Şimdi Ara

HILUX mü AMAROK mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
6.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Otomatik vites sıfır 4×2 hilux mü yoksa amarok mu kararsızım. Sizce ?
    Amarok ise 4×2 mi 4×4 mü

• sağlamlık ve arazi için hilux derim
    konfor yol tutuş olarak amarok önde heleki hilux slalom testlerinde çok kötü
    amarokda zf 8 ileri olması çok iyi
    4x4 olarak alırsan otomobil olarak vergilendirileceği için hiluxta 3000cc hacminden vergi ödersin
    yani 4 çekerde amarok avantajlı vergi açısından
    4x2 kamyonet olarak vergilendirilir her ikisi de aynı
    hız limiti var k ve src belgesi sorabilirler sizden bunları da bilin
    Yapay Zekanın Yanıtı

HILUX mu AMAROK mu: Pikap Karşılaştırması

Pikap satın almayı düşünüyorsanız, Toyota Hilux ve Volkswagen Amarok, aralarından tercih yapabileceğiniz en popüler seçenekler arasındadır. İşte iki model arasındaki temel farkların bir karşılaştırılması, böylece sizin için en iyi pikabı seçebilirsiniz:

Güç ve Performans:

• Hem Hilux hem de Amarok güçlü motor seçeneklerine sahiptir.
    • Amarok, 203 beygir gücüne ve 500 Nm torka kadar güç üretir.
    • Hilux, 204 beygir gücüne ve 500 Nm torka sahiptir.

Yol Tutumu:

• Her iki pikap da hem yolda hem de arazide iyi yol tutuşu sunar.
    • Amarok, daha yumuşak bir sürüş için çok bağlantılı arka süspansiyonla donatılmıştır.
    • Hilux, daha sağlam bir sürüş için yaprak yaylı arka süspansiyona sahiptir.

Yükleme Kapasitesi:

• Yükleme kapasitesi açısından her iki pikap da benzerdir.
    • Amarok, 1.162 kg'a kadar yük taşıyabilir.
    • Hilux, 1.040 kg'a kadar yük taşıyabilir.

Teknoloji ve Güvenlik Özellikleri:

• Her iki pikap da gelişmiş teknoloji ve güvenlik özellikleri sunar.
    • Amarok, otomatik acil frenleme, kör nokta izleme ve şerit asistanı gibi özelliklere sahiptir.
    • Hilux, adaptif hız sabitleyici, çarpışma uyarı sistemi ve yaya algılama gibi özelliklerle donatılmıştır.

Fiyat:

• Fiyatlandırma, seçilen modele ve özelliklere bağlı olarak değişir.
    • Genel olarak Amarok, Hilux'tan biraz daha pahalıdır.

En İyi Seçim Sizin İhtiyaçlarınıza Bağlı:

• İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize en uygun pikabı seçmek için her iki modeli de dikkatlice değerlendirmelisiniz.
    • Arazide daha fazla sürüş yapmayı planlıyorsanız Hilux daha iyi bir seçim olabilir.
    • Daha rahat bir sürüş ve daha fazla teknoloji arıyorsanız Amarok daha iyi bir tercih olabilir.

Amarok 2023:

• Volkswagen, 2023 model yılı için güncellenmiş bir Amarok piyasaya sürdü.
    • Güncellemeler, daha güçlü bir motor, geliştirilmiş yol tutuşu ve yeni teknoloji özellikleri içeriyor.
    Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Ford Ranger
  • L 200 diyorum ben...

