Şimdi Ara

HARMAN KARDON AVR 145 ve DREAM77 KULLANICILARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
1
Favori
17.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sonunda AVR seçimimi Harman Kardon markasından yana kullandın ve gidip AVR 145 modelini satın aldım. Pure acoustics Dream77 setine bağladım. Cihaz görsel açıdan çok şık, ses açısından da beklediğimi verdi, çok memnun kaldım. Ben pcye optik kablo ile bağladım, ses kaynağınız nekadar temiz ise aynısını kolonlara yansıtıyor HK. AVR almayı düşünen yada cihazı kullanan kişilerle elimden geldiğince bilgi paylaşımı yapmak isterim.

Bu arada HK-AVR 145 i Mecidiyeköy electro world'ten 549 YTL ye aldım. Bugün ellerinde 10 tane kadar vardı, başka yokmuş. Orada Cumhur diye bir görevli yardımcı oldu, almak isteyenler sesini dinleyebilirler ve detaylı inceleyebilirler burada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pıncır -- 24 Nisan 2008; 14:26:13 >

• Hayırlı olsun. Aldığınız yerde avr 245 modeli var mıydı?
  • Arkadasım hayırlı olsun cok yerinde bir secım yapmısın
    Bende bugun yarın buyuk ihtimal bu avr yı almayı dusunuyorum
    Gecen hafta bakırkoy electroworldde bende ıncelımıstım cok şık bir cihaz. 550ytl gercekten cazip cunku Enplusta fiyatı 1100ytl cıvarı.Ayrıntılı yorumlarını merakla beklıyorum
    tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: coyote

Hayırlı olsun. Aldığınız yerde avr 245 modeli var mıydı?
    hayırlı olsun pıncır kardeş.peşin paraya mı aldın.taksit yapıyorlar mı?bu cihazın kanal basına 40 watt olduğundan bahsediliyor.ancak diğer markaların daha fazla göstermesi ölçüm yöntemlerinden kaynaklanıyormuş.peki bu hoparlorler 900watt bildiğim kadarıyla bunları besleyebiliyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zencefi1 -- 23 Nisan 2008; 17:13:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coyote

Hayırlı olsun. Aldığınız yerde avr 245 modeli var mıydı?
    Teşhirde kurulu olarak vardı, yanlız kapalı paket halinde varmıydı bilmiyorum. Büyük ihtimalle vardır.

Bu arada Astoria alışveriş merkezinde her 100 ytl lik alışverişe Serdar ortaç kuruçeşme arena(6 Haziran 2008) bileti alıyorsunuz (ilk 5000 kişiye geçerli).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zencefi1

hayırlı olsun pıncır kardeş.peşin paraya mı aldın.taksit yapıyorlar mı?bu cihazın kanal basına 40 watt olduğundan bahsediliyor.ancak diğer markaların daha fazla göstermesi ölçüm yöntemlerinden kaynaklanıyormuş.peki bu hoparlorler 900watt bildiğim kadarıyla bunları besleyebiliyormu?

Alıntıları Göster
    Egemen elektronikte bu ürün Fiyat (KDV Dahil): 1.295,60 YTL ,
    http://www.egemende.com/urdet.php?uid=3897&kid=104

• quote:

Orijinalden alıntı: unpop

Egemen elektronikte bu ürün Fiyat (KDV Dahil): 1.295,60 YTL ,
    http://www.egemende.com/urdet.php?uid=3897&kid=104

Alıntıları Göster
    harman kardon iyidir beyler . tavsiye olunur güle güle kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: Zencefi1

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: atorbaci

Tebrikler için teşekkür ederim herkese. Darısı sizin hoparlörlere diyeyim

Peşin fiyatı 549 YTL (kredi kartına tek çekimde oluyor). Taksitli 599 YTL bundada world karta 12 diğer kartlara 9 du yanılmıyorsam. Haklısın 40 Watt ama 8 ohm 20Hz 20kHz deki değerleri bunlar.

Dream77 leri rahat rahat besliyor, apartman dairesinde olduğuma son ses yapılmıyor. Heleki her kolonda +10dB yaparsan master volume de -25 e getirirsen dehşet oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pıncır

quote:

Orjinalden alıntı: atorbaci

Tebrikler için teşekkür ederim herkese. Darısı sizin hoparlörlere diyeyim

Peşin fiyatı 549 YTL (kredi kartına tek çekimde oluyor). Taksitli 599 YTL bundada world karta 12 diğer kartlara 9 du yanılmıyorsam. Haklısın 40 Watt ama 8 ohm 20Hz 20kHz deki değerleri bunlar.

Dream77 leri rahat rahat besliyor, apartman dairesinde olduğuma son ses yapılmıyor. Heleki her kolonda +10dB yaparsan master volume de -25 e getirirsen dehşet oluyor.

