 beygir üzeri 6 manuel vites ile aşırı bir yakıt sarfiyatı olmayacaktır. Kazasız belasız kullanmanız dileklerimle..
  • Hayirli ugurlu olsun. Simdi gelip dizel olmamasina atmosferik olmasina laf soz soyleyen insanlar olabilir. C sinifina bosa para vermektense D sinifi konforlu genis bir araba sahibi olmussunuz, avensisi cokta severim tam bir aile arabasi, gereksiz goz boyamalik aksesuarlari olmadan kullanisli ve surucu icin olmasi gereken ozellikleri barindiran sik ve kaliteli bir arac.

Kazasiz, iyi gunlerde kullanin
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkayacan

Hayirli ugurlu olsun. Simdi gelip dizel olmamasina atmosferik olmasina laf soz soyleyen insanlar olabilir. C sinifina bosa para vermektense D sinifi konforlu genis bir araba sahibi olmussunuz, avensisi cokta severim tam bir aile arabasi, gereksiz goz boyamalik aksesuarlari olmadan kullanisli ve surucu icin olmasi gereken ozellikleri barindiran sik ve kaliteli bir arac.

Kazasiz, iyi gunlerde kullanin
    Neye niyet neye kısmet,bu işler böyle.

Hayırlı olsun,güzel bir araç.
  • D segmentinde donanımı iyi bir araç almışsınız, hayırlı olsun.LPG de iyi bir tercih olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoktakenokta

D segmentinde donanımı iyi bir araç almışsınız, hayırlı olsun.LPG de iyi bir tercih olacaktır
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın , iyi bir tercih Avensis :)
  • Cok guzel bir tercih yaptiniz. Omurluk araciniz simdiden hayirli olsun.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.