Şimdi Ara

Az Baş Ağrıtan Araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
3
Favori
980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar , ev aldım ayağımızı yerden kesecek bir araca ihtiyacımız var 400 bin tl max bütçe .Önerebileceğiniz sıkıntısı az bir araç var mı? Otomatik olması lazım eşim kullanacak . Teşekkürler şimdiden.

• Eviniz hayırlı olsun.O fiyatlarda alınabilecek çok araç var. B segment bakıyorsanız i20 önerebilirim. Örnek araç. Hem lpg uyumlu, hemde 4 ileri tam otomatik. 4 ileri bir tık fazla yakar ama tam otomatik olduğu için şanzıman sorunsuzdur. Yarı otomatik ya da cvt ler üzebilir şanzımanları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deníz -- 5 Eylül 2024; 11:48:24 >
  • Çok teşekkür ederim hocam yardımlarınız için ilgileniyorum o modelle
  • o fiyata az baş ağrıtacak b sınıfı otomatik olsa ben hemen alırdım eşim direksiyonunu geliştirsin diye. aslında bu rakam makul ama 2. eller makul değil.

• part kullanıcısına yanıt
    1.Nesil cvt şanzumanlı jazz.
  • Az baş ağrıtanı atmosferik motorlu olandır.
  • 1.4 benzinli otomatik hyundai getz bakabilirsiniz

• Hocam sizin 1. Önceliğiniz. Sıkışık trafik ıslak zemin ve yokuşta, kalkışta aracın sapıtmaması olmalı.
    Araba adeta o konumda sürücü hatasını tölare etmeli.
    Bunu yapan arabaya i20 deniliyor.
    1.4 otomatik 4 ileri; 32 lt lpg ile 320 km şehir içi gider çok rahat.
    4 ileri deyip geçmeyin, sağlam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranel -- 5 Eylül 2024; 22:30:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baranel

Hocam sizin 1. Önceliğiniz. Sıkışık trafik ıslak zemin ve yokuşta, kalkışta aracın sapıtmaması olmalı.
    Araba adeta o konumda sürücü hatasını tölare etmeli.
    Bunu yapan arabaya i20 deniliyor.
    1.4 otomatik 4 ileri; 32 lt lpg ile 320 km şehir içi gider çok rahat.
    4 ileri deyip geçmeyin, sağlam.

Kaç model hocam bu dediğiniz

o fiyat skalasında otomatik araç önermem . maaşın yarısını sanayiye bırakırsınız. atmosferik motor, manuel araç arayacaksınız. 2002 -2006 midel gibi temiz araç bulursunuz. toyotaıların totişi kalkık olduğu için hurdalarına bi dünya para çekiyorlar . ounun harici hyundai olur. temiz 306-206- citroen saxo falan bulursunuz.

• Alacağınız araç en az 20 yaşında olacak. Bulabileceğiniz en bakımlı aracı almaya çalışın. Şasesinde podyesinde direğinde işlem olmasın. Boya değişene çok takılmayın.

Uzun süreler aynı kullanıcı tarafından kullanılan ve bakım geçmişine ulaşabileceğiniz araç alırsanız çok daha az masraf yaparsınız. Ne alırsanız alın mutlaka masraf yapmanız gerekecek unutmayın. Tamir bütçesi muhakkak ayırın.

İ20, getz,yaris, jazz(o fiyatlara zor), Corolla,Mazda 3, Kia rio, cerato vs bakabilirsiniz. Kısaca Japon Kore grubundan şaşmayın.
  • Yıllarca eski araçlarla muhatap olmuş biri olarak söylüyorum 400.000 bütçe ile sorunsuz otomatik araç almanız çok zor. Allah yardımcınız olsun.
  • Sorunsuz araç elbette olmaz . Anladığım kadarıyla kore grubu araçlardan bakacağım artık. Bu konuda destekleriniz için çok teşekkür ederim. Umarım hanım yolda kalmaz 😄
  • TOYOTA der buradan çıkarım

kore den uzak dur.

• Toyota SUPRA kullanıcısına yanıt
    Neden hocam
  • Arkadaşlar merhaba dış güçler kaynaklı limit 550 k ya çıktı . otomatik önerebileceğiniz fikirlere açığım :)

Corsa D 1.4 otomatik. Temiz bulunursa sorun çıkarmaz ama iyi yakar.
    Gerçi i20 ile aynı yakar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metufkcr -- 18 Eylül 2024; 10:14:1 >

110k daha çıkabilirsen benim honda jazz ı önereyim 2012 tam otomatik fun cvt, ilk sahibiyim, kaza, boya, değişen yok

• japon

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.