Şimdi Ara

Hangi 770 Alınmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar soru kısa ve net olacak.

ZOTAC GTX770 AMP! EDITION GDDR5 2GB 256BIT NVIDIA GEFORCE DX11.1 EKRAN KART

MSI GTX770 LIGHTNING GDDR5 2GB 256BIT NVIDIA GEFORCE DX11.1 EKRAN KARTI

Arkadaşlar zotac bir adım önde gibi duruyor sanki.. Ayrıca bu kartların 4gb lık modelleri tahmini ne zaman Türkiye piyasasına gelir?

• zotac kalite olarak asus-msı-gigabayte gibi firmalardan sonra gelir. bu ikisi arasından kesinlikle msı al. o.c. çok uğraşmam diyorsan msı 770 gamingde düşünebilirsin
  • Tabii ki lightning...
  • Kesinlikle MSI.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lurn

Kesinlikle MSI.
    MSI al derim.
  • Bence Asus al Asus alamiyorsan Msi
  • quote:

Orijinalden alıntı: amormen

Bence Asus al Asus alamiyorsan Msi
    Bütçe olarak bir problem yoksa MSI almanız daha sağlıklı olur benim görüşüm. Eğer fiyat ve kalite olarak arıyorsanız gigabyte 770 ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: realturk

Bütçe olarak bir problem yoksa MSI almanız daha sağlıklı olur benim görüşüm. Eğer fiyat ve kalite olarak arıyorsanız gigabyte 770 ...

Alıntıları Göster
    Gigabyte tavsiye ederim. Şu sitede çeşitli 770'ler test edilmiş Gigabyte en yüksek puanı almış:

http://www.hardwarezone.com.sg/feature-nvidia-geforce-gtx-770-custom-card-shootout/conclusion-150

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 8 Temmuz 2013; 20:44:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: trident02

Gigabyte tavsiye ederim. Şu sitede çeşitli 770'ler test edilmiş Gigabyte en yüksek puanı almış:

http://www.hardwarezone.com.sg/feature-nvidia-geforce-gtx-770-custom-card-shootout/conclusion-150

Alıntıları Göster
    Gigabyte önerebilirim ben de MSI tercih ediyor olsam da. Üçtür Gigabyte kartlar incelemelerde 1300 mhz'i rahat geçiyor. İmrenilmeyecek gibi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Gigabyte önerebilirim ben de MSI tercih ediyor olsam da. Üçtür Gigabyte kartlar incelemelerde 1300 mhz'i rahat geçiyor. İmrenilmeyecek gibi değil.

Alıntıları Göster
    2 si arasından ise MSI , alternatif olarak ise Gigabyte 3x windforce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Alıntıları Göster
    gigabyte ya da msi... diğerlerine gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KralDorduncuVites

gigabyte ya da msi... diğerlerine gerek yok.

Alıntıları Göster
    GIGABYTE GTX 770 WindForce 3x, 4GB, PCIExp Ekran Kartı, GDDR5, 256 bit, 1137/7012 Mhz4

Yotumlarınız için teşekkürler arkadaşlar 15 temmuzu bekleyip 4gb lık gigabyte windforce almaya karar verdim.

• Gigabyte 4gb windforce, alternatif marka model olarak çok daha güclü olan sapphire 7970 6gb toxic
  • quote:

Orijinalden alıntı: tbred

GIGABYTE GTX 770 WindForce 3x, 4GB, PCIExp Ekran Kartı, GDDR5, 256 bit, 1137/7012 Mhz4

Yotumlarınız için teşekkürler arkadaşlar 15 temmuzu bekleyip 4gb lık gigabyte windforce almaya karar verdim.

En doğru kararı vermişin

• quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

quote:

En doğru kararı vermişin

Alıntıları Göster
    ya arkadaşlar burdan da sorayım.bu windforce u istanbulda gidip direk mağazadan şu an nerden alabilriim?vatan satmıyor zaten gold un da stokunda yok nereden alınabilir

• quote:

quote:

En doğru kararı vermişin

bencede en doğru kararı vermıs.

• quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe_V

quote:

quote:

En doğru kararı vermişin

bencede en doğru kararı vermıs.

Alıntıları Göster
    Giga iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Timberman

Giga iyidir.

Alıntıları Göster
    Tabi gigabyte önermesine önerdik de imzanızdaki sistem ile kullanmayı düşünmüyorsunuzdur umarım o kartı :) zannetmiyorum ama yinede bir sorayım dedim :)
  • şarabın markası çok iyimiş hacı şimdi gördüm :))))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: InsectKin

şarabın markası çok iyimiş hacı şimdi gördüm :))))))

aynen :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.