Şimdi Ara

C180 1.8cgi Mi X3 xdrive 2.0d Mi ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İkisi de 80bin liraya bitecek gibi.

1. 2011 Mercedes C180 1.8 CGI 7 ileri fascination 52bin kmde
    2. 2009 BMW X3 xdrive 2.0d 100bin kmde

Mercedes'in motoru 1.6 kompresore gore hem daha seri hem de daha az yakıyor.
    Ayrıca teknolojik anlamda da mercedes çok iyi.

BMW'nin ise motoru süper iyi. O koca kasayı 100km'ye mercedesten daha hızlı çıkarıyor.
    Motorun tepkileri falan çok iyi.
    Ama teknolojik anlamda da sanki 2000 model bir araba gibi.
    Bir de tabii km 100binde.

Araçlar hakkında detaylı bilgisi olan, kullanan arkadaşlar biraz yardımcı olabilir mi?
    Özellikle x3 beni hangi konularda üzer, hangi konularda mutlu eder?

• bmw d leri uzun ömürlü olmuyor yüksek km lerde turbo sorunu ile ugrasanlar hakkında cok duyum aldım.

mercedes 2 yıl daha yeni ve motor anlamında yabana atılacak bir motor değil kesinlikle.

yıldızdan şaşmayın.
  • x3 kasa pek tutmadı ve pek çok değerlendirici bu aracı beğenmedi c180 1.8 ise çok az tr getirildi ama ben olsam yine c180 alırım ancak aynı paraya c180 1.6 cgi amg paket alırım 1.8den pek farkı yok ve daha ekonomik
  • Ayni paraya c180 1.6 turbo amgyi gectim fascination bile yok. Zaten daha sert olan suspansiyonlarindan dolayi amg dusunmuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 bin km yüksek.Yıldız'dan şaşmayın

• Bende 1.8 cgi 7 ileri kulkanicisiyim. Aractan olagan ustu memnunum. Kullanmak tam bir keyif.

Ben daha.60 bin km yi tamamlamadim o yuzden 50 bin 60 bin bakimlari ne kadar masraflidir bilmem. Onlari bir araştir derim. Fayatta bu sekilde anlas

İkinci olarak yakit tuketimi internette yazdigi kadar az degil. Sehir ici 10-14 sehurler arasi 7-10 arasi yakar. Ama 1.6 kompresorlerden daha az yakar. 1.6 cgilerden de daha az yakar

Aracin kullanma klavuzunu muhakkak iste. Aracta cok ozellik var

Bu arada kac paraya anlastin merak ettim 2. El degerini bir turk olarak

• İki arac da 82bin tl.
    Onemli nir degisen boyanan parca yok iki aracta da.

• Yine o liseli genc mi acti acaba diye girdim de degilmis galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: picotronics

İki arac da 82bin tl.

ne kadar kredi çekmeyi düşünüyorsun? 0 km 1.6 daha mantıklı gibi gözüküyor 82 bine. evet 50 bin km de mercedes de 0 km gibidir ama 0 km almanın tadı başkadır. 0,64 kredi oranı ile belki de çekeceğin 2. el kredisine oranla 0 km fiyatına gelecektir. bir araştır.
  • c180 oturmuş bir kasası var

x3 deyince aklıma hep x5 veya x6 alamayanlara yeni kasa yeni isim verilip satış amaçlı üretilmiş araç olarak geliyor

o açıdan yıldız daha yakın geliyor bana her koşulda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 14 Ocak 2013; 10:17:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

quote:

İki arac da 82bin tl.

ne kadar kredi çekmeyi düşünüyorsun? 0 km 1.6 daha mantıklı gibi gözüküyor 82 bine. evet 50 bin km de mercedes de 0 km gibidir ama 0 km almanın tadı başkadır. 0,64 kredi oranı ile belki de çekeceğin 2. el kredisine oranla 0 km fiyatına gelecektir. bir araştır.

Kredi dusunmuyorum. Bu fiyatlarin ustune cikmayi da dusunmuyorum. Mercedese daha yakinim ama x3un motoru beni cok etkiledi.

• quote:

80 bin lira parayı 100 bin km yapmış 2. el arabaya vermek piyango olur.
    s60 bakın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

quote:

İki arac da 82bin tl.

Kredi dusunmuyorum. Bu fiyatlarin ustune cikmayi da dusunmuyorum. Mercedese daha yakinim ama x3un motoru beni cok etkiledi.

x3 de 2.0 dizel motor var benim bildiğim. ama ikisini de kullandım uzun süre. Tercihim Mercedes oldu , gene mercedes olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.