Şimdi Ara

Belirlenemeyen Kapanma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayar bazı oyunlarda kapanıyor, bu yaklasik 2 haftadır var eskiden yoktu. bilgisayarı 1 yildir icini acip temizlemedim, 2 hafta once tüm black ops serisini tek tek torrentlemistim acaba onla alakalı mı diye sildim hepsini ama sanmıyorum cunku eski oyunları oynarken ve dizi izlerken çok nadir kapanıyor yani 6 saatte 1 falan. gta5 de suan 10 dkda 1 kapaniyor. eski bir oyunda hiç kapandığına rastlamadım.
    csgo da bazen 5 dkda bir kapaniyor bazentüm maç boyunca (90 dk) kapanmıyor...
    GTX 1070 msi
    i7 6700
    16 ram
    windows 8.1 orjinal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi easygamee -- 6 Ağustos 2017; 23:35:30 >

• yardım
  • Isınma olabilir oyuna göre değişir. Yok sıcaklık değil derseniz ekran kartı sıkıntılı olabilir. Bir ihtimal PSU arızalı olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kasayı aç, açık bir şekilde en yakın bisiklet-motosiklet tamircisine git kasaya hava tut içini iyice temizle , işlemci fanını kontrol et termal macununa bak, termal macun özelliğini kaybetmişse işlemci fanını macunla
  • hkuterhk kullanıcısına yanıt
    kuru bez yada pecete ile falan silsem olur mu ? fazla basincli hava zarar verebilir öyle elimde acik kasa 10 dk yol yürümek istemiyorum. macunun özelliği kaybedip kaybetmedigini nasıl anlayacagım
  • bu arada 2 gündür hiç kapanmadı, 3 saat aralıksız gta5 oynasamda kapanmadı, 5 saat csgo da.
    çözemedim bunun olayını.
  • Aida64 programıyla sistem boşta ve yük altındayken ısılara bak. Muhtemelen aşırı ısınmadan kaynaklanıyordur kapanma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cabriolet1981 kullanıcısına yanıt
    sıcaklıgın kayıtlarını mı tutuyor o program?
  • quote:

Orijinalden alıntı: easygamee

sıcaklıgın kayıtlarını mı tutuyor o program?

Sıcaklıkları anlık olarak görmeye yarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ıslak bezle falan olmaz gideceksin kasayla temizleteceksin başka türlü olmaz ya da kompresör olan birinden yardım isteyeceksin korkma bişey olmaz ancak anakarta ya da diğer parçalara hava bastığın aleti temas ettirme çarpma ..
  • cabriolet1981 kullanıcısına yanıt
    macunun yenilenmesi gerekip gerekmediğini nasıl anlicam?
    MSI command center da da sıcaklık değerleri gözüküyor,

Belirlenemeyen Kapanma Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi easygamee -- 17 Ağustos 2017; 1:40:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.