Şimdi Ara

Ford C-max 15 bin bakımı - yıllık bakım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ensnksr

quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

Citroen bakım 380 liraydı 20 bin bakımı. Amma öpmüsler bizi.

Hocam dikkat etmek lazım 1 litre cam suyuna 20 lira diyende var ve size sormadan ekliyorlar ford gibi para istemeyende samsun Otokoç tan 220 lira fiyat aldım ancak samsuna gidişim ertelenince burada yaptırdım

Ya bir umut deme öyle :) ben gelir gibi düşünüyorum o zaman d sınıfının lideri olur dur bakalım bu arada auris sw nin fiyatlara ne diyosun evlere şenlik

Bedavadan biraz pahalı derler ya. Senin bakım da o hesap olmuş dostum :)

Aynen dikkat etmek lazım ama Istanbul da her sekilde geciriyorlar. Garanti bitsin özelde yaptırayım diyorsun , bu sefer de güvenemiyorsun. Sıkıntılı iş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ensnksr kullanıcısına yanıt
    Auris sw 'nin fiyati bence hb den bile ucuz olmalı idi.

• quote:

quote:

quote:

Citroen bakım 380 liraydı 20 bin bakımı. Amma öpmüsler bizi.

Hocam dikkat etmek lazım 1 litre cam suyuna 20 lira diyende var ve size sormadan ekliyorlar ford gibi para istemeyende samsun Otokoç tan 220 lira fiyat aldım ancak samsuna gidişim ertelenince burada yaptırdım

Ya bir umut deme öyle :) ben gelir gibi düşünüyorum o zaman d sınıfının lideri olur dur bakalım bu arada auris sw nin fiyatlara ne diyosun evlere şenlik

Bedavadan biraz pahalı derler ya. Senin bakım da o hesap olmuş dostum :)

Aynen dikkat etmek lazım ama Istanbul da her sekilde geciriyorlar. Garanti bitsin özelde yaptırayım diyorsun , bu sefer de güvenemiyorsun. Sıkıntılı iş.

Öyle ne yazık ki aynı bakımı aynı araca ankarada 500 liraya yaptıran da var özel servisler de sıkıntılı olan müşteriye oluyor

• Abi ucuza kapamışsın.Benim ilk 15 bin bakımım 360 TL 30 bin bakımım 590 TL tuttu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..NeyzeN.. -- 12 Nisan 2014; 13:25:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..NeyzeN..

Abi ucuza kapamışsın.Benim ilk 15 bin bakımım 360 TL 30 bin bakımım 590 TL tuttu

Yapma ya çökmüş hadi 15 bin bakımı normal ama 30 bin 590 lira çok fazla ben sordum 30 bin bakımında ilave mazot filtresi ve polen değişecek wurt un temizleyici spreyi ile motor temizliği yapılacak bu haliyle 320 lira dediler

• Abi benim 15 bin bakımı 390 tuttu. Yalnız motor yağı Formula marka (Otosan onaylıymış). Bu arada 7bin bakımı nedir? ;)

Bu arada benim Focus 27 bin km oldu. 1 yılda 25 bin yaptım. Tamamen gezme, iş amaçlı 0 km.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: batkent

Hocam sizin dizede de sakin giderken dib gaz yaptıktan sonra yarım sanite içinde araba birden hızlanıceriyor mu. Ama aşırı bir hızlanma.

Oluyor çok sık yapıyorum onu o yüzden ortalama şehir içi 8 litre işin şakası 128 beygirlik hyundai oksun tdi olsun 1.5 dciler olsun pek bulasamiyor :D

Hocam özel servis en güzeli ama ben bu fiyatlarla yaptırmaya devam edersem zaten araç 5 yıl garantili yetkili servise yaptırırim yine

O zaman bütün tdcilerde var bu durum. Çünkü Multijette felan bu kadar büyük bir turbo basıncı görmedim ne diyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kahraman202

Abi benim 15 bin bakımı 390 tuttu. Yalnız motor yağı Formula marka (Otosan onaylıymış). Bu arada 7bin bakımı nedir? ;)

Bu arada benim Focus 27 bin km oldu. 1 yılda 25 bin yaptım. Tamamen gezme, iş amaçlı 0 km.

Çok iyi ya 25 bin km gezmek çocuklardan bize fırsat gelmiyor ki :) 15 bini dolduramadım 7 bin km de yılı doldurunca bakıma girdik yağ normalde ne kullanılıyor?

• quote:

quote:

quote:

Hocam sizin dizede de sakin giderken dib gaz yaptıktan sonra yarım sanite içinde araba birden hızlanıceriyor mu. Ama aşırı bir hızlanma.

Oluyor çok sık yapıyorum onu o yüzden ortalama şehir içi 8 litre işin şakası 128 beygirlik hyundai oksun tdi olsun 1.5 dciler olsun pek bulasamiyor :D

Hocam özel servis en güzeli ama ben bu fiyatlarla yaptırmaya devam edersem zaten araç 5 yıl garantili yetkili servise yaptırırim yine

O zaman bütün tdcilerde var bu durum. Çünkü Multijette felan bu kadar büyük bir turbo basıncı görmedim ne diyim.

