Şimdi Ara

Bu araca sizce kaça kadar fiyat verilir? Acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aracın sağ ön çamurlugu değişmiş başka birşey yok deniyor telefonda, sizce bu araca kaç lira verilir. Birde DSG konusunda forumlarda felan okuduklarımdan dolayı çekincelerim var önerirmisiniz.

Acil olarak fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2004-model-vw-golf-1-6-102-bg-primeline-triptonic-vites-41081164/detay/?favorite=1

• 2004 modellerdeki sistem DSG değil sanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tncyoo

Arkadaşlar aracın sağ ön çamurlugu değişmiş başka birşey yok deniyor telefonda, sizce bu araca kaç lira verilir. Birde DSG konusunda forumlarda felan okuduklarımdan dolayı çekincelerim var önerirmisiniz.

Acil olarak fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2004-model-vw-golf-1-6-102-bg-primeline-triptonic-vites-41081164/detay/?favorite=1

1- Benzini içer bu araç, hele şehir içinde kana kana

2- Dsg değil bu araç 7 yıllık hitler motorlu triptonic bir araç

3- Bu araca şahsen 27,5 lira para verilmez. Bu paraya güzel daha yeni kmli honda civicler satılıyor. Honda civic motoruyla tüketimiyle seni daha çok mutlu eder.

• dsg değil bu araç

aynı aracın 2005ini kullanıyorum.. ederi 22-23 civarıdır..
  • Ben tüp takılabilen versiyon diye bu MPI motorlulara bakıyorum özellikle, 22-23 ederi diyorsunuz ancak 26-27'den aşağı fiyat ben hiç bulamadım. 2004'ler normal otomatik 2005 itibariyle DSG'mi oluyor? Hangisini tercih etmek lazım bilgilendirirseniz sevinirim. 25 e felan verse alınıp 1 lirayada tüp taktırılsa ne dersiniz? Yoksa hiç bulaşmayayım mı sizin önerilerinize göre hareket edeceğim arkadaşlar.
  • Primeline bomboş hocam,bari Mideline bakın.Ayrıca o aracın km'siyle oynanmış.Galeriden sakın araç almayın.
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-yetkili-bayiden-2005-model-1-6-dinamik-tiptronik-hatcback-siyah-45682628/detay

ben olsam gider bunu alırım .

geriside benzin parası olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RECEP____KOVBOY -- 30 Mart 2011; 16:15:04 >
  • Bu ikinci el araba işi ne zor bi işmiş arkadaş, 1 aydır bakıyorum içime sinen birşey bulupta alamadım, benim beğendiğim pahalı fiyatı uygun olan kazalı boyalı, neyse araştırmaya devam hayırlısı bakalım ne bulabileceğiz.
  • o bölgeden alma
  • 1.6 FSI manuel comfortline 2004 aynı renk geçen sene 22500e aldık.
    O arabanın 0km'si 32000 tl'ye satıldı 2008'de el insaf.
  • Görüşelim ne yahu? Kavgaya çağırıyor sanki
    Kilometre de tam galerici kilometresi,dikkat.
  • aynı model ve motora sahip daha dolu bir Audi A3 alınabiliyor o paraya. boşline golf o parayı etmez.
  • 23 eder 23,1 etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sapultra

Görüşelim ne yahu? Kavgaya çağırıyor sanki
    Kilometre de tam galerici kilometresi,dikkat.

bütün ilanlarına "görüşelim" yazmış

bu tip galericilerden aracı bedavaya verse bile uzak durmak lazım
  • 2004 model araç 27 bin lira fiyat ne olacak bu araç fiyatları böyle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.