Şimdi Ara

Fiyatlar mı yanlış ? Yoksa Bu araçlar neden bukadar ucuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• JEEP Grand Cheroke nin bir ön takım tamirinin bir arazi vites dişlisinin, hadi bunlardan vazgeçtim bir dikiz aynasının kaç para olduğunu biliyormusun ?

5200 cc motor LPG ile bile kaç para yakar hiç hesapladınmı ?

6 Silindirli bir motora Sıralı LPG sisteminin kaç paraya takıldığını hiç araştırdınmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasok

JEEP Grand Cheroke nin bir ön takım tamirinin bir arazi vites dişlisinin, hadi bunlardan vazgeçtim bir dikiz aynasının kaç para olduğunu biliyormusun ?

5200 cc motor LPG ile bile kaç para yakar hiç hesapladınmı ?

6 Silindirli bir motora Sıralı LPG sisteminin kaç paraya takıldığını hiç araştırdınmı ?

bunları biliyorum

ancak aynı marka ve model araçlar bu fiyatın neredeyse 2 katıyken bunun ucuzluğuna şaşırdım

• doğru fiyatlar. hatta bence fazla bile. millet kurtulmaya çalışıyor bunlardan çünkü... alanın başını yakar. vergisini de unutmamak lazım...
  • KARDES TUPTE 17- 18 LITRE YAKAN BIR ARACA NEDEN BINSIN MILLET

+VERGISI+PARCA PAHALI+++.............................................
  • quote:

Orjinalden alıntı: aya

doğru fiyatlar. hatta bence fazla bile. millet kurtulmaya çalışıyor bunlardan çünkü... alanın başını yakar. vergisini de unutmamak lazım...

harbiden baktım da tüm grand cherokee lere hep düşüf fiyatlar Opel corsa fiyatına mis gibi jip alınıyor

ah ulan benzin
  • O fiyata Opel Corsa zor bulunur
  • Evet bunun fiyatına Opel Corsa zor alınır.Ama sıradan bi restorana her iki arabayla farklı zamanlarda gidin Jeep le gittiğinizde 2.defa hogeldiniz derler. Ve çıkışınızda ona göre olur.
  • O araca bu yaşa gelene kadar 80 milyar motorlu taşıt vergisi ödenmiş. Bu seneki vergisi de 2000 ytl nin üstünde.http://arabam.e-kolay.net/vergiler.asp
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozcanak

Evet bunun fiyatına Opel Corsa zor alınır.Ama sıradan bi restorana her iki arabayla farklı zamanlarda gidin Jeep le gittiğinizde 2.defa hogeldiniz derler. Ve çıkışınızda ona göre olur.

bu tür davranışların sebebi de biziz. eziklik duygumuzu yenemiyoruz. arabayla sosyal statüleri ölçüyoruz. ben bi lokantaya gidecem, orda arabam kötü diye ya da taksiyle gittim veya yürüyerek geldim arabam yok diye, 2. sınıf muamelesi yapacaklar haaa. sıkar biraz. o lokantayı başlarına geçiririm...
  • daha ne söylenebilirki? 5 senede o model bi chrokee daha ediyo. sadece vergi bu tabi...
    Yılı: 1995
    KM: 120000
    Silindir hacmi: 5200 cm³
    Yakıt Tipi: Benzin / LPG
    Motor gücü: 200 BG (147 KW)
    Renk: Siyah
    Plaka: 34KD099
    yakacağı benzin 1995 model eskimiş başlamış eskimeye. parçalar parçalar yürekleri yaralar valla
    quote:

Orjinalden alıntı: 19can84

O araca bu yaşa gelene kadar 80 milyar motorlu taşıt vergisi ödenmiş. Bu seneki vergisi de 2000 ytl nin üstünde.http://arabam.e-kolay.net/vergiler.asp
  • Valla aynen öyle yaparlar. Zaten sana 2. sınıf muamelesi yapmazlar. Ötekine extra 1. sınıf muamelesi yaparlar.

quote:

Orjinalden alıntı: aya

quote:

Evet bunun fiyatına Opel Corsa zor alınır.Ama sıradan bi restorana her iki arabayla farklı zamanlarda gidin Jeep le gittiğinizde 2.defa hogeldiniz derler. Ve çıkışınızda ona göre olur.

bu tür davranışların sebebi de biziz. eziklik duygumuzu yenemiyoruz. arabayla sosyal statüleri ölçüyoruz. ben bi lokantaya gidecem, orda arabam kötü diye ya da taksiyle gittim veya yürüyerek geldim arabam yok diye, 2. sınıf muamelesi yapacaklar haaa. sıkar biraz. o lokantayı başlarına geçiririm...

• sistem öyle işte. devir böyle. mercedesli JEEP li oldu mu kıroda olsa beyfendi muamelesi yaparlar parayı bastırınca.. dediği doğru biraz...

quote:

bizim arkdaş eki fordları fln sever dev motorlu güçlü lpg li araçları. kendisi oldukça kültürlü beyfendi evli barklı bilge birisidir. o fordla atakule civarında lüks bi galeriye gitmiş ilgilenmemişler ertesi gün arkdaşının lüks aracıyla gidince kapıya koşmuşlar. o da demişki (zaten merakından gitmiş alacak durumda değil ilgi hobi işte) dün fordla gelmiştim htrladınız mı? adamlar şamşırmış.. zihniyet böyle.. öyle olmayanları buradan ellerinden öpüyorum.

• siz siz olun asla adam olduğunuzu ispatlamak için arabanıza güvenmeyin. adam olmadığınız anlaşılır yoksa.. beyfndilik filan fıss olur..
  • "Kroyum ama para bende" diyen vatandaş çok piyasada. Zaten karşısındaki kroluğuyla değil parasıyla ilgileniyor.

quote:

Orjinalden alıntı: oneMoreaCupofCoffee

sistem öyle işte. devir böyle. mercedesli JEEP li oldu mu kıroda olsa beyfendi muamelesi yaparlar parayı bastırınca.. dediği doğru biraz...

quote:

bizim arkdaş eki fordları fln sever dev motorlu güçlü lpg li araçları. kendisi oldukça kültürlü beyfendi evli barklı bilge birisidir. o fordla atakule civarında lüks bi galeriye gitmiş ilgilenmemişler ertesi gün arkdaşının lüks aracıyla gidince kapıya koşmuşlar. o da demişki (zaten merakından gitmiş alacak durumda değil ilgi hobi işte) dün fordla gelmiştim htrladınız mı? adamlar şamşırmış.. zihniyet böyle.. öyle olmayanları buradan ellerinden öpüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.