Şimdi Ara

c180 kompressor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
6.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ortalama 80 90 bin tl aralığında 2009 2010 c180 kompresör alınır mı?
    kronik problemi var mıdır?
    yürütme maliyetleri yüksek midir?
    alınırken nelere dikkat edelim?
    bir kaç parça boyalı bulunabiliyor..teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

C180 Kompressor: Bilmeniz Gerekenler

C180 Kompressor, Mercedes-Benz tarafından üretilen kompakt bir lüks otomobildir. Performans ve yakıt verimliliği arasında bir denge sunan 1,6 litrelik bir turboşarjlı motora sahiptir.

Bununla birlikte, bazı C180 Kompressor modellerinde kronik sorunlar bildirilmiştir. İşte bu sorunlardan bazıları:

• Motor Sorunları: Bazı 2010 C180 Kompressor modellerinde, zamanlama zinciri gergisinde aşınma nedeniyle motor arızaları bildirilmiştir.
    • Yağ Sızıntısı: W205 C180 Kompressor'da, krank mili keçesinden yağ sızıntısı sorunları yaşanabilir.
    • Süspansiyon Sorunları: Bazı modellerde, süspansiyon bileşenleri zamanla aşınabilir ve sürüş kalitesini düşürebilir.
    • Elektriksel Sorunlar: C180 Kompressor'da, elektrikli camlar, farlar veya klima gibi elektrikli bileşenlerde zaman zaman sorunlar yaşanabilir.

Bu sorunlar tüm C180 Kompressor modellerinde görülmeyebilir. Ancak, bu sorunların farkında olmak ve satın almaya karar vermeden önce bir mekanik inceleme yaptırmak önemlidir.

Bu sorunlara ek olarak, C180 Kompressor genel olarak güvenilir bir otomobil olarak kabul edilir. Performans, konfor ve yakıt verimliliğinin iyi bir dengesini sunar. Bu nedenle, bu sorunların sizi bu otomobili satın almaktan caydırmasına izin vermemelisiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • kimsenin fikri yok mu acaba?

• Elinde kalır. Apaçİ serseri tiplerin yeni gözdesi olmaya başlıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ddsmurat kullanıcısına yanıt
    temiz düzgün bulamayız diyorsunuz yani? ne yapmalı alternatif ne olabilir?

• hcekinmat H kullanıcısına yanıt
    yine de temizini ara fakat elektronik arıza ve trim kırılması olursa ilerde sana çok masraf açabilir.
    Muadillerinden ford opel gibi markalara bakabilirsin.
  • Ben de bu araçlar ile ilgilenmeye başladım özellikle makyajlı olupta kompressör motorlu gelenler var. Genel olarak bir şikayet göremedim , apaçi imajıda yok bence. mb forumlarında gayet memnun herkes.
  • Hayatında hiç kumar oynadın mı ? O heyecanı tattın mı?
    tatmak istiyorsan tavsiye ederim
  • W204 kasa olarak geçiyor sanırım. Ancak denildiği gibi artık bunlar çok apaçi eline düştü.

Alınacaksa ve LPG düşünülmüyorsa ve araç beğenilmişse W204 FL 1.6-1.8 CGi 7G Tronic tercih edilmeli.

Üstelik Dış görünüşten daha öte W204 FL nin içi tamamen yenilik abidesi. FL den önceki ile sonraki arasında dağlar kadar fark var.
    c180 kompressorc180 kompressor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uza -00- -- 6 Temmuz 2018; 14:7:43 >

• 5 vites otomatiği çağ dışıdır.Performans desen yok.Amblem için alınır.Tek avantaşı turbosu olup lpg uyumlu olan araçlardan biridir.Ama o turbo var mı dersen bence yok
  • İkinci fotoğraf w212FL kasa e serisidir, ufak bir hata olmuş sanırım 😊
    W204FL 2012 c180 fascination kullandık 3 yıl ve 30.000km kadar, sonrasında uygun kampanya yakalayınca w212FL e180 editionE’ye terfi ettik. Konu sahibi arkadaşa mutlaka makyajlı kasa almasını tavsiye ederim, dizayn ve malzeme olarak hakikaten büyük fark var. “Mercedes e’den başlar” diyen arkadaşlar olursa lütfen aldırış etmeyin, 3 sene sorunsuz ve gayet konforlu bir şekilde her yere taşıdı bizi. Yakıt konusunda da ortalama 7.5 litre diye hatırlıyorum, 7gtronic 1.6 156hp. Umarım güzel bir araç bulursunuz.

• EmirAkın kullanıcısına yanıt
    Ups :D Teşekkür ederim düzeltme için hemen düzeltiyorum yanlış yönlendirmeyelim arkadaşımızı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

Elinde kalır. Apaçİ serseri tiplerin yeni gözdesi olmaya başlıyor
    Aksine ülkemizde bi araba apaçi arabası olduysa hem fiyat artar hem piyasası hareketli olur.

Bkz. Civic, Kuş serisi

• Elinde mi kalır :)

Temiz bulursan yakıt için lpg taktıracaksan alınır (yakıt problemse)

Motor sorunsuz,şanzıman sorunsuz,kaliteli,konforlu,yalıtımı-yol tutuşu iyi..

• HoLY.oNE kullanıcısına yanıt
    çok fazla görüş var..çok memnun olanda var çok canı yananda anlamadım gitti

• Bilen bilmeyen yazmış yine. Ben 2011 C180 kompresör e 20 ay bindim, 30 bin km den fazla yaptim, acaip zevkli bir araçtır. Prins Lpg de taktim.

2016 da çok kar yağdı yaşadığım şehire, Mercedes'in tek kötü tarafı da karda gitmemesidir. O yüzden sattim, 2 yıldır kar Yok, sattığım için pişmanim.

Şu an bile son kasa passattan daha havalidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ddsmurat kullanıcısına yanıt
    alırken nelere dikkat etmeliyiz?? özellikle kronik problem var mıdır? yoksa a4 2.0 tdi mı bakalım 2009 2010

• Sadece arka koltukları boyu 180 cm üstü için dar gelebilir

• Akrabam bayram için kiralamıştı, araç güzel ama arkaya 3 kişi sığamıyor. Sıkıntı değilse alınabilir.

• asbengu A kullanıcısına yanıt
    alırken nelere bakalım hocam ?? özellikle dikkat etmemiz gereken bir şey var mı max 84 bütçeyle bulunabilir mi? ilçede yaşıyorum..en yakın şehir merkezi 60 km alıp yollarda rezil olmayallm

• Hocam 2014 yılından beri 2011 model w204 fl yani makyajlı kasa 5 vites kompressor motorlu olan amg paket versiyonunu prins lpg ile kullanıyorum.Arabadaki kronik diyebileceğim tek sorun klimayı sag sol yaparken kullanılan parca(sanırım trim deniyor) çok çabuk kırılıyor.baska sorun olursa özelden veya buradan yazarsan elimden geldiği kadar cevaplarım hocam.

Ama sunu bil araba çok iciyor 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amosis -- 6 Temmuz 2018; 23:9:53 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.