Şimdi Ara

Hayatımda Hiç Starbucks'a gitmedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sence ?
  • Ben hayatımda dönerciden başka yemek yenen , bir şeyler içilen mekana gitmedim sen ne diyon ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustizmir

Sence ?

Bilmem ne mocha ?
  • Popi kızlarla takılamıyosun galiba doğru mu
  • Yarın git işte.Belki bir şey kazanırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _BigbyWolf_

Yarın git işte.Belki bir şey kazanırsın.
    bende gitmedim hocam boşver bir adet white çaklıt mocha içmdik diye bir yerimiz eksik kalcak değil ya
  • Bende
  • normal bir yer. meziyeti yok.
  • Ben gittim bir defa bir kahve içtim sonra bardağı aldım eve götürdüm canım sıkıldığında evde nescafe yapıp starbucks a gidip oturuyorum maksat zengin görünelim
  • garson yok kafa rahat takılıyorsun, sırf onun için gidiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

normal bir yer. meziyeti yok.
    artık sende kapitalizim karşıtı havalı bi çocuksun wuhuuu şaka biyana bende gitmedim ve çoook klasik evet ama bi kahveye 15 lira verilmez.
  • Normal kafeye gidiyorsan gitme Bi daha starbucksa git
  • Bende gitmedim 1 kez kahve dünyasına gittim normal kafelere giderim

ramazandan sonra 1 denicem starbucksu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simons

artık sende kapitalizim karşıtı havalı bi çocuksun wuhuuu şaka biyana bende gitmedim ve çoook klasik evet ama bi kahveye 15 lira verilmez.

Alıntıları Göster
    anlatacağım hikaye çoğunuza csb gibi gelebilir ama inanın gerçek

yıllar önce universiteye yeni başladığımda üniversitenin forum sayfasında biriyle tanıştım o gece konuştuk sadece daha adını bile bilmiyorum okula gitmedende görüşelim dedik. telefon numaralarımızı felan aldık evlerimiz çok yakındı ertesi gün sabah için biyerde randevulaştık. tam böbrek avi. di
    gittim oturdum gelen giden yok sonra telefon çaldı açtım bi kadın bi baktım karşımdaki bankta oturan benden en az 10 yaş daha büyük bi kadın telefonla konuşuyor içimden acaba dedim tam der demez kadın kalktı bana doğru gelmeye başladı. ben benim yaşlarımda en azından olmasa bile erkek birini bekliyordum
    neyse tanıştık etik derken bu kahve içelim dedi tamam dedim yakınlardada starbucks var tabi bende ozamanlar parada yok kazıklanmak istemedim kahveyi dışardan alalım orda içelim kimse birşey demez dedim nasıl olsa self servis olur olmaz derken ikna ettim kadını başka biyerden karton bardakta kahve alıp starbucksta oturduk muhabbet ettik. azda oturmadık en az 3-4 saat işgal ettik orayı ilk ve son gidişimdi ama böyle bi taktik vereyim size.

• quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

yıllar önce universiteye yeni başladığımda üniversitenin forum sayfasında biriyle tanıştım o gece konuştuk sadece daha adını bile bilmiyorum okula gitmedende görüşelim dedik. telefon numaralarımızı felan aldık evlerimiz çok yakındı ertesi gün sabah için biyerde randevulaştık. tam böbrek avi. di
    gittim oturdum gelen giden yok sonra telefon çaldı açtım bi kadın bi baktım karşımdaki bankta oturan benden en az 10 yaş daha büyük bi kadın telefonla konuşuyor içimden acaba dedim tam der demez kadın kalktı bana doğru gelmeye başladı. ben benim yaşlarımda en azından olmasa bile erkek birini bekliyordum
    neyse tanıştık etik derken bu kahve içelim dedi tamam dedim yakınlardada starbucks var tabi bende ozamanlar parada yok kazıklanmak istemedim kahveyi dışardan alalım orda içelim kimse birşey demez dedim nasıl olsa self servis olur olmaz derken ikna ettim kadını başka biyerden karton bardakta kahve alıp starbucksta oturduk muhabbet ettik. azda oturmadık en az 3-4 saat işgal ettik orayı ilk ve son gidişimdi ama böyle bi taktik vereyim size.

Kadinla sonuc noldu

• Ben de gitmedim

Denizli'de şubesi yok
  • quote:

Alıntıları Göster
    Y-A-L-A-N + S-A-Ç-M-A

• Bende gitmedim hatta cafeye falan gidelim denildiğinde kırathaneye götürüyom milleti. Ortam daha samimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_executioner_

quote:

Kadinla sonuc noldu

ilk sene okul açılınca ilk 3-4 ay okulu erken bitirmeye niyetim vardı. beraber ödevler yaptık okul kütüphanesine ders felan çalıştık 2-3 kez. sonra 2. dönem ikimizde saldık ben okuldan soğudum iş kurmaya niyetlendim bizim okulda devam zorunluluğuda yoktu okula hiç gitmemeye başladım sadece sınavdan sınava gidiyordum arkadaşlığımız koptu. sadece işlere yoğunlaştım.
    oda daha önce sınıf öğretmenliği bitirmiş ama mühendisliğe heves etmiş o yüzden yazmıştı o bölümü çocuklarla uğraşmayı sevmiyormuş. sanırım mühendislikten vaz geçti çünkü kpss çalıştığını görmüştüm.
    hiç sınavlarda felan görmemeye başladım sonraki sene yani 2. sınıfa geçtiğimde aradım okulu bıraktığını sınıf öğretmenliği yapmaya başladığını söyledi. aradan uzun zaman geçti ben mezun oldum üstüne 3 kere mahalle değiştirdim bidaha hiç görüşmedik hatta numarasıda yok bende aklıma geldi baktım şimdi rehberime silinmiş.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.