1.6 multijetler iyi şimdi hakkını yememek lazım ama bu kadar hissetiren başka dizel şu anki astra var 136 beygir ile oda normal 20 beygir fazlası var

• quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

Auris sw 'nin fiyati bence hb den bile ucuz olmalı idi.

65 e 1.6 benzinli otomatik premium versinler şimdi gidilip alınır ama ötesini haketmez 1.6 dizel i30 65 e satıldı zamanında fazlasını haketmez

• Ayni sekilde bizde c-max 2012 tit.x 7000 km de mersin tarsus da 450 vermistik vay bee

• Alırsan Ford, olursun LORD
  • quote:

Orijinalden alıntı: medusa96

Ayni sekilde bizde c-max 2012 tit.x 7000 km de mersin tarsus da 450 vermistik vay bee

Sizinde çokmuş hocam bayilerin ayibindan başka birşey değil bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

Alırsan Ford, olursun LORD

Aynen öyle hocam opel servisi için 750 liradan bahsediliyor sastim resmen

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

Alırsan Ford, olursun LORD

Aynen öyle hocam opel servisi için 750 liradan bahsediliyor sastim resmen

Ford'cuyuz agaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derin Mavi -- 12 Nisan 2014; 17:54:49 >
  • kullanılan yağı tam okuyamadım hocam tam olarak yazabilir misiniz rica etsem?
  • 2012 cmax dizel aralikta 15000 bakimina soktum bende izmirde. Ekstra olarak motor yaglama sistemi temizlendi 470 tl tuttu. Faturaya baktim da ayni motor yagi bende 102 tl gorunuyor Bundan sonra iki uc yere sorup en uygun fiyat verene.gidecegim. Araca aldigimiz yere gidelim dedik gitmez olaydim.

• Bakım ücreti gerçekten çok iyi ben 15.000 bakımı için VW'e 444TL para verdim. (Golf 7 TSI Manuel 122hp)
    Peki c-max kullanıcısı olarak tavsiye eder misiniz? Memnun olmadığınız husus var mıdır? Bir kaç galerici ile konuştum söyledikleri şeyler "Ford'un en sorunlu arabası, piyasası yok vb." olumsuz nitelikteydi. Sizler ne düşünüyorsunuz? [Yanlış anlaşılmasın bu yaz büyük bir araç düşünebiliriz, bu nedenle soruyorum.]

@A.J. Pacino
    @ensnksr
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.J. Pacino

2012 cmax dizel aralikta 15000 bakimina soktum bende izmirde. Ekstra olarak motor yaglama sistemi temizlendi 470 tl tuttu. Faturaya baktim da ayni motor yagi bende 102 tl gorunuyor Bundan sonra iki uc yere sorup en uygun fiyat verene.gidecegim. Araca aldigimiz yere gidelim dedik gitmez olaydim.

anladım durum benim garibime gitmedi değil tokat ve istanbul veya izmir ne alakası olabilir ki onu düşünüyorum misal samsun otokoç daha ucuz tokattan sivasa sordum onlarda motor yağlama sistemi ve yollarını temizlerseler 280 lira dediler bende gerek duymadım açıkçası

@asdfg112 hocam şu an fatura araçta bakınca yazsam olur mu bende resimden net göremiyorum hatırlamıyorum tam olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanhirik

Bakım ücreti gerçekten çok iyi ben 15.000 bakımı için VW'e 444TL para verdim. (Golf 7 TSI Manuel 122hp)
    Peki c-max kullanıcısı olarak tavsiye eder misiniz? Memnun olmadığınız husus var mıdır? Bir kaç galerici ile konuştum söyledikleri şeyler "Ford'un en sorunlu arabası, piyasası yok vb." olumsuz nitelikteydi. Sizler ne düşünüyorsunuz? [Yanlış anlaşılmasın bu yaz büyük bir araç düşünebiliriz, bu nedenle soruyorum.]

@A.J. Pacino
    @ensnksr

hocam sorunlu denmesi saçma bir defa focustan farklı bir parçası yok aracın focus neyse c max o 2. eli ise şöyle ilan verdim uygun yazdığım an müşterisi çıktı ama ben satmaktan vazgeçtim malum gelen son zamlar memnun olmadığım nokta şu eskinden fransız kullandım hep onlar kadar olmasa da iç mekanda ufak tefek sesler olabiliyor ancak kardeşimde toyota corolla var 2013 yine komşumda passat var onlarda ne kadar ses varsa bunda da o ben bunu almasaydım passat alacaktım misal kısaca alırsanız kesinlikle öneririm arabam.com c4 picasso ile karşılaştırdı c max 2011 diğeri 2014 olmasına rağmen c max daha başarılı

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.