Şimdi Ara

Delitilki PHILIPS HTL2163B 2.1 Bluetooth Soundbar Ev Sinema Sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
4.716
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.delitilki.com/philips-htl2163b-2-1-bluetooth-soundbar-ev-sinema-sistemi.html

bu ürün dts destekliyor mu? alınır mı sizce bt falan var?

299 tl

• DTS i decode etmez

http://download.p4c.philips.com/files/h/htl2163b_f7/htl2163b_f7_pss_aenus.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 30 Ocak 2015; 15:06:13 >
  • 3 tane kaptım
  • bluetooth?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı uygun mu ki tam piyasasını bilmiyorum. Özellikleri ses kalitesi yeterlimidir bu fiyata ?
  • takipteyim :))
  • Fiyat uygun, yorumlar gördüğüm kadarıyla güzel

Takipdeyim bakalım
  • Ses kalitesi 120w olmasina ragmen oldukca tatmin edici. Hdmi arc destekliyor. Optik koaksiyel aux ve usb girisi var. Bu fiyata cok iyi diyebilirim. Normal satis fiyati 450-500 seviyesinde

• zamanında hb'de 199 tl ye satılan lg 2540a modeli ile aynı özelliklerde değil mi bu soundbar.

• Takip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenberkay

3 tane kaptım

3 tanede ben kaptım konuyu açan arkadaşa teşekkürler
  • lg 2540 la aynı herhalde özellikler. Ama özellik olarak bence yeterli.Ses kalitesi ve beklentiyi karşılaması önemli.
  • Nette yorumları nerede buldunuz? hep satış linkleri
  • hizlial.com da da 299 tl bu arada.
  • Bakıyorum da millet üçer beşer kapıyor. Bu delitilki denen siteden alışveriş yapmanızı asla önermiyorum. Ya kullanılmış ürün gönderirler ya da siparişinizi iptal edip kredi kartınızın limitini bloke ederler. Buradan bir arkadaşla birlikte aşağıdaki televizyonu almıştık, siparişleri iptal edip kartımda 3.400 TL yi bloke ettiler, Hepsiburada'da geçen hafta olan bana 3.900 TL ye gelecek Samsung 60H7000 fırsatını kaçırttılar vs...

İşin ilginç tarafı ürün yine satışta görünüyor. Almak isteyene tavsiye ederim :)

http://www.delitilki.com/lg-60lb870v-60-inc-152-cm-ekran-dahili-soundbar-hoparlorlu-full-hd-3d-smart-led-tv.html

• elisa38 E kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla mediamarkt'ın sitesi ben ilk açıldığında uzaktan kumandalı araba almıştım sorunsuz 2 günde teslim etmişlerdi. geçmiş olsun hocam.

• cCc_Reis_cCc C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Evet dediğiniz gibi, Media Markt'ın sözde fırsat sitesi. Benim de birkaç ufak siparişim oldu sorunsuz teslim ettikleri ama sorunla karşılaşırsanız hele de büyük tutarlı bir ürünse asla müşteri memnuniyetini filan umursamıyorlar, Almanya'da nasıl davranıyorlar bilmiyorum ama burada kanun filan takmıyorlar, Muz Cumhuriyeti'nde iş yapıyorlarmış havasındalar. Tek taraflı olarak, benim onayım olmadan sözleşmeyi feshedemezsiniz, 30 gün içerisinde ürünü bana ulaştırmakla yükümlüsünüz diyorum cevapları şikayet edebilirsiniz oluyor. Bunu bizzat yaşayarak gördüm o yüzden dikkatli olunması konusunda uyarıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elisa38 -- 30 Ocak 2015; 17:05:11 >
  • tv de bluetooth yok,aparatla bağlantı yapılıyor mu
  • Aynısının LG si 199 tl ye Gold ve HBurada satıldı.O dönemki 75 çekle 124 e mal ettim.Güzel fırsattı.

• quote:

Orijinalden alıntı: vs-fb

Aynısının LG si 199 tl ye Gold ve HBurada satıldı.O dönemki 75 çekle 124 e mal ettim.Güzel fırsattı.

iyide o lg lere sesi berbat vs diyorlardı, şimdi buna güzel diyorlar

sizin aldığınızın ses kalitesi nasıl???
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.