Şimdi Ara

Bisikletimi nereye park edebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bisiklet alicam ama park yeri sıkıntı. Apartmanin icine olmaz komşular ariza. Bodruma bi insan zor sigiyor. Sokakta elektrik diregine baglasam kilidi bir sey olur mu sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

•  Bisikletimi nereye park edebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norm1907

Arkadaslar bisiklet alicam ama park yeri sıkıntı. Apartmanin icine olmaz komşular ariza. Bodruma bi insan zor sigiyor. Sokakta elektrik diregine baglasam kilidi bir sey olur mu sizce?

Bodruma bir insan zor sığıyorsa bodrum ne diye var merak ettim. evinin balkonuna koy zor olur ama yapabilecek başka şıkkın yok gibi..
  • Hocam bodrum buyuk ama cok dolu..

• dışarı koymak çok riskli. odana koy daha iyi
  • Benim bisikletimi apartmanın girişinden çalmışlardı. Kilitliydi tabii ki. Kilidi de kırıp bir kenaraatmışlardı. Direğe bağlamak çok riskli yani.
  • çıkar balkona koy yada odana koy ! değerli bi bisikletim vardı onu her zaman eve çıkartırdım. Şimdiki bisikletim o kadar pahalı değil ama daha dün gece tekrar eve çıkarttım.tavsiye ederım değer veriyorsan azıcıkta sen onu sırtla !
  • 3. kata cikaricaz artik napalim. Eyvallah beyler...

• Kendi buldugum bir cozumdur ipe baglayip dama cikariyordum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ailene bişey demiyorsa eve çıkar kesinlikle sokağa bağlicaksan sakın alma yada başkasının apartmana bağla
  • Otopark iyidir
  • direğe bağla bence. benim bisikletin bir kaç eksik parçası var.
  • çalınır, ankara çankayada oturuyorum nerden geldiği belli olmayan bebeler binaların içine bakıyor hırsızlık için, 1-2 yıl önce suç üstü yakalamıştık...
    kilidini paramparça ederler bodrumuna koyman yada evine taşıman şart.
  • Ankara'daysan bizim apartmanın bodrumuna koyabilirsin, zincir takmana bile gerek yok. bodruma hırsız girse zaten bisiklete bakmaz, bir sürü araba lastiği, vantilatör, kullanılmayan elektronik gereçler falan var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.