Şimdi Ara

Eve ağırlık seti yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar.İki senedir İzmir/Balçova'da Sportspark salonuna gidiyordum.Azda para vermiyoruz yani.Bu sene üyeliğim bitecek.Sorun şu;oraya gittiğimden beri ilk sene bir kaç kere şu grup sporlarına girdim.Son sene sadece kendi sporumu yaptım.Hiç grup aktiviteleriyle uğraşmadım.Sauna-buhar banyosu desen tamam güzelde günde 5-10dk anca.Hatta cardio aletlerini bile kullanmıyorum,çünkü cardio olarak yaptığım ayrı antrenmanlar var alet gerektirmeyen.Haliyle diyorum ki acaba eve sistem mi kursam?Sizce mantıklı olur mu?İnternette baktım 80kglık ağırlık seti+sehpa 500-600 liraya patlayacak.Sportsparkın benden isteyeceği minimum fiyat 1600-1700 olur.
    Bir de İzmir'de ya da internette bu ağırlık setini alabileceğim yer neresi önerirsiniz?

• Güncel
  • Evde disiplinli çalışamazsın, sıkılırsın vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli

Evde disiplinli çalışamazsın, sıkılırsın vs.

2 seneden önce evde 1 sene boyunca spor yaptım.Ayrıca evde p90x antrenmanı da yaptım 3ay boyunca.Hiç sıkılmam olmadı.
  • Hocam ben evde 1 demir sandalye 1 yatak 20 kglik tek bir dumbell ile herseyi yapiyorum dumbell curl consantrate curl dumbell row squat arka kol dumbell press arti bilek ve calf hareketleri idare ediyorum :) sinav mekik ve dipsde cabasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

Hocam ben evde 1 demir sandalye 1 yatak 20 kglik tek bir dumbell ile herseyi yapiyorum dumbell curl consantrate curl dumbell row squat arka kol dumbell press arti bilek ve calf hareketleri idare ediyorum :) sinav mekik ve dipsde cabasi

Güzel ama bahsettiğiniz şeyler bana yeterli değil,tek bir dumbell ile yapabilecekleriniz kısıtlı.
    Ben direk uzun bar+2 tane dumbell barı ve toplam 80-85 kilo ağırlık alacağım.Ayrıca ayarlanabilir bench alacağım uzun bar için.
  • Gittigeliyor comda var o setlerden sehpayi bilemem orada fiyatda uygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada hızlıal gibi sitelerden temin edebilirsin, kargonun ücretsiz olması en büyük avantajları bu sitelerin. Ekonomik durumun yerindeyse ağırlık ve sehpaların yanında çalışma istasyonlarına bakmanı tavsiye ederim. Çünkü dumbell ve barlarla çalışmak bir yere kadar.

http://www.hepsiburada.com/liste/search.aspx?sText=%C3%A7al%C4%B1%C5%9Fma%20istasyonu

Linkteki Dunlop6500 çalışma istasyonu benimde almak istediğim bir alet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarfhan

Hepsiburada hızlıal gibi sitelerden temin edebilirsin, kargonun ücretsiz olması en büyük avantajları bu sitelerin. Ekonomik durumun yerindeyse ağırlık ve sehpaların yanında çalışma istasyonlarına bakmanı tavsiye ederim. Çünkü dumbell ve barlarla çalışmak bir yere kadar.

http://www.hepsiburada.com/liste/search.aspx?sText=%C3%A7al%C4%B1%C5%9Fma%20istasyonu

Linkteki Dunlop6500 çalışma istasyonu benimde almak istediğim bir alet.

Mali durumum var ama yer sıkıntım var,sorun burada ev olayında.Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.