Alıntıları Göster
    bende dream 77 ile kullanmayı düşünüyorum ama sanırım hk 145 için yarın kampanya bitcek ben alamadım ya

• quote:

Orijinalden alıntı: hanjin

bende dream 77 ile kullanmayı düşünüyorum ama sanırım hk 145 için yarın kampanya bitcek ben alamadım ya

Alıntıları Göster
    ben 745 almayı düşünüyordum işin özü bu . bayılıyorum dizaynına bu markanın . bence şu an dünyadaki en şık cihaz o fiyat aralıklarında

• quote:

Orijinalden alıntı: DHako

ben 745 almayı düşünüyordum işin özü bu . bayılıyorum dizaynına bu markanın . bence şu an dünyadaki en şık cihaz o fiyat aralıklarında

Alıntıları Göster
    kampanyanın bittiği falan yok arkadaşlar bugün hemen gidip baktım hala 549-599
    dahada 2hafta kadar gidermiş ordaki görevliyle konuştum biraz daha vakit var

bu arada dream 77lerim geldi ama anfi yok duruyo kuzular

• quote:

Alıntıları Göster
    dream 77 leri nerden aldınız acaba?

quote:

Orjinalden alıntı: hanjin

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

hayırlı olsun, biz genelde kuzu yerine tosun diyoruz ama...

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Çok da vakit olmayabilir

Dün alan arkadaş 10 tane var demiş. Ben bugün aldığımda geriye 6 tane kalmıştı.

HARMAN KARDON AVR 145 ve DREAM77 KULLANICILARI

Ben de AVR'yi aldım ama kolonlar hazır değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coyote -- 24 Nisan 2008; 18:40:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: amf23

quote:

hayırlı olsun, biz genelde kuzu yerine tosun diyoruz ama...

Alıntıları Göster
    sonunda aklıma yatacak ve uygun fiyatlı bir hayat arkadaşı çıkacak dream77'me. parasal durumum el verince indirim bitmeden almak lazım.

pıncır memnun musun, içine siniyo mu ikilinin performansı? çok memnun kaldım demişsin, 2. gün hala memnun musun

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmcol

sonunda aklıma yatacak ve uygun fiyatlı bir hayat arkadaşı çıkacak dream77'me. parasal durumum el verince indirim bitmeden almak lazım.

pıncır memnun musun, içine siniyo mu ikilinin performansı? çok memnun kaldım demişsin, 2. gün hala memnun musun

Alıntıları Göster
    Unutmadan ekleyeyim, eğer benim gibi 3 adet optik girişe ihtiyacınız varsa, bu fiyata başka bir seçenek yok (varsa da ben bulamadım)

Tüm alanlara hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmcol

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ahmcol

pıncır 24 nisan saat 19:00 itibariyle hala memnunmusun

• quote:

Orijinalden alıntı: a.arslan

quote:

Orjinalden alıntı: ahmcol

pıncır 24 nisan saat 19:00 itibariyle hala memnunmusun

Alıntıları Göster
    dream 77 leri nereden aldınız?
    biriniz cevap versin yawww

• quote:

Orijinalden alıntı: gaziemir

dream 77 leri nereden aldınız?
    biriniz cevap versin yawww

Alıntıları Göster
    arkadasım sinirlenme
    dream77 lerı forumdakı bır cok arkadas teketek adlı sitedekı kampanyadan aldılar
    ama malesef stokta yok artık

• quote:

Orijinalden alıntı: blacklegend

arkadasım sinirlenme
    dream77 lerı forumdakı bır cok arkadas teketek adlı sitedekı kampanyadan aldılar
    ama malesef stokta yok artık

Alıntıları Göster
    biraz önce borç harç koştura koştura gittim aldım avr 145'i. araba lazım bu büyüklüğe. zor oldu taşımak biraz. yarın gece hoparlörlerin yanına gidebilecem anca. bu kadar fazla giriş ve çıkış gözümü korkutuyor. özellikle hoparlör çıkışlarına monster kabloyu bağlamak. sanırım kablonun ucu çapraz olarak sokulacak ve vida gibi sıkıştırılacak.

dikkat etmem gereken hususları söylerseniz sevinirim, ilk günden yakmayayım aleti. deneme amaçlı olarak öncelikle ses kaynağı olarak laptopu kullancam. kulaklık çıkışından alcam sesi. bu sorun olmaz değil mi?

bir de hoparlör bağlamanın temeli artıyı artıya, eksiyi eksiye bağlamak olmalı, yanılıyor muyum ?

varsa yardımı olacak bilgiler ya da kaynak siteler lütfen söyleyin.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.