Şimdi Ara

BU SAATTE HALA SOKAKTALAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sokakta 15 tane çocuk var ve analarıda dahil sokaktalar beyler sesleri o kadar berbatki durulmuyo evde napmalıyım

• Senden çık yanlarına otur bağırarak şarkı söyle bişey derseler takma devam et
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgakgonul

Senden çık yanlarına otur bağırarak şarkı söyle bişey derseler takma devam et
    Sniper ile birini indir dağılırlar
  • quote:

Senden çık yanlarına otur bağırarak şarkı söyle bişey derseler takma devam et
    Beyler bi kadın var düşman başına vermesin oğlunun adı yusuf kadının bi bağırışı var gecennin bu saatinde yisseeuuuuvvff diye bağırıyor ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkSmellMan

Polisi ara.

Polis gelse nolucak ki bidahaki gün tekrar bide sokağın ortasında iftar yapıyolar
  • Alo 155 mi ? -evet buyrun . Mahallemizde bir kadın cinnet geçirdi çocuğunun boğazına bıçak dayadı -adresi alayım . 15 dk sonra ses kesilir facebok onaylı
  • quote:

Orijinalden alıntı: YNSMDRGL

Alo 155 mi ? -evet buyrun . Mahallemizde bir kadın cinnet geçirdi çocuğunun boğazına bıçak dayadı -adresi alayım . 15 dk sonra ses kesilir facebok onaylı

Mahallede polis oturuyo zaten bilader yine de işlemez bunlara bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇitoriAşkım

Beyler bi kadın var düşman başına vermesin oğlunun adı yusuf kadının bi bağırışı var gecennin bu saatinde yisseeuuuuvvff diye bağırıyor ya

Alıntıları Göster
    Bizimkinin 3 çocuğu var allahtan geceleri bağırmıyor öğlenleri aleyna çağllaaa damlaa diye bağırıyordu eskiden kardeş şimdi geçti kızları büüyüdü inşallah zamanla geçer allah sabır versin >yada al eline megafonu bağır susun lan yeter artık diye dağılırlar bida gelmezler rahat ol evinizin önüyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgakgonul -- 24 Temmuz 2012; 23:44:24 >

• quote:

Bizimkinin 3 çocuğu var allahtan geceleri bağırmıyor öğlenleri aleyna çağllaaa damlaa diye bağırıyordu eskiden kardeş şimdi geçti kızları büüyüdü inşallah zamanla geçer allah sabır versin >yada al eline megafonu bağır susun lan yeter artık diye dağılırlar bida gelmezler rahat ol evinizin önüyse

kapının önünde iftar yapıcak kadar yüzsüzler bunlar anlamaz benim kökten çözüme ihtiyacım var her gün bağırıyorum her akşam aynı terane
  • quote:

Alıntıları Göster
    Bizim burada da varlar hocam gecenin bi körü kahkaha atıyorlar çıkıp cama sövmek geliyor bazen içimden
  • quote:

quote:

kapının önünde iftar yapıcak kadar yüzsüzler bunlar anlamaz benim kökten çözüme ihtiyacım var her gün bağırıyorum her akşam aynı terane

Alıntıları Göster
    Raid sık.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Schuey

Raid sık.

Alıntıları Göster
    Ciddi soruyorum bizim burdada aynı adanalımısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: makturk42

Raid sık.

Sinek arabası diye ilaçlama aracının arkasından koştular az önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtkvc01

Ciddi soruyorum bizim burdada aynı adanalımısın ?

yok istanbulun köyündeyim
  • quote:

quote:

Raid sık.

Alıntıları Göster
    bizim burdada aynı durum var. el bombası atıp komple gebertmek istiyorum hepsini. iftar saati ne güzel sessizlik oluyor. ama iftarda zıkkımlandıktan sonra gene çıkıyorlar gece 1e kadar dışardalar. doğurup doğurup salmışlar it eniği gibi

• quote:

quote:

Raid sık.

Bak onu ben de yapıyordum küçükken
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forgotten Warrior

quote:

quote:

Raid sık.

Biz yakalayıp biniyoduk bide

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Forgotten Warrior

quote:

quote:

Raid sık.

Biz yakalayıp biniyoduk bide

Alıntıları Göster
    Seri üretimde durmak bilmiyoruz her yer çocuk doldu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Nick Rey

Sniper ile birini indir dağılırlar

Yıl olmuş 2012 hala Sniper'ın silah olduğunu sananlar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teselecta

bizim burdada aynı durum var. el bombası atıp komple gebertmek istiyorum hepsini. iftar saati ne güzel sessizlik oluyor. ama iftarda zıkkımlandıktan sonra gene çıkıyorlar gece 1e kadar dışardalar. doğurup doğurup salmışlar it eniği gibi

4 tane kadın var 15 tane çocuk var hepside yan apartmandan çıkıyo haklısın
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.