Otomobilin Mesut Abisiyoutube
    Mitsubishi L200 Test: Elde kalan tek silah
    https://www.youtube.com/watch?v=ioihXiWPbac&t=631s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SISU -- 20 Kasım 2016; 20:29:19 >
  • sağlamlık ve arazi için hilux derim
    konfor yol tutuş olarak amarok önde heleki hilux slalom testlerinde çok kötü
    amarokda zf 8 ileri olması çok iyi
    4x4 olarak alırsan otomobil olarak vergilendirileceği için hiluxta 3000cc hacminden vergi ödersin
    yani 4 çekerde amarok avantajlı vergi açısından
    4x2 kamyonet olarak vergilendirilir her ikisi de aynı
    hız limiti var k ve src belgesi sorabilirler sizden bunları da bilin
  • l200 veya d-max
  • konfor arıyorsan navara derim
  • Suanki aracimda nissan qashqai Black Edition. Alacağım aracı yine şehir içi kullanacağım. Arazi ile hiiç işim yok
  • Benim bu segmentte tercihim ya Hilux ya L200 olurdu.
  • Hilux'un geyik testleri facia tek kelime ile. İzlemenizi tavsiye ederim.

Asfaltta kullanılacaksa Amarok arazi olacaksa L200.
  • ford ranger 3.2 tdci wild trak öneririm.
    ama illa hilux yada amarok olacaksa hilux alın.

• Sence ?
  • muradisdan kullanıcısına yanıt
    Ford ranger wildtruck beğeniyorum bende fakat diğer 2 sini sıfır satın alabilirken wildtruck bütçeyi aşıyor. Onun 2.eline bakmak zorundayım
  • prof.intörn P kullanıcısına yanıt
    Wildtruck mtvsi çok yüksek hocam cebinizi çok yorar 4x4 alacaksınız mümkün olduğunca küçük hacimli olsun
  • Hilux ile virajları iki teker dönersiniz, moose testlerini youtube de izleyin bence.
  • hilux
    vw trt zor yollar belgeseline reklam olsun diye amarok vermisti.
    ac bolumleri izle nerlerden gecemedigini , suren adamin yuzundeki ifadeye tikkat et :D
    hay yapacaginiz arabanin taaa ifadesi var yuzunde :)
    amarok sus guzelidir ariza yapar dayanamaz o sartlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 26_bbz_26 -- 20 Kasım 2016; 23:50:9 >
  • Şehir içi ağırlıklı kullanımda pickup iyi fikir değil. Qashgai'den sonra daha sert kullanımı olduğunu görürsünüz;hem park yeri hemde şehir içindeki defalarca kesilip yama yapılmış bozuk yollarda arka amortisörler yaprak çelik olduğu için her sarsıntıyı içeri alıyor.Ayrıca şehir içi kullanımda biraz dikkatsiz kullanırsan 9-10 lt/100 km olur yakıt sarfiyatı.
    Ben Hilux 2.8 kullanıyorum,düzgün asfaltta binek arabası gibi ama yol biraz bozulunca,kilitli parke taşı bile olsa, özellikle arkada oturanları biraz sallıyor. Slolom testine bakmayın, böyle arabalarla eğer arkada yük yoksa slolom yapmak zaten akıl karı değil, arkası savrulur.
    Amarok daha geniş olduğu için daha stabil olabilir ama Hilux daha sorunsuz araba ve 5 sene gaeantisi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pej -- 21 Kasım 2016; 0:1:0 >
  • Şıh Hazretleri'ne katılıyorum.:)) Arazi ve yük taşıma ile işiniz yoksa kesinlikle Amarok. Konfor, vergi gibi avantajları var. Ama yüklenilecekse, araziye vurulacaksa kesinlikle en iyisi Mitsubishi L200. Ben pick up alacak olsam her kriterde ortanın üzerini verebilen , sağlam, sorunsuz, arazide coşan L200 alırdım kesinlikle. Tabii 4x4 olarak. 4x4 olmayan pick up almanın tek mantıklı sebebi yük taşımak olabilir zaten. Yoksa dezavantajlarına değmez pick up ın.
  • 26_bbz_26 2 kullanıcısına yanıt
    eminmisiniz.benim hatırladığım amarok değil.mitsubishi L200 4x4 olmasıı lazım
  • multisongohan M kullanıcısına yanıt
    Amarok hocam birkaç sefer yolda falan kaldılar hemde
  • multisongohan M kullanıcısına yanıt

linkden inceleyebilirsiniz.ama yeni bölümlrinde farklı bir araç var ise ben onu bilemem

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.