Şimdi Ara

Dacia sandero 2020 bakım fiyatı tahmini

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Araç 1.0 dacia 2020 6000 kmde. İkinci bakımına girmesi gerekiyor ama fiyat vs hiçbir fikrim yok. Bu arabaların garantisi kaç yıldır ve serviste fiyat ne kadar çıkar.. teşekkürler

• Dacia larda garanti 3 Yıl. Benim 1.0 Tce Dacia Duster ın Kasım ayın da 2. Servisi 910 TL ye yaptırdım, gelen zamlardan dolayı sizinkinin, tahminen 1200-1500 TL arasın da tutacağını tahmin ediyorum.

• kullan hocam ne bakımı 6000 de bakımmı olur israf yazık herşey çok pahalı.

bizde sıfır araba aldık millete uyup erken bakım yaptıdık zamanında hiç faydası yok, şimdi olsa 2 senede bir bakım yaptırırdım her bakımda sağlam arabayı bozuyorlar.

10 bin olunca yağını değiştir yeter ,20 binde filtrelerle yağı değiştirirsin dost tavsiyesi.
  • herhangi bir servisi telefonla arayarak sorabilirsiniz, 3-4 yeri arayıp en uygun fiyat verene ya da size en yakındaki servisi o fiyata zorlayarak yaptırabilirsiniz. garantiyi bozmaya değecek bir miktar değil

• Servisi ara net fiyatı onlar verir.
    Tahminim 1200 1500 arası derler.

Benim araba da bakıma 10 gün kaldı yazıyordu bakalım bu sene kaç çekecekler
  • 1900 dediler saka gibi… 3 yıl 100.000 km garantiliymiş zaten arabaya pek binilmeyecek,bakımlarını özelde faturalı ve orijinal parçayla yaptırırım
  • arkhe662 A kullanıcısına yanıt

Aracı garantiden çıkartmaya değmez. Bulunduğunuz şehir neresi bilmiyorum ama İzmir için konuşuyorum burada 7 Tane yetkili Renault servisi var, Kasım ayın da 1600 TL den başlayarak Fiyat alıp, 910 TL ye yaptırdım, bence biraz daha araştırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tefennili -- 4 Şubat 2022; 8:15:4 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.