Şimdi Ara

Gece karanlığında aynaya bakmak??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gece karanlık bir odada aynaya bakmak iyi değildir diyorlar. Hiç denemedim deneyen var mı? Ürkütücü görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AklımdaDeliSorular -- 24 Ağustos 2013; 22:00:37 >

• tipin ne haldeyse artık...
  • Bi mok da olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum gece gece ne içtin?

• Kendimi yakışıklı görüyorum.
  • 3kere gözünün içine bakıp aplojiyang dersen ne olacağını bilmiyor musun yoksa

• Gereksiz bir inanış işte. Karanlığın loş ışığında gezerken ayna menziline girmen yansımanı görmen demek. Bu nedenle bunu düşünmeye beyni yetmeyen bir gudik, gece aynaya bakmama kararları alıp, köyden köye nutuk çekmiştir ve günümüze kadar gelmiştir.

Yok aynaya bakınca enseye cin şaplak atar, gece aynayı yalayınca içine tenya girer, gece aynaya bakıp dokunursan karşi portala geçersin hepsi hikaye.

Görüntünden korkmuyorsan gece hiç korkmazsın, zira siyah gölgeden ibaretsin neredeyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

Gereksiz bir inanış işte. Karanlığın loş ışığında gezerken ayna menziline girmen yansımanı görmen demek. Bu nedenle bunu düşünmeye beyni yetmeyen bir gudik, gece aynaya bakmama kararları alıp, köyden köye nutuk çekmiştir ve günümüze kadar gelmiştir.

Yok aynaya bakınca enseye cin şaplak atar, gece aynayı yalayınca içine tenya girer, gece aynaya bakıp dokunursan karşi portala geçersin hepsi hikaye.

Görüntünden korkmuyorsan gece hiç korkmazsın, zira siyah gölgeden ibaretsin neredeyse.

Hocam zira siyah gölgeden ibaretsin demişsin o bile ürkütücü düşünsene aynaya bakıyorsun gölgen var

• İzlediğim korku filmlerinden olsa gerek her yer karanlıkken aynaya bakınca arkadan birşeyler gelcekmiş gibi geliyor.
    Oziko'nun da açıkladığı gibi hiçbir şey olmuyor
  • karanlıkta aynayı nasıl görüyosun ?
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=79024012&p=1

cesaretin varsa oku..

• quote:

Orijinalden alıntı: Cinéma

İzlediğim korku filmlerinden olsa gerek her yer karanlıkken aynaya bakınca arkadan birşeyler gelcekmiş gibi geliyor.
    Oziko'nun da açıkladığı gibi hiçbir şey olmuyor

Aynen bende bi kaç kez bakmaya çalışmıştım arkadan birşey gelicek gibi oluyor
  • Geceleyin uyanip o uyku sersemligiyle direk aynaya bakarsan bir saniyeligine kalbin durabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: xBenzınn

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=79024012&p=1

cesaretin varsa oku..

Okumaz olaydım lan uyuyamam ben bugün
  • Dün gece elektrikler kesildi telefonun ışığıyla lavaboya işedim aynayada tuttum ışığı bir şey olduğu yok zaten olmasıda beklenemez.
  • yatak odasındaysan korkunçlu karı veriyor

• birde cenemin altindan yukari dogru isik tutunca fena oluyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.