Şimdi Ara

Elektronik ve haberleşme mühendisliği yardım edin lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
3
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elektronik haberlesme mühendisliği hakkinda bilgisi olan var mı..Kocaeli universitesi Io geliyor yuzde 90 oranında ileride imkanları nasıl olur acaba bölüm için gidebilecegin en zor muhendislik diyorlar doğru mudur bide kocaelinin 65 gecme notunu göz önünde bulundurunca ciddi anlamda zorlar mı ileride maaş olanagi nasıldir bölümde okuyan bölümden mezun ve bölümü tercih edecek kişiler gelirse cok daha verimli olacaktır simdiden tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zuhaha852 -- 11 Temmuz 2014; 13:58:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • elektronigin türkiyede sahası yok haberleşme için belki olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe.1905se

elektronigin türkiyede sahası yok haberleşme için belki olabilir

Elektrik de yazmayı düşündüm sadece ama elektronige git gide gelişen bir sektör diyorlar haberlesmede aynı şekilde gid gide gelişiyor diyorlar ileride cok iş sıkıntısı olur mu acaba onu düşünüyorum

• quote:

böyle yorumlar gördükçe ne kadar kötü durumda olduğumuzu anlıyorum. Elektrik elektronik okuyanların %80 3. sınıfta elektroniğe kayıyor. Elektronik senin bu saçma yorumu yaparken kullandığın bilgisayardan tut telefonuna kadar var tamam türkiye üretemiyor fakat iş sahası yok demek kadarda değil. elektronik ve haberleşmeden mezun olunca turkcell avea bimcell vodafone pttcell vestel telekom arçelik vb tüm yerlerde çalışma imkan sağlıyor. Bak ne kadar çok yanılmışssın.
  • quote:

bu konu hakkında bilgim yok deseydin daha doğru olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhsinsezal

quote:

Bide benim bir arkadaşım suanda orda okuyor ve ikimizin kafasında tasarım olarak bir proje var suanda bolumde mezun olunca bir projeyi gerceklestirebilecek kadar bilgi alabilir miyim yoksa illa bir iş sahasına girip belirli bir süre gecirdikten sonra mi yapabilirim projede öyle pek basit degil elektronik alanı ile ilgili benden önce birinin yapmasindanda korkmuyo değilim yani sektör hızla ilerliyor .d

• kocaeli ehm yerine elektirk yazsa daha fazla iş imkanı ve gelecek kaygın olur ben tavsiye verdim kendi kararın kolay gelsin :)
  • quote:

kocaeli ehm yerine elektirk yazsa daha fazla iş imkanı ve gelecek kaygın olur ben tavsiye verdim kendi kararın kolay gelsin :)

Tşk ederim tavsiye için çok kararsizim ya iki saat arayla kararim değişiyor .d

• quote:

Orijinalden alıntı: zuhaha852

quote:

kocaeli ehm yerine elektirk yazsa daha fazla iş imkanı ve gelecek kaygın olur ben tavsiye verdim kendi kararın kolay gelsin :)

Tşk ederim tavsiye için çok kararsizim ya iki saat arayla kararim değişiyor .d

Forumda kocaeli üni toplulugu konusuna gir her bölümde okuyan kişiler mevcut.Pm at yardımcı olurlar
  • quote:

quote:

quote:

Bide benim bir arkadaşım suanda orda okuyor ve ikimizin kafasında tasarım olarak bir proje var suanda bolumde mezun olunca bir projeyi gerceklestirebilecek kadar bilgi alabilir miyim yoksa illa bir iş sahasına girip belirli bir süre gecirdikten sonra mi yapabilirim projede öyle pek basit degil elektronik alanı ile ilgili benden önce birinin yapmasindanda korkmuyo değilim yani sektör hızla ilerliyor .d

Tamamen sana bağlı. Ama gerekli bütün bilgiyi alacaksın. zaten elektronik camiasına girmiş olacaksın yavaş yavaş neyi nereden alacağını göreceksin. projen konusunda ise zaten hocaların sana yol gösterir orada. ayrıca kosgeb vs. bir sürü imkan var. Ama işin hakkını verirsen ve gerçekten değerli bir projeyse. başarılar.

• İtü'nün bu bölümü hakkında ne düşünüyorsunuz peki?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Tamamen sana bağlı. Ama gerekli bütün bilgiyi alacaksın. zaten elektronik camiasına girmiş olacaksın yavaş yavaş neyi nereden alacağını göreceksin. projen konusunda ise zaten hocaların sana yol gösterir orada. ayrıca kosgeb vs. bir sürü imkan var. Ama işin hakkını verirsen ve gerçekten değerli bir projeyse. başarılar.

Tşkler verdiğin bilgiler için biraz özgüven geldi gerçekten teşekkürler

• Sektör hakkında daha geniş bilgi verebilecek mezun çalışan abiler varsa çok daha iyi olur yardımcı olabilecek başka kimse yok mu

• Up

• kaliteli bölümdür, ilgin varsa git derim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oceans21

kaliteli bölümdür, ilgin varsa git derim...

Kaliteli bölümden kasiti biraz daha acarsaniz daha iyi olur kardeşim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oceans21

kaliteli bölümdür, ilgin varsa git derim...

Kaliteli bölümden kasiti biraz daha acarsaniz daha iyi olur kardeşim

Yardımcı olacak başka kimse yok mu arkadaşlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.