Şimdi Ara

HDD sorunu yardımlarınızı bekliyorum!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BİLGİSAYAR AÇILIRKEN WİNDOWS YÜKLEME PENCERESİ GELMEDEN ÖNCE;

WİNDOW/SYSTEM32/CONFİG/SYSTEM BOZUK VEYA EKSİK OLDUĞUNDAN
    BAŞLATILAMADI. HATASI ALIYORUM VE GÜVENLİ KİP SAYFASI GELMEDİĞİ İÇİN GÜVENLİ KİPDEDE AÇAMIYORUM.
    HDD SORUNU İLE KARŞILAŞIYORUM FAKAT SORUN TAM OLARAK NEDİR YARDIMCI OLABİLECEK ARKADAŞLAR VARMI?

FORMAT ATMAYI DENEDİĞİMDE İSE;

FORMAT SIRASINDA WİNDOWS SÖZLEŞMESİNİ KABUL ETTİKTEN SONRA
    BİLGİSAYARINIZ ZARAR GÖRMEMESİ İÇİN KAPANDI. HATASI MAVİ EKRAN İLE KARŞILAŞIYORUM.

ŞİMDİDEN YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER...

HDD KURTARILMASA BİLE EN AZINDAN İÇİNDE Kİ BELGELERE ULAŞMAK MÜMKÜN MÜDÜR?

• quote:

Orijinalden alıntı: fLe7cH

BİLGİSAYAR AÇILIRKEN WİNDOWS YÜKLEME PENCERESİ GELMEDEN ÖNCE;

BAŞLATILAMADI. HATASI ALIYORUM VE GÜVENLİ KİP SAYFASI GELMEDİĞİ İÇİN GÜVENLİ KİPDEDE AÇAMIYORUM.
    HDD SORUNU İLE KARŞILAŞIYORUM FAKAT SORUN TAM OLARAK NEDİR YARDIMCI OLABİLECEK ARKADAŞLAR VARMI?

BİLGİSAYARINIZ ZARAR GÖRMEMESİ İÇİN KAPANDI. HATASI MAVİ EKRAN İLE KARŞILAŞIYORUM.

hiren's boot cd yi dene 15.1 versiyonunda mini xp var sitesinde mevcut ordan indir cdyi sonra içinde programı var boş bir cd ye yaz sonra o cdyle başlat pc yi mini xpyi kurup kurtar dosyalarını

• quote:

Orijinalden alıntı: fLe7cH

BİLGİSAYAR AÇILIRKEN WİNDOWS YÜKLEME PENCERESİ GELMEDEN ÖNCE;

mümkündür,laptopunun yada masaüstünün hddsini sök,laptopsa 2.5'lik bir hdd kutusu bul ve hdd'ni tak pcye bagla içindekileri kurta,fakat masaüstüyse 3.5lik bir hdd kutusu bul ve hdd'ni tak pcye bagla ıcındekılerı kurtar.bu arada sadece kutu bulmak yada almak zorunda degılsın harıcı harddıskın varsa onu sokup pcnın hddsınıde takabılırsın,kuzenımdede aynı sorun olmuştu onada format atamıyorduk,baya ugrastıktan sonra recovery cdsıyle onartınca düzeldi kurtardıktan sonra recovery yap

• Komut isteminden veya cdden çalışan işletim sistemlerinden C:\WINDOWS\repair içerisinde bulunan system dosyasını eksik olan yere kopyalayıp deneyin. Yalnız "BİLGİSAYARINIZ ZARAR GÖRMEMESİ İÇİN KAPANDI" uyarısı donanım arızasından dolayı olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.