Şimdi Ara

hareket halinde sadece firene basma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba sizlere bir sorum olucakbende citroen nemo var. geçenlerde bayram sonrası menleketten istanbula dönerken otobanda hareket halinde önümdeki araç birden durdu bende birden frene bastım lastikler kitlendi ama sadece frene bastım debreyeja o anki durumla basamadım lastikler kitlendi ve araçtan alttan katur kutur sesler geldi motordanmı geldi disklerdenmi geldi anlayamadım. arabayı zasız belasız durdurduk. araba çalışıyırdu yoluma devam ettim bir haftadırda kullanıyorum bir sorun yok. ama mazen motorun sesinde biraz farklılık var gibi düşünüyorum birazda pimpirik birisiyim yani pimpirikliğimdede o sesi farklı olduğunu düşünebilirim. işde sesin nereden geldiğini tam anlayamadım. arabada okadarda olağan dığı bir durum yok. bana bu konu hakkında bilgi veriseniz çok memnun olrum. o ses nereden gelmiş olabilir ve teknik işlem olarak neler yaptırmalıyım.saygılarımla....

• Hocam o sesler ABS'den kaynaklanıyor. Merak etme arabanı güvenle kullanabilirsin.
  • O ses ABS den kaynaklanıyor.. diğer farklı ses ise nemolarda kronikleşen direksşyon pompa sesidir muhtemelen